Zločiny vlády během covidismu. NEZAPOMENEME!

V porovnání s fialovým Péťou se každá jiná alternativa zdá být jako výhra v loterii. Protože horší už to být nemůže, chtělo by se říct. Bez ohledu na to, že ještě zdaleka nemusíme být na dně, není žádným řešením hodit to ve volbách zase „best in covid“ Babišovi. Pro ty, co rychle ztrácejí paměť (a takových je většina), tady máme krátkou připomínku největších covidových svinstev vlády Andreje Babiše. Ne Andy, na tohle nikdy #nezapomeneme.

Jestli se zase chcete maintsreamově rozhodovat mezi pětihnusem a Burešem, nemusíte k žádným volbám ani chodit. Když jste i po prodělané totalitní zkušenosti schopní volit její strůjce, můžete si rovnou nasadit řetězy a zalézt do své kobky. Poslední ať zhasne.

Zpátky do minulosti, kdy se lež stala normou.

„To jsou skutečně dezinformace, které vy tady šíříte, a jsou úplně nesmyslné. Žádné dvě kategorie občanů nemáme! Covid pas připravujeme… Takže co se týče toho covid pasu… ne. my nebudeme diskriminovat. My nebudeme někomu zakazovat, a říkat ty nejsi očkovanej tak jsi méněcenej. To ne! Očkování je dobrovolné, ale my musíme udělat všechno proto, abysme zkrátka lidi přesvědčili, že je to strašně důležité, a to je náš cíl. Takže my na základě toho, jestli bude někdo očkovanej nebo neni očkovanej, nebudeme omezovat.“
Andrej Babiš, předseda vlády ČR

 

„Žádné zvýhodňování očkovaných nebude, diskriminaci bych ani připustit nemohla.“
Helena Válková, poslankyně ANO, zmocněnkyně vlády pro lidská práva

„Tato vakcína, i u těch seniorů, u všech těch věkových kategorií včetně seniorů 65+, včetně 70+, je stoprocentně účinná proti závažnému průběhu covid, proti hospitalizacím, a proti úmrtím. To znamená člověk, který v jakémkoliv věku dostane tuto vakcínu, má „100% jistotu“ že i kdyby onemocněl covid-19, rozhodně to nebude závažný průběh, kvůli kterému by skončil v nemocnici, a rozhodně na tento covid-19 nezemře!“
Roman Chlíbek, poradce nové vlády Spolu, vedoucí týmu vládních „odborníků“

„Jsem moc rád, že jsem se dnes mohl nechat naočkovat účinnou a bezpečnou vakcínou, a vás všechny prosím o totéž. Zejména pak naše starší spoluobčany. Očkování vás ochrání. Kdo už je očkován, neonemocní, a nikoho dalšího nenakazí.“
Jan Blatný, ministr zdravotnictví ČR

„Máte-li ukončeno očkovaní, jste zhruba ty dva týdny po druhé dávce, potom v podstatě prakticky není možné, abyste klinicky signifikantně onemocněl, s nějakou pravděpodbností, která je velmi malá. Nikdo z těchto lidí nepřišel kvůli tomu do nemocnice a pochopitelně ani nezemřel. Je to stejné nebo lepší než u řady standardních vakcín, takže se to dá pro běžného člověka pochopit tak, že ten, kdo má ukončenou vakcinaci, také neonemocní a nikoho dalšího nenakazí.“
Jan Blatný, ministr zdravotnictví ČR

 

„Ten, kdo je naočkován, tak pak právě, nemá těžký průběh a neskončí v nemocnici nebo na JIP. Faktem je, že právě zejména v té seniorní populaci díky té vyšší proočkovanosti máme, tak jednoznačně máme mnohem méně prakticky nula těžkých případů. které by končily v nemocnicích.“
Adam Vojtěch, ministr zdravotnictví ČR

„Pokud je někdo jednorázově naočkován, tak v zásadě je pro systém velmi efektivní, protože neskončí v nemocnici. Počet těch lidí, kteří se nakazili, přestože byli naočkováni, je naprosto, naprosto zanedbatelný. Zejména ti lidé nemají ty těžké průběhy a nedostanou se do nemocnice.“
Adam Vojtěch, ministr zdravotnictví ČR

 

 

„Nakonec bych zopakoval ty z mého pohledu klíčová a důležitá čísla. Stoprocentní účinnost v prevenci úmrtí na covid-19. I utěch seniorních populací. i u těch mladších, bez ohledu na věk. Stoprocentní účinnost před hospitalizací. Stoprocentní účinnost před závažným průběhem. A to skutečně bylo ve všech věkových kategoriích. V očkované skupině nebylo úmrtí, nebyla hospitalizace a nebyl závažný průběh.“
Roman Chlíbek, poradce nové vlády Spolu, vedoucí týmu vládních „odborníků“

Je to jen pro vaše dobro, abychom se vrátili do normálu.

 

 
 

 

Pro připomenutí Nespokojený uvádí výběr některých článků publikovaných během covidismu. Texty jsou řazené od nejstarších po nejnovější, všechny mají souvislost s vládou Andreje Babiše a jeho covidovou totalitou, na kterou potom plynule navázal Vlastimil Válek.

Prymula a osm trpaslíků. Mimořádný projev mimořádného ministra zdravotnictví.

Ministr zdravotnictví Roman Prymula vystoupil 13.10.2020 v televizním projevu, kde zdůvodňoval další restriktivní omezení proti koronaviru. Omluvil se za to, že nebyl v létě dost důrazný, a na opatřeních proti druhé vlně covidu netrval. Jinými slovy jsme měli chodit v rouškách celé léto, scházet se v maximálním počtu šesti osob, s dalšími omezeními v sociální izolaci, bez hospod, kulturních a sportovních akcí? Zavřené hranice jako třešnička na dortu? Jinou alternativu plukovník nikdy nepředstavil.

Šílený PES nás do normálu nikdy nepustí. Je nejvyšší čas ho utratit.

Naše životy od listopadu 2020 řídí všemocný PES, protiepidemický systém představený s velkou slávou ministrem zdravotnictví Janem Blatným.

Vláda bezdůvodně poškozuje statisíce dětí a mladých lidí.

Jaká fakta opodstatňují další uzavření škol od 4. ledna 2021? Uvědomuje si vůbec někdo, že některé ročníky měly za celý minulý rok 2020 třeba jen 7 týdnů klasické výuky? Distanční výuka nemůže v žádném případě nahradit standardní vzdělávání. Bez ohledu na fakt, že na mnohých školách je to jen parodie na online vyučování.

Dezinformace o covidu na Ministerstvu zdravotnictví České republiky.

Ministerstvo zdravotnictví na svém webu zveřejňuje „Dezinformace o covid-19„. Jsou pod nimi podepsány Semantic Visions a Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám, tedy útvar Ministerstva vnitra ČR. Když už mělo MZČR potřebu se nějak vymezit proti jiným než oficiálně schváleným informacím a řešit to na svém webu, mohlo to alespoň udělat samo a pořádně. Výsledná prezentace na koronavirus.mzcr.cz/dezinformace-o-covid-19 vypadá jako práce žáka střední školy, který si na chvíli sedl k počítači a použil vyhledávání.

S povinnými rouškami dochází k většímu šíření koronaviru než bez roušek.

Ve chvíli, kdy Babiš s Blatným chtějí zavádět povinné respirátory v obchodech i MHD, a Fauci doporučuje nošení dvou roušek na sobě, má smysl se (opět) vrátit ke kořenům. Někde na začátku epidemie čínského viru se vedly diskuse o účinnosti roušek. Svůj původní názor o 180° postupně otočily instituce typu WHO a třeba i médii stále nesmyslně protěžovaný Prymula. Teď máme za sebou už skoro rok nařízených náhubků, zkušenosti se dají čerpat ze smutné praxe. Co ukazují?

Nelyžujte v Polabí ani na jižní Moravě, varuje ministerstvo zdravotnictví.

Malá ukázka další z mnoha manipulací s čínským virem od našich volených zástupců. Ministr zdravotnictví Blatný je schopný interpretovat zveřejněnou mapu jako důkaz, že „hory jsou rizikové“.

Nouzový stav je protiústavní, vláda měla zlý úmysl, říká právník Kysela.

Nouzový stav byl vyhlášený protiústavně, a může to mít řadu dopadů. Vláda obešla Ústavu záměrně a se zlým úmyslem a její argumentace neobstojí z řady důvodů, upozorňuje ústavní právník prof. JUDr. Jan Kysela Ph.D., DSc. Od března se snažíme přesvědčit vládu, a možná i veřejnost, o významu odůvodňování krizových a mimořádných opatření. Vláda nás nijak nepřesvědčuje o tom, že je to nezbytně nutné. Když řeknete, že virus se šíří, a jediný způsob, jak se mu vyhnout, je se s nikým nestýkat, tak je to řešení typu zachraňte se tím, že všichni umřete ve svých domech, ze kterých nikdy nevylezete. Bez odpovídajícího zdůvodnění nemůže být vládnutí transparentní, přesvědčivé a akceptovatelné, a to zejména tam, kde zasahuje velmi výrazným způsobem do základních práv.

Agroferát Čechy a Morava vyhlásil stanné právo!

V minulých dnech se dopustili neodpovědní školáci a živnostníci, ve službách nepřátel gerontokracie činů, namířených proti Velkému resetu. Antirouškovou propagandou s tím spojenou pokusily se tyto živly dostati ovčanstvo Agroferátu Čechy a Morava do rozporu se zájmy našeho milovaného velmistra chaosu a tunelu na konci světla Andreje Babiše vulgo Bureše.

Hamáčkovo gestapo zaklekává kvůli rouškám. Virový protektorát Čechy a Morava 2021.

Co všechno si ještě necháme v domnělé „ochraně“ zdraví líbit? Opravdu přijde někomu normální řešit případné přestupky zaklekáváním ozbrojených Hamáčkových goril? Jaké pravomoci pro vymáhání vládních nařízení má městapo?

Dezinformace, lži, hoaxy a alternativní fakta o covid-19 na Ministerstvu zdravotnictví ČR.

Ministerstvo zdravotnictví ČR aktualizovalo na svém dezinformačním webu svou jedinou správnou pravdu o covidu. Ve světě, kde se včerejší dezinformace a konspirační teorie stávají zítřejší realitou, má smysl se na to podívat podrobně. MZČR už některé své fake news samo stáhlo, například upravilo původní dříve uváděnou dezinformaci „Očkování jako totalitní nástroj“, ve kterém vyvracelo „spekulace o povinném očkování a očkovacím pasu“ (stále najdete tady). Tiše zmizela také část o dezinformátorech, za které byli pokládáni prof. MUDr. Jiří Beran, CSc. nebo Václav Klaus. Jak dlouho asi bude trvat, než ministerstvo pravdy a lásky vydá další upravenou a externími fact-checkingovými agenturami zpracovanou verzi 3.0?

Návrat do normálu podle vládních psychopatů: Sliby a lži pořád dokola.

Co slovo, to lež. Tak by se dalo popsat vystupování vládních představitelů téměř nepřetržitě od zavedení prvního lockdownu před rokem, zdůvodňovaného nutností sploštění křivky tehdy všemocného čísla R. Aktuálně máme uzavřený pohyb mezi okresy, uzavřené služby, obchody, kulturu i sport, s nasazenými respirátory máme jako snad jediní na světě chodit většinu dne, a naše děti na rozdíl od ostatních zemí už ani neví, jak vypadá škola.

Stát vydírá rodiče, kteří nechtějí nechat děti ve škole týrat testy a nošením roušek.

Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová zpracovala analýzu a podala ústavní stížnost proti opatřením nosit roušky a testovat děti v mateřských a základních školách. V obsáhlém rozhovoru pro Svobodné Universum vysvětluje svůj postoj a přesvědčení, že stát nepostupuje podle práva ani zdravého rozumu, ohrožuje zdraví dětí, a vydírá rodiče.

COVID Pas: Včerejší „hoax“ se mění na dnešní realitu!

Další koronavirová konspirační teorie se stává skutečností. Evropská unie předpokládá povinné zavedení covid pasů v červnu nebo červenci letošního roku. Budou povinné pro cestování, jednotlivé státy si navíc mohou určit i další místa, kam se bez covid pasu nedostanete. Předpokládá se jejich použití pro návštěvu úřadů, obchodů, restaurací, kin, divadel nebo sportovních akcí.

Segregace neočkovaných pokračuje! Už jsou připravené lágry pro neposlušné?

Vláda předložila do Poslanecké sněmovny novelu zákona o ochraně veřejného zdraví (Sněmovní tisk 1225/0), ve které chce ve stavu legislativní nouze zakotvit omezení vstupu pouze pro osoby, které se prokáží očkováním proti covid-19 nebo toto onemocnění prodělali nebo se prokáží negativním testem a to bez ohledu na to, jaká bude epidemiologická situace. Jinými slovy řečeno aby mohla omezení platit dál i bez účinnosti pandemického zákona.

Manipulace s čísly v přímém přenosu pokračuje. Tak se vytváří plandemie.

Jak vypadá covidová šikana v praxi, názorně ukázal čtvrtek 24.6. Ve statistice se objevilo směšných 161 lidí s pozitivním testem, a to bylo pro covidové maniaky okamžitě signálem pro vytáhnutí do boje. Po dlouhém období každodenních poklesů jim už pomalu docházela munice, takovou příležitost si nemohli nechat uniknout mezi prsty. S klesajícími čísly nakažených se jim nedařilo udržovat stádo dostatečně ve strachu, a že se opravdu snaží. Testují v takovém rozsahu, jako snad nikde jinde na světě, včetně dětí ve školách. Ale i tak dokáží vyšťourat jen desítky lidí denně. Takhle by to nešlo soudruzi.

Proč pořád dodržujete protiprávní opatření? Soudy rozhodují neúčinně a alibisticky.

Existuje vůbec nějaké covidové opatření vlády, které by následně nezrušily soudy? Sledujeme absurdní divadlo, kdy každé nařízení je po čase shledáno soudem jako protiprávní. Jenže vždy až v okamžiku kdy už platí obdobné „nové“ nařízení, na základě kterého je možné opět omezovat a šikanovat. A takhle to jde pořád dokola. Proč není možné rozhodnout v řádu hodin maximálně několika málo dnů, když podstata věci i odůvodnění jsou prakticky stále stejné?

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-19.

Tato výzva je výsledkem konsensu lékařů praktických oborů i zástupců z akademických řad. Je pokračováním petice, která byla přednesena petičnímu výboru parlamentu v dubnu 2021 a poté ignorována. Jako lékaři, odborníci jiných specializací a občané cítíme povinnost vyjádřit se ke koronavirové krizi, která těžce dopadla na naši zemi. Jsme si plně vědomi vážnosti situace i zdravotních rizik, která s sebou přináší. Mnohem větší ohrožení celkového zdraví obyvatel však vidíme v následcích drastických vládních opatření než v samotné nemoci Covid-19.

Máme v ČR stav epidemie? Je kampaň Tečka pravdivá a vakcína bezpečná?

Máme v České republice stav epidemie nebo pandemie? Na základě jakých statistických údajů? Je reklamní kampaň Tečka pravdivá a kolik stála? Kolik nás stojí testy a vakcíny? Kdo a za jakých podmínek působil v pozici odborných poradců na Ministerstvu zdravotnictví a jaká je jejich odpovědnost? Jsou záruky, že nespolupracovali nebo nespolupracují s některým z dodavatelů testů nebo vakcín? Sledují se statistická data u očkovaných? Kdo se podílel a kdo nese odpovědnost za „Opatření upravující provoz škol po 31.8.2021“?

Jak šíří koronavirus očkovaní? Netestujeme je, tak nevíme, přiznává šéf ÚZIS Dušek.

V rámci pandemické Tečky byla očkovaným slíbená privilegia. Stačilo se zaprodat, jehlou v těle potvrdit opakovaně svou poslušnost, a otevřel se před vámi covidový normál. Nezbavili jste se sice respirátorů, protože ty jsou výborné jako znak podrobení v rámci psychologické hry, která se s námi hraje. Ale až na výjimky vás mohli přestat zajímat testy držící celou plandemii v chodu. Dokonce nemusíte ani do karantény, když jste v kontaktu s „nakaženým kontaktem“. Zatímco neočkovaní se musí v rámci covidového apartheidu prokazovat při běžných činnostech negativním testem, očkovaní mohou nákazu bez kontroly šířit dál. Přesto mají někteří tu drzost, svádět právě na neočkované šíření koronaviru. Kde a čím to máte podložené?

Nekonečný příběh covid vakcinace, tečka se nekoná. Zjišťujte si informace, pozor na třetí dávku!

Jednorázová vakcinace měla být zpáteční jízdenkou do normálu. Medicínské kapacity a ministerští úředníci slibovali ochranu před nákazou, volné cestování, odložení roušek, zbavení se otravných testů. Sliby se slibují, blázni se radují. Tečka se nekoná. Očkovaný může být pozitivní, nakažený, nakažlivý i nemocný. Je potřeba druhá dávka. Ani ta se nestala tečkou. Spíš háčkem. Již očkovaní znejistěli. Navzdory tvrdé cenzuře do médií pronikají informace o nežádoucích účincích vakcín a těžkém průběhu nemoci.

Očkovat těhotné maminky a děti je úplná tragédie. Rizika a přínos se u covid vakcín nehodnotí.

Kdyby přede mě dali veškeré bohatství světa, očkovat proti covidu se nenechám. Nemyslím si o mRNA nic dobrého. Nebudu si do sebe zavádět něco, co mi v těle vytváří ten vir. Jsem k těmto takzvaným vakcínám velmi nedůvěřivá. Opravdu by mě zajímalo, co za covidem leží a běží. Časem se určitě odhalí i tahle informace.

Vystrašit a napíchat! Babiš křičí na úředníky, jak mají postupovat v pandemii.

Dramatizace tajné nahrávky z jednání premiéra dokazuje, kdo a jak v Česku řídí pandemii. Časopis Reflex získal unikátní neveřejnou nahrávku, na které Andrej Babiš úkoluje šéfa ÚZISu Ladislava Duška, hlavní hygieničku Pavlou Svrčinovou a 14 šéfů krajských hygienických stanic. Ta dokazuje, že celou dobu řídí pandemii sám premiér, nabádá úředníky k tomu, aby obcházeli právo i ústavu a strašili lidi. Premiér se v nahrávce odvolává na Izrael a Srbsko a apeluje, aby úředníci Čechy prostě napíchali. A když to nezabere, tak je budou muset všichni společně vystrašit.

Týrání dětí rouškami je nutné. Přinutíme tím rodiče k očkování, přiznal Prymula.

Trestáme děti za rodiče. Zatěžujeme je rouškami proto, že nejsme schopni ovlivnit jejich rodiče. Kdyby jejich rodiče byli očkovány, tak by to ty děti vůbec nosit nemusely.“ To jsou slova plukovníka Prymuly v pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima News. Kde jsou hlídací psi demokracie, když se poradce prezidenta veřejně přizná, že používá děti k vydírání rodičů? Kde jsou orgány činné v trestním, když se veřejný činitel přizná k týrání a zneužívání dětí?

Kdo stojí za covidovým byznysem u nás a kolik mu to vynáší? Provládní „odborníci“.

Často diskutovaným tématem v době covidové je otázka, proč se něco takového vůbec děje, a kdo z toho má prospěch. V následujícím textu najdete odpovědi, jak si v České republice přihřáli stamilionovou polívčičku strůjci vládních opatření včetně povinného testování a (ne)povinného očkování Roman Prymula, Jan Konvalinka a Rastislav Maďar. Jak je možné, že takoví „odborníci“ nejsou z důvodu střetu zájmů z rozhodování okamžitě vyloučeni?

Trestní oznámení na ministra zdravotnictví Vojtěcha a hlavní hygieničku Svrčinovou.

Šíří Adam Vojtěch a Pavla Svrčinová nakažlivou nemoc? Věc bude šetřit policie. Podle sdělení Institutu práva a občanských svobod Pro Libertate, bylo 2.11.2021 podáno trestní oznámení na ministra zdravotnictví, hlavní hygieničku a další nezjištěné osoby. Důvodem je, že zavedli opatření, která podporují šíření koronaviru očkovanými osobami, ačkoliv na to byli předem upozorněni.

Neetickou vládní očkovací kampaň proti covidu přezkoumá policie.

V neskrývané snaze donutit k injekcím proti covidu, vytáhla vláda po nesmyslné segregaci neočkovaných i nechutnou kampaň „Česko očkuje“, která jednostranně a neeticky prezentuje následky covidu.

Trestní oznámení na Milana Kubka, prezidenta České lékařské komory.

Šíření nenávisti mezi lidmi je neakceptovatelné. Právě podáváme trestní oznámení na předsedu ČLK Milana Kubka za jeho poslední veřejná prohlášení směřovaná proti neočkovaným lidem. Podezíráme ho ze spáchání trestného činu útisku a podněcování nenávisti ke skupině osob. Podobné útoky musí hned skončit. Žádáme návrat k respektu a hodnotám lidství.

Trestní oznámení na Alenu Schillerovou, ministryni financí České republiky.

Hodnotili jsme výroky Aleny Schillerové, ministryně financí ČR v demisi, zaměřené proti neočkovaným občanům ČR z trestněprávního hlediska. Došli jsme k závěru, že její projev naplnil skutkovou podstatu trestného činu útisku. Proto jsme dnes požádali orgány činné v trestním řízení, aby tuto otázku prověřily. Zneužití vrcholné ústavní pozice k vydírání a útisku lidí je pro nás nepřijatelné.

Historie se nemůže opakovat? Kde jsou všichni bojovníci proti fašismu?

Následující seznam uvádí 29 z více než 400 zákonných omezení uvalených na Židy během prvních šesti let nacistického režimu v Německu. Zaměníme slovo Žid za slovo neočkovaný a rázem se dávná minulost začíná dost nepříjemně podobat naší současnosti. Kolik lidí by dnes pod vlivem mediální masáže s těmito nařízeními nadšeně souhlasilo?

Covidový fašismus a „dobrovolné“ očkování v praxi. Jak můžete věřit těm lhářům?

Covidová agitka v posledních dnech nabírá na síle. A už se ani nesnaží hrát si na právní stát. S většinou naočkovaných v zádech pěkně utahuje šrouby pro vyčleněné. Po zákazu návštěvy restaurací neočkovaným bez testu se od pondělí 22.11. znovu mění covidovým fašismem vyhlášené podmínky pro novodobé Židy. Bez injekce v žíle vám nebude stačit ani negativní test, natož že byste si vyrazili do společnosti jen tak. Zdravotní totalitu nezajímá reálný stav věcí, plní úkoly podle předem daného zadání.

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování, deklarace sester a deklarace právníků.

Česká lékařská komora (ČLK) nemá mandát mluvit za lékaře. Vedení ČLK v čele s dr. Kubkem vystupuje, jako by mělo podporu většiny z téměř 52 000 lékařů organizovaných komorou. Ve skutečnosti tomu tak ale není. Lékaři jsou členy komory, protože to mají nařízeno zákonem, jinak by z ní většina z nich vystoupila. O tom také svědčí extrémně malá aktivní podpora a účast lékařů na okresních či obvodních volebních shromážděních ČLK. Ta byla v roce 2015 v průměru 3-5% všech členů a od té doby nestoupla. Síla mandátu předsednictva ČLK je nižší než 4% z celkového počtu.

4 000 policistů, hasičů a vojáků nesouhlasí s povinným očkováním. A je jich stále víc.

Čtyři tisíce policistů, hasičů, vojáků a dalších členů Integrovaného záchranného systému (IZS) podepsalo Deklaraci členů IZS a ozbrojených sil ČR proti povinnému očkování. Ta byla zveřejněná 30.12.2021 a každým dnem přibývá tisíc podpisů IZS, ozbrojených sil a několik tisíc dalších podporovatelů. Podobně jako deklarace lékařů k nátlaku na očkování a deklarace sester vyjadřují názor profesních skupin, které jsou pod přímým nátlakem povinného očkování, a chtějí se mu bránit. Podpisy rostou opravdu rychle, tak snad to k něčemu bude a otevřou se oči i dalším.

Ministerstvo zdravotnictví je jedním z největších dezinformátorů ohledně covidu.

Rozbor vládních lží a dezinformací o covidu: Vojtěch chřipečkář, očkovaný se nemůže nakazit, vakcinační pas je hoax, imunita po očkování je lepší než po prodělání nemoci, kolektivní imunitu lze dosáhnout jen očkováním, očkování dětí neplánujeme, zkreslená statistika ÚZIS, všechny vakcíny jsou stejné kvality, dobrovolnost očkování, jedna tečka za druhou, boostery nepomáhají tak hrr do dalších teček a jiné lahůdky.

Neočkovaní jako lidé druhé kategorie? Ještě že neměli dezinformátoři pravdu!

Vzpomínáte si, jak ještě před několika měsíc byli za dezinformátory považováni ti, kdo projevili obavu, že v rámci proticovidových opatření budou vznikat skupiny lidí druhé kategorie? Když to tak podtrhnu a sečtu, tak si říkám, to je úleva, že ti dezinformátoři neměli pravdu, a že jsme si všichni stále rovni, viďte? Protože být občanem druhé kategorie, no… to by muselo být něco hrozného.

Hluboce se omlouvám neočkovaným, že byli tak neuvěřitelně omezováni a segregováni.

Senátor Michael Canov a jeho vystoupení v Senátu při projednávání novely Pandemického zákona dne 10.2.2022, ve kterém se omluvil všem neočkovaným. Na jednu stranu je smutné, že impulsem bylo až rozhodnutí NSS, když bylo po zveřejnění vyhlášky ministerstva zdravotnictví naprosto jasné, že se porušují práva skupiny občanů.

1. Československá odborná konference lékařů a odborníků o COVID-19.

1. Československá odborná konference lékařů a dalších odborníků o COVID-19 proběhla v Praze ve čtvrtek 27.1. 2022. Impozantní seznam vystupujících najdete v programu pod videem. Celodenní program je z časových důvodů náročný na shlédnutí, poskytuje ale komplexní pohled na „pandemii“ koronaviru a její následky v různých oblastech našeho života. Dopad covidu na jednotlivce a společnost v globalizovaném světě.

 

ZDROJ: Nespokojeny

 

Převzato ZDE.

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS