Podpora J. Assange – pozvánka na 15.2.2024

Aliance národních sil, Národní demokracie a Holešovská výzva společně vyjadřují protest proti trýznivému věznění Juliana Assange ve Velké Británii a to z důvodů jeho pravdivého informování světové veřejnosti o zločinech USA spáchaných na občanech Iráku a Afghánistanu.

Proto zveme všechny  Čechy, kterým se příčí nečinně přihlížet dalším zločinům tohoto anglosaského komplotu Velké Británie a USA, aby se svou účastní na této naší akci postavili proti této kolosální nespravedlnosti vykonávané na Julianu Assangovi.

Zároveň chceme na této demonstraci vyjádřit své rozhořčení nad zavražděním amerického novináře chilského původu Gonzala Liry ukrajinskou vládou kvůli jeho kritickým názorům vůči ukrajinské vládě a žádáme, aby byla tato politická vražda na Ukrajině vyšetřena a potrestána. Podporou ukrajinského režimu na sebe přebírá i česká vláda svoji spoluzodpovědnost za tuto politickou vraždu, která je pokračováním zavedené praxe na Ukrajině – zbavování se opozice jejich fyzickou likvidací.

 

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Romana
Romana
26. 1. 2024 20:15

Já si myslím, že je to hodně o lidech, co nechají a nenechají líbit. Už 25 let se snažím prosazovat přímou demokracii a není zájem veřejnosti. myslím, že velká zkouška poslušnosti byl covid a zrůdné omezení práv občanů, zejména práva na ochranu zdraví a vidíte, lidé podlehli, následně šílené zvýšení cen energií, potravin atd. A lidé stále spokojeni, Neexistuje recept, jak z toho, jsme národ srabů a nemá asi význam pro ně cokoliv dělat. Jinak článek dobrý, za mě díky.