Vzor dopisu – odmítám dále splácet úvěr / hypotéku

Ja ………………………. nar. ………………… bytom ………………………………………………………………………. odmietam dalej splacat uver (hypoteku) cislo: …………………. zo dna ………………….. z dovodu ze som o nu poziadal/a/ v dobrej viere no netusil/a/ som ze jej plnenim mozem aktivne podporovat […]

Nazrál čas

Vzhledem k mezinárodní situaci a připravovanému vypnutí ekonomik jsem se rozhodl vyzvat občany, aby se co nejrychleji začali chovat sebezáchovně. Když se naše politická representace nehodlá k tomuto problému postavit čelem, musíme se postarat o soběstačnost jednotlivců sami. Buď každý sám za sebe nebo v malých kolektivech své rodiny a známých. Jde především o potravinovou soběstačnost a o finanční reservu, abychom příchozí náraz propadu ekonomik utlumili a nezůstali úplně bez potravin a financí.

Přečtěte si více o oNazrál čas

Cílem pandemie je zadlužení a ovládání naší země

Doporučuji ke zvážení následné porovnání.

Česko se svými 10,5 miliony obyvatel každý podzim a jaro mívá chřipkovou epidemii. Chřipkou onemocní postupně cca 200 až 250 tisíc lidí, a ti nejvíce oslabení, když se k jejich onemocnění chřipka přidá, zemřou v počtu cca 1500 lidí za rok. Tedy zemřou „s chřipkou“ nebo na chřipku? Přečtěte si více o oCílem pandemie je zadlužení a ovládání naší země

Seznam migračních projektů v ČR za miliardy!

Do sekretariátu ANS přišel velmi zajímavý email, který si dovolujeme publikovat v plném znění. Děkujeme za tyto konkrétní závažné informace.

 

Dobrý den,

na základě informací na internetu jsem požádala všechny poslance EP o informace o čerpání finančních prostředků v ČR na migraci. Přečtěte si více o oSeznam migračních projektů v ČR za miliardy!

1 400 000 korun na migranta. To nestačí, dí Evropská komise.

A máme prý „dobrovolně“ urychlit relokaci stávajících 40 000 převážně muslimských převážně mladých mužů do nových evropských sídel. Tvrdě se do evropských zemí opřela ve svém projevu pro Evropský parlament eurokomisařka pro vnitřní věci Ylva Johanssonová. Přečtěte si více o o1 400 000 korun na migranta. To nestačí, dí Evropská komise.