KOMPLETNÍ program ANS

Vážení přátelé!

Dovolujeme si Vám navrhnout jednání o připojení k vlasteneckému politickému hnutí ALIANCE NÁRODNÍCH SIL. Vycházíme z idey, že jenom smrt je nevratná, a proto je systémová změna pravidel fungování ČR nejen životně nutná, ale i možná!

Směr veškerého našeho konání a směřování určuje jediná otázka: „Je to dobré pro naši zemi?“. Řídíme se heslem patrona České země knížete Václava: „Cizí nechceme, svoje nedáme!“

Chceme vystoupit z NATO i z EU, zrušit plnění OSN Agendy 2030 a dohodu s OSN z roku 2008 o naší účasti na přesídlovacích programech.

​ANS prosazuje společné jednání vlasteneckých sil napříč politickým spektrem – nehledě na tzv. levici a tzv. pravici. Za hlavní dělící linii současné politické scény (české i evropské) považuje rozdílný vztah jednotlivých subjektů k následujícímu: vlastenectví versus multikulturní globalismus.

​Naší filosofií je spolupráce s každým spolkem, občanskou iniciativou a jednotlivci, pokud jsou jejich názory v souladu s principy soužití, prosperity a míru v naší zemi.

Naše motto, vycházející z husitské historie, zní: „Nepřátel se nelekejme a na množství nehleďme!“

Těšíme se na spolupráci.

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně


– – – Body programu budou průběžně doplňovány – – –

  1. Koncept bezpečnostní strategie ČR – ZDE
  2.  

Podrobnější informace po kliknutí – ZDE

Kompletní program ANS pro volby v roce 2017 – ZDE

LETÁČEK  S PROGRAMEM ANS – ke stažení

Propagační leták ANS – ke stažení