„Světová většina“ za spravedlivý, rovný a bezpečný svět

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS se zúčastnila mezinárodní konference „SVĚTOVÁ VĚTŠINA“  ZA SPRAVEDLIVÝ, ROVNÝ A BEZPEČNÝ SVĚT, která se konala v Moskvě dne 26.4.2024 a svým podpisem stvrdila závěrečné usnesení.

Přečtěte si více o o„Světová většina“ za spravedlivý, rovný a bezpečný svět

Požadujeme zásadní změnu systému, vyzývá předsedkyně ANS Vladimíra Vítová.

Předsedkyně Aliance národních sil (ANS) Vladimíra Vítová kandiduje do Evropského parlamentu jako trojka koalice národních stran, která nese název ALIANCE ZA NEZÁVISLOST ČR – proti přijetí eura! (více zde). Široká koalice se jasně vyhrazuje nejen vůči Evropské unii, ale i vůči NATO. ANS navíc prosazuje změnu společenského systému. »Jsme pro zásadní změnu v podobě společenského vlastnictví výrobních prostředků,« tvrdí v rozhovoru pro iportaL24.cz Vítová. Jedině tak dle ní zamezíme odlivu finančních prostředků nadnárodním korporacím, a tudíž do ciziny.

Přečtěte si více o oPožadujeme zásadní změnu systému, vyzývá předsedkyně ANS Vladimíra Vítová.

Vladimíra Vítová: Pokud budeme v EU a v NATO, nepohne se tu nic!

Předsedkyně Aliance národních sil Vladimíra Vítová patří mezi tradiční řečníky nejen na protivládních akcích, včetně těch největších demonstrací, ale také na různých tematických konferencích. Patří mezi ty vlastenecké politiky, kteří prosazují jednoznačné vystoupení z Evropské unie i z NATO. Proč, to prozradila v aktuálním rozhovoru pro iportaL24.cz, a navíc naznačila, že ANS půjde do příštích Evropských voleb v široké koalici politických uskupení. Jakých? Nepředbíhejme…

Přečtěte si více o oVladimíra Vítová: Pokud budeme v EU a v NATO, nepohne se tu nic!

Vladimíra Vítová na mezinárodní konferenci „BRICS a nové uspořádání světa“

Mezinárodní odborná on-line konference: „BRICS a nové uspořádání světa“ se uskutečnila 10.9.2023. Kulatého stolu se zúčastnili zástupci ruských, čínských, arabských a zahraničních oborných kruhů s prezentacemi na aktuální témata o formování nového světového řádu a multipolárního ekonomického systému.

Přečtěte si více o oVladimíra Vítová na mezinárodní konferenci „BRICS a nové uspořádání světa“