„Je to pravda odvěká, šaty dělaj člověka….“

My muži, co se týče eugenického úpadku, nejsme zpravidla až natolik bdělí a pozorní. Vlastně by se dalo říci, že velká většina z nás trend dvou džínových kalhot ve skříni a několika triček a tenisek vítá. Kde jsou časy, kdy muži městského typu zcela běžně nosili klobouky a obleky s vestičkou a kravaty. Zas až tak vzdálené to vlastně není, že?

Přečtěte si více o o„Je to pravda odvěká, šaty dělaj člověka….“

Degradace člověka skrze módu.

Dovoluji si Vás takto oslovit s tématem, které se týká řídícího procesu na degradaci lidství, o kterém se, bohužel, vůbec nemluví anebo se o něm ani snad neví. Jde o řídící proces na degradaci a degeneraci člověka a lidstva skrze módu. Přitom důsledky pro jedince a pro celou společnost jsou naprosto zásadní (nebojím se říct fatální).

Přečtěte si více o oDegradace člověka skrze módu.

SPOLEČENSKO-EKONOMICKÁ ZMĚNA SE V ČR ZATÍM NEKONÁ

Kapitalismus už nemůže fungovat. Expanze a růst se zastavily. Společnost citlivě vnímá tyto změny a podvědomě ví, že se soukolí zadrhlo. Stará elita ztrácí svou moc, takže se brání a bude bránit ze všech sil. Před našima očima kolabují kapitalistické hodnoty, kolabuje samotný kapitál, který dosáhl v podobě dluhu takových rozměrů, že pro většinu z nás je nepředstavitelný. Například dluh USA činí 31,400,000,000,000 dolarů.

Přečtěte si více o oSPOLEČENSKO-EKONOMICKÁ ZMĚNA SE V ČR ZATÍM NEKONÁ

Úvaha o lidské pošetilosti

„Lidi, já vás prosím jenom o jedno, začněte už konečně myslet a přestaňte opakovat ty trapné fráze o bolševicích a předlistopadové totalitě. Protože to je stejné, jako když slyšíte od nějakého očkovacího fanatika jeho přitroublé argumenty. Neuvědomujete si, že se mu v tom podobáte? Haníte lidi, kteří dokázali cenou svých životů vybojovat lepší život vám i těm na Západě a necháváte se postupně o to, co vám vybojovali, připravovat.“

Přečtěte si více o oÚvaha o lidské pošetilosti

BEZDOMOVECTVÍ tu prakticky 200 LET NEBYLO!

200 let tu prakticky nebyli bezdomovci. Josef II. Nařídil stavět obecní pastoušky a obce měly POVINNOST v nich ubytovat každého, kdo neměl střechu nad hlavou. Existovaly pro všechny obyvatele „domovské listy“, které byly vlastně poukazem na bydlení v pastoušce v dané obci.

Přečtěte si více o oBEZDOMOVECTVÍ tu prakticky 200 LET NEBYLO!