Prohlášení Aliance národních sil k současné situaci v neparlamentní opozici.

V posledních letech se započala formovat neparlamentní opozice, jako výraz nespojenosti občanů s vládní politikou. Jednotliví protagonisté mnohdy navazovali na historické subjekty a snažili se dávno vyčpělá témata aplikovat na dnešní dobu. Vedle nich se začaly utvářet i nové celky s novými myšlenkami – od idealistických, náboženských až po pragmatické názory. Většina z nich ale uvízla na poli vnitrostátních problémů a dějů. Nedostatečně zohledňovaly světové názorové pohyby, přelévání vlivových center, jejich vliv na naše vnitřní záležitosti a možný budoucí vývoj České republiky.

Přečtěte si více o oProhlášení Aliance národních sil k současné situaci v neparlamentní opozici.

Prohlášení ANS k výzvě podnikatelských odborů

Podnikatelské odbory vyzývají české podnikatele a živnostníky, aby ignorovali vládní opatření úplně stejně, jako vláda ignoruje rozhodnutí soudu, a aby dne 3. 5. 2021 obnovili své podnikání.
Přečtěte si více o oProhlášení ANS k výzvě podnikatelských odborů

Otřesná zpráva – vyjádření ANS k zoufalé sebevraždě muže před ministerstvem zdravotnictví

K následující informaci je těžké přistupovat bez emocí. Padesátiletý muž se střelil do hlavy přímo před vchodem do sídla ministerstva zdravotnictví ČR. Přečtěte si více o oOtřesná zpráva – vyjádření ANS k zoufalé sebevraždě muže před ministerstvem zdravotnictví