V sedmdesáti budu kriminálníkem

Dobrá zpráva pro občany: ani v sedmdesáti ještě není pozdě stát se protřelým kriminálníkem.

Prokázat v této zemi odvahu, to se neodpouští a to těmi, co tu odvahu sebrat nikdy nedokázali.  Tak se ptám, v jaké zemi to tu vlastně žijeme? A proč lid český k tomu mlčí? Přečtěte si více o oV sedmdesáti budu kriminálníkem

Kapitalismus je parazitický systém a skončí jako každý parazit.

Chyba, která způsobuje krach celého západního systému, je chybou systémovou, kterou vládnoucí elity nemohou z principu věci odstranit, protože právě tento mechanismus jim zajišťuje vládnutí a bohatnutí na úkor slabších. Tou chybou je parazitování  – tedy sama podstata kapitalismu. Přečtěte si více o oKapitalismus je parazitický systém a skončí jako každý parazit.

„Je to pravda odvěká, šaty dělaj člověka….“

My muži, co se týče eugenického úpadku, nejsme zpravidla až natolik bdělí a pozorní. Vlastně by se dalo říci, že velká většina z nás trend dvou džínových kalhot ve skříni a několika triček a tenisek vítá. Kde jsou časy, kdy muži městského typu zcela běžně nosili klobouky a obleky s vestičkou a kravaty. Zas až tak vzdálené to vlastně není, že?

Přečtěte si více o o„Je to pravda odvěká, šaty dělaj člověka….“

Degradace člověka skrze módu.

Dovoluji si Vás takto oslovit s tématem, které se týká řídícího procesu na degradaci lidství, o kterém se, bohužel, vůbec nemluví anebo se o něm ani snad neví. Jde o řídící proces na degradaci a degeneraci člověka a lidstva skrze módu. Přitom důsledky pro jedince a pro celou společnost jsou naprosto zásadní (nebojím se říct fatální).

Přečtěte si více o oDegradace člověka skrze módu.

SPOLEČENSKO-EKONOMICKÁ ZMĚNA SE V ČR ZATÍM NEKONÁ

Kapitalismus už nemůže fungovat. Expanze a růst se zastavily. Společnost citlivě vnímá tyto změny a podvědomě ví, že se soukolí zadrhlo. Stará elita ztrácí svou moc, takže se brání a bude bránit ze všech sil. Před našima očima kolabují kapitalistické hodnoty, kolabuje samotný kapitál, který dosáhl v podobě dluhu takových rozměrů, že pro většinu z nás je nepředstavitelný. Například dluh USA činí 31,400,000,000,000 dolarů.

Přečtěte si více o oSPOLEČENSKO-EKONOMICKÁ ZMĚNA SE V ČR ZATÍM NEKONÁ