Při volbách do EP pamatujte: menší zlo neexistuje, zlo je zlo!

Dovolím si zde ocitovat signifikantní předvolební diskusi na telegramovém kanále ANS pod článkem, který hovořil o programu ALIANCE ZA NEZÁVISLOST ČR. Všichni s programem souhlasili, ale alianci prý volit nebudou, protože nejsme „vidět“ a při volbách by prý jejich hlasy „propadly“. Přečtěte si více o oPři volbách do EP pamatujte: menší zlo neexistuje, zlo je zlo!

ALIANCI ZA NEZÁVISLOST ČR nesahají ostatní politické subjekty ani po kolena!

AZN ČR je spojení pěti vlasteneckých stran, které mají dlouhou a odvážnou historii. Také jsou součástí politické platformy za vystoupení z EU a NATO (přímo a bez referenda – viz EU Lisabonská smlouva čl. 50 a NATO Washingtonská smlouva čl. 13). Přečtěte si více o oALIANCI ZA NEZÁVISLOST ČR nesahají ostatní politické subjekty ani po kolena!

Požadujeme zásadní změnu systému, vyzývá předsedkyně ANS Vladimíra Vítová.

Předsedkyně Aliance národních sil (ANS) Vladimíra Vítová kandiduje do Evropského parlamentu jako trojka koalice národních stran, která nese název ALIANCE ZA NEZÁVISLOST ČR – proti přijetí eura! (více zde). Široká koalice se jasně vyhrazuje nejen vůči Evropské unii, ale i vůči NATO. ANS navíc prosazuje změnu společenského systému. »Jsme pro zásadní změnu v podobě společenského vlastnictví výrobních prostředků,« tvrdí v rozhovoru pro iportaL24.cz Vítová. Jedině tak dle ní zamezíme odlivu finančních prostředků nadnárodním korporacím, a tudíž do ciziny.

Přečtěte si více o oPožadujeme zásadní změnu systému, vyzývá předsedkyně ANS Vladimíra Vítová.

Pozvánka na demonstraci před Generálním štábem

Dne 13.3.2024 pořádáme od 15:00 hod. do 17:00 hod. demonstraci před Generálním štábem Armády ČR na stanici metra Dejvická Praha 6 na protest proti zatahování České republiky Fialovou vládou do války na Ukrajině. Nesouhlasíme s jakoukoliv formou vojenských odvodů v naší republice a postavíme se nesmlouvavě proti jakémukoliv pokusu o vyslání českých vojáků do této války USA proti Rusku, prostřednictvím Ukrajinců.

Přečtěte si více o oPozvánka na demonstraci před Generálním štábem

Podpora J. Assange – pozvánka na 15.2.2024

Aliance národních sil, Národní demokracie a Holešovská výzva společně vyjadřují protest proti trýznivému věznění Juliana Assange ve Velké Británii a to z důvodů jeho pravdivého informování světové veřejnosti o zločinech USA spáchaných na občanech Iráku a Afghánistanu.

Přečtěte si více o oPodpora J. Assange – pozvánka na 15.2.2024