Zrození šílenců

Psychopatů a sociopatů je u nás podobné množství, jako v okolních evropských zemích. Už z povahy zažité definice, že se jedná o lidi s odlišným stylem života, žebříčkem hodnot a zaměřením na vlastní osobu (jednodušeji – sobce), je zřejmý vyšší výskyt psychopatů v umělecké sféře, politice, ale bohužel částečně i akademické obci.

Za prachy, moc a vteřiny „slávy“.

Ke covidové pseudopandemii se vyjadřuje dostatek otitulovaných laiků ve stranických hávech. Ať už se jedná o chemické inženýry, lékaře či všeználky z oborů jako sociologie, jistě to hodně váží, ale skutečný punc „důvěryhodnosti“ genetickému tažení proti lidstvu dodávají teprve těžké (všehoschopné) váhy alarmistů takříkajíc „z oboru“.

Někteří jsou motivováni jednoduše penězi, jiní chutí popularity a pocitů moci, ale nejnebezpečnější jsou ti, kteří v rauši slavomamu dávají k dispozici své mysli a vzdělání jen proto, aby se „jejich“ vidění světa, „jejich“ cesta k „dobru“ a „jejich“ „předurčenost“ k vedení davů ukázaly jako jediné správné.

V dnešní době orwelovských ministerstvech pravdy, vše určujících mediokratů a nepokrytých totalitaristů u moci,. je poptávka po graduovaných bláznech zvláště vysoká. I mainstream českého žurnalistického dna si mnohé inteligentní blázny vydržuje a občas jim prezentací jejich obsedantních pouček a věštění dává přivonět k droze zvané popularita. Takovým typickým příkladem dosud netrestaných šiřitelů poplašných zpráv je biolog, ekolog, parazitolog etc. prof. Jaroslav Flegr.

„Smrťák“ Flegr není pohádkový „Smrťáček“ Lohniský

Mužík s tváří divadelní smrtky jej jistě od pohledu ideálním nositelem hororových zpráv, nejčernějších scénářů, je ideálním strašitelem dospělých i nedospělých, inteligentních, stejně jako průměrných. Dle scénářů, co na nás chrlila v podobě tištěné i obrazové jeho ozubená kštice minulého roku, je vlastně s podivem, že autor (nejohroženější) věkové skupiny napsal tyto řádky a že je vlastně ještě někdo vůbec čte.

Nevyhynuli jsme dosud jako národ, nepodařilo se zatím farmaceutickým gigantům účinně označkovat a (možná) k neplodnosti odsoudit celou pokusnou desetimiliónovou kohortu Čechů (skutečně se mi jako Moravákovi nechce „korektně“ plkat o Moravanech a Slezanech), zatím nám nadnárodní kapitál za účasti našich psychopatických leč zbabělých politiků ještě všechno neukradl, zbyla nám pořád nějaká ta půda a zatím se ještě rodí beztrestně děti.

Ale pozor! Dle Flégra, jenž se proslavil hlavně svými pracemi o toxoplazmóze, jsme málo promoření, málo proočkovaní a lednový vrchol tzv. pandémie s delta mutací nás definitivně a nenávratně poškodí. Když tedy politici neprosadí nějaké to povinné značkování (vakcinaci). Prý nejsme schopni dopředu vidět těch dvacet tisíc nakažených denně a kolabující zdravotnictví nezvládající nápor neočkovaných, těžkých pacientů.

Selekce!, to je oč tu běží…!

Zde jsme u podstaty věci. Pan profesor je totiž stoupencem elitářsky vedených zásahů do lidského organismu. Ta toxoplasmóza není zmíněna neúčelně. Tým Flegrových pomocníků již v roce 2008 zjistil, že nepříjemný prvok, jimž nás často mohou nakazit kočky a který může mít vliv na výskyt závažných forem schizofrenie, souvisí s Rh+ faktorem a herozygótní či homozygótní (děděnou) povahou lidského jedince.

Flegr publikoval závěr, v němž doporučuje, že by polymorfinismus (programování) v Rh+faktoru mohl být uměle udržován ve prospěch (dle něj) odolnějších heterozygótů selekcí v jejich prospěch. Selekce! Zajímavé slovo! Také u vás evokuje vzpomínky na dobu, kdy se ještě učilo, že zřizovateli koncentračních táborů byli fašisté a II. sv. Válka byla v Evropě vedena s Německem a Itálií, nikoli s jakýmisi imaginárními nacisty?

Kolaborantská vláda už generálku na selekci občanů má za sebou. Tupé stádo v rouškách je ozkoušeno, jeho ovladatelnost strachem se zdá téměř stoprocentně funkční. Selekce bude postupovat. A nebude-li možno jinak a přijde atlantsko-bruselský příkaz, vyselektují se očkovanci s přístupem k volebním urnám ještě dříve, než nás Čechy vyselektují definitivně. Nyní je třeba vytasit všechny dostupné flegry, aby strach z pitomosti přetrvával.

Dovolíme to snad?!

 

 

Svatopluk Otava

komentátor ANS

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

5 3 hlasů
Ohodnoťte článek
3 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Marcela
Marcela
11. 9. 2021 23:54

doufám, že to vše dopadne takto :

množství má sílu.jpg
CZK
CZK
11. 9. 2021 21:55

Souhlasím, že média používají stále stejnou množinu „odborníků“, hlavně všech se stejným názorem. A když už někdo vyjádří jiný názor, tak je v médiích poprvé – a naposled. A taky jsem si všiml, že když chtějí lidi o něčem přesvědčit, tak vždy píší, že to tvrdí „odborníci“, nebo nařídilo ministerstvo, nebo když mi poslali dopis ze zdravotní pojišťovny, abych se nechal ovakcinovat, tak místo nějakého konkrétního podpisu (např. ředitele pojišťovny) člověka, byl „podpis“ Zdravotní pojišťovna.
Když však na internetu sleduji „opoziční“ názory, tak to říkají konkrétní lidé, se jménem a třeba i tituly. Proto ignoruji „anonymní“ odborníky a těch pár prosystémových oblíbenců už nemůžu ani vidět, ani slyšet.

František
František
10. 9. 2021 16:32

Výborně. Lépe bych to nenapsal.