»Čekali ledacos, tohle ne!« Rajchl, Paroubek a Blaško.

Předseda strany PRO Jindřich Rajchl, šéf ČSSD Jiří Paroubek a lídr společné kandidátky osmi vlasteneckých stran a hnutí ALIANCE ZA NEZÁVISLOST ČR – proti přijetí eura Hynek Blaško poslali otevřený dopis generálnímu řediteli České televize, ta dle nich neoprávněně omezuje přístup kandidujících subjektů do Evropského parlamentu. Přečtěte si více o o»Čekali ledacos, tohle ne!« Rajchl, Paroubek a Blaško.

Nigel Farage kandidoval kvůli Brexitu, Aliance za nezávislost ČR kvůli Czexitu

EU je nereformovatelná a je potřeba z ní vystoupit. Takové je poselství dnešní konference ALIANCE ZA NEZÁVISLOST ČR – proti přijetí eura, která se konala na pražské Novotného lávce. Zazněla varování před snahou zatáhnout Českou republiku do války či dokonce před pokusy úplně zrušit národní státy. Přečtěte si více o oNigel Farage kandidoval kvůli Brexitu, Aliance za nezávislost ČR kvůli Czexitu

Pošleme za nás do europarlamentu Jana Žižku z Trocnova.

Nedávno na naší poradě, kde jsme řešili kandidátní listinu do voleb, padl návrh, abychom nominovali potomka známého ale již zemřelého českého politika. Hned na to padl protinávrh s tím, že to lidé nepochopí a obviní nás, že za nás kandiduje již zemřelý politik.

Přečtěte si více o oPošleme za nás do europarlamentu Jana Žižku z Trocnova.

Je pět minut po dvanácté, varuje Aliance za nezávislost ČR. Ve volbách chce překročit 5 procent

Vystoupení z Evropské unie i z NATO, to je hlavní cíl uskupení osmi vlasteneckých politických stan a hnutí, jež hodlají v červnu kandidovat do Evropského parlamentu bok po boku. Cílem tzv. Aliance za nezávislost ČR je získat jeden mandát. Uvedli to její představitelé na dnešní tiskové konferenci v Praze.

Přečtěte si více o oJe pět minut po dvanácté, varuje Aliance za nezávislost ČR. Ve volbách chce překročit 5 procent

Aliance za nezávislost ČR aktivizuje svoji činnost na mezinárodní úrovni

Aliance za nezávislost ČR, vedená lídrem europoslancem Hynkem Blaško, začíná prostřednictvím jednotlivých stran navazovat mezinárodní kontakty. Aliance národních sil (ANS) podepsala dne 19.12.2023 smlouvu o spolupráci se stranou generála A. Pappalarda Italskými patrioty.

Přečtěte si více o oAliance za nezávislost ČR aktivizuje svoji činnost na mezinárodní úrovni