Degradace člověka skrze módu.

Dovoluji si Vás takto oslovit s tématem, které se týká řídícího procesu na degradaci lidství, o kterém se, bohužel, vůbec nemluví anebo se o něm ani snad neví. Jde o řídící proces na degradaci a degeneraci člověka a lidstva skrze módu. Přitom důsledky pro jedince a pro celou společnost jsou naprosto zásadní (nebojím se říct fatální).

Ne každý je ochoten se změnit a přijmout mentální programy dle Koncepce sociální (obecné) bezpečnosti jako své vodítko pro život a nejen jako intelektuální četbu, ale sám podle toho nežije. Viz. kouří, víkendově popíjejí s přáteli – psychika zvrácená do nepřirozena – to jest podlidská úroveň. Tito lidé sice mohou mít za koníčka četbu hodnotných knih, ale jejich bytosti se to nikterak nedotkne. K žádné bytostné proměně v lepšího Člověka bez proměny celé bytosti nedojde. Tím si mohou být jisti. Znám takové případy (pracuji hodně v zahraničí a ve své vlasti jsem menší část roku).

Začnu od konce.

Na Seznamu.cz (myslím) probleskla zpráva, jak v některých školách kdesi na východě Ruska dochází k tomu, že ředitelé škol vyžadují po žákyních a studentkách navštěvujících jimi řízené školy, aby se na výuku dostavovaly v ženském oblečení, tj. v sukních anebo šatech. V pravdě udivující ! Někdo by řekl, že se jedná ze strany školy o šikanu – a já dodávám: zaplať pánbůh! Tím se navrací celé téma ženství na svou původní úroveň. Tím se zvrácenosti typu LGBT nebudou moci rozvést do tragikomických absurdností.

Tímto totiž malé děti jasně a zřetelně uvidí kdo je muž a kdo je žena. Takovému dítěti s podporou rodičů pak není možné vštěpovat nesmysly o desítkách pohlaví. Ono na ulici může vidět rozdíl mezi ženou a mužem a vše ostatní jsou pro něj nepochopitelné a tudíž nepřijatelné mravní úchylky. Současný svět, celý svět je natolik jang, tj. mužský princip, že ten jing (ženský) princip je už hodně maličký. To mám od svého čínského lékaře dr. Petra Hoffmanna. I on to má podložené ze svého úhlu pohledu.  

Já mám možnost nahlédnout do západních bulvárních časopisů, které jsou hodně o životě vysokých šlechtických rodů a mohu Vás ujistit, že na fotografiích jsou ženy takřka vždy v šatech. Na mě to dělá dojem, že o tom mají povědomí. Člověk žena má za své centrum lůno. Pokud dojde k omezení přirozených toků energie v té oblasti, viz. slogan na současných bilboardech: Nehubněte, kupte si strečové džíny, dochází k deformacím lidské bytosti, ženy jako takové.

Kalhoty z džínové látky byly původně pracovní oděv nekvalifikované pracovní síly honáků krav kdesi za mořem. Ještě v dobách našich matek a za mého dětství byla žena v kalhotách naprostá výjimka.

Dnes se tytéž ženy, které prožily své dětství a mládí v šatičkách a lodičkách, hezky upravené dle míry svého vkusu v souladu se svými možnostmi a bylo na ně radost pohledět, šourají městem v laciných teniskách, džínách a bundách, s vlasy neupravenými a bez ozdob.

Ubohost biozombírobotů je demonstrovaná i navenek. Dobrovolně a nekriticky přijaly za své mentální programy současné moderní „módy“. Lidé si neváží sami sebe a tak chodí v hadrech. A protože chodí v hadrech, neváží si sebe sami.

Pamatuji si reakce některých posměváčků, když zahlédli v zájezdu ze Sovětského svazu muže, jež byli oblečeni do teplákové soupravy. Dnes se to stalo normou poté, kdy se na tepláky přešlo z džín anebo na roztrhané džíny. Já sám nosím znaky tradičního muže městského typu a i tím dávám ostatním najevo, že ke mně nepronikne všechno to buranství a zvrácenosti současného moderního světa. Já sám jdu příkladem všem, kdo to vidět chtějí a ještě jsou schopni se zamyslet.

Žena v kalhotách, natož v džínách, vážně snižuje svoji úroveň ženství a následně lidství a jakožto lepší polovina lidstva stahuje dolů i mužskou část lidstva.

Příklad. Jednou jsem se u nás v Českých Budějovicích zúčastnil přednášky ing. Jana Buzka na téma KS(O)B. Vystoupil v takových hadrech, že jsem si říkal, zda dělá propagaci anebo ostudu tomu hodnotnému ucelenému výukovému systému pro život od Vnitřního prediktora Ruska. Vyjadřuje tím nedostatek respektu a úcty sám k sobě, nám posluchačům (taktéž až na výjimky v hadrech) a k tématu přednášky. To jen jako příklad bez uvádění dalšího s tím souvisejícího. Jako překladatel a vydavatel snad dobrý, ale jako přednášející nic moc a to včetně hrubých faktických chyb při vlastní interpretaci nauky. Ne každý si může dovolit provádět vlastní výklad. To já bych si nedovolil. A to se holedbal, že jakožto starší ročník vidí i do minulého systému – jen to dobré si z něho nenechal. To vyměnil za moderní buranství.

My lidé jsme jen to, co je do nás vloženo a nebo co jsme my sami vložili. G. Meyrink napsal, že rozdíl mezi člověkem a člověkem může být tak velký, jako mezi člověkem a kamenem. Něco ovlivnit nejde, něco ovlivnit mohu. Proto uvědomování a vnímání (dva naprosto rozdílné pojmy), jež se setkávají na úrovni srdce, si mohu ověřit pokusem. Vezmu si špinavé montérky, pak svatební šaty, pak roztrhané džíny, večerní šaty aj. a uvědomuji si a vnímám, co to se mnou dělá. 

 

Antonín Polák

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS