Zastavme s okamžitou platností tyto šílenosti! Dopis.

Vážení přátelé,

obracím se na Vás jako na lidi, kterých, si nesmírně vážím a kterým věřím, že to s naší Českou zemí a občany naší České země myslí dobře. V jaké věci se na Vás obracím?

Jsem velmi nespokojená a pobouřená situací v naší zemi, jednáním našich politiků. Je prakticky nemožné dožadovat se svých práv. Žijeme ještě vůbec v demokratické zemi? Nebo je naše země pohlcena démonem Cráciem? Čí zájmy hájí naší politici napříč všemi stranami, pozicemi, včetně poslanců v Bruselu? Hájí zájmy toho, kdo dá víc!!! Kde je jejich čest, zodpovědnost, vlastenectví ke své zemi a svému lidu, který při volbách žádali o důvěru!!! Svým jednáním přímo ohrožují naši Českou zemi i životy nás všech.

Znovu se má jednat o prodloužení nouzového stavu. Copak jsme ve válce? Copak se nouzový stav nevyhlašuje ve válečném ohrožení? Zákaz nočního vycházení! Návštěva, která se proměnila v pobyt zahraničních vojáků na našem území!!! Pokud nám hrozí nebezpečí, nechť jsou povoláni zpět naši vojáci ze zahraničních misí. Bezpečnost naší země a lidu musí být prioritou pro naše vojáky!!! Nepotřebujeme na našem území cizí vojsko, byť by to měli být lékaři a zdravotníci! Máme své a požadujeme své.

Vyhlášení nouzového stavu považuji od počátku za něco nekalého, za habaďůru na nás všechny. Žádám o prověření všech podniknutých kroků vlády, poslanců, včetně poslanců EP, senátorů, zda byly tyto kroky podniknuty v zájmu naší země a lidu nebo proti nám. To, co se v letošním roce děje, považuji za zinscenované divadlo!!! Zatímco nám byla upírána naše práva a svobody (omezen náš pohyb, proti doporučením odborníků z celého světa následovaly příkazy a zákazy, nad nimiž rozum stojí, cenzura, kam se podíváš, nesmyslné testování rovnající se „hrátkám s čísly“ zaplavily zprávy v TV, rozhlas, internet, propagování očkování – vakcín, které ještě časově ani nemohou existovat, nemluvě o jejich bezpečnosti, vyhrožování…) na straně druhé do naší země dále po celou dobu proudily davy migrantů, přes protesty byly instalovány sítě 5G, probíhá cílená likvidace naší ekonomiky… To vše signalizuje jediné: „Nasaď si roušku a drž hubu.“ Kdo tady rozhoduje o nás bez nás!!! Kdo mu na to dal právo a pravomoc!!!

Virus, který se šíří celým světem doprovází různé teorie a já se ptám: Na vyšetřování kdejakého „prdu“ jsou zřizovány vyšetřovací komise, které sice nic nevyřeší, ale na zacpání „huby“ to stačí. Jaktože dodnes odborníci, právníci, vlády celého světa nepodnikli kroky k prošetření a potrestání viníků!!! Jaktože na něj dodnes nebylo poukázáno prstem!!! Protože se na tomto zlu podílí kdekdo!!! Jde o nastolení „Nového světového řádu“, kde se s převážnou částí z nás už nepočítá!!! Nejsme ve filmu!!! Tohle je realita!!! Tak, ksakru, otevřete oči a plňte své povinnosti vůči naší zemi, vůči lidem naší země, vůči nám všem. Dokažte nám, že si zasloužíte naší důvěru, o kterou jste nás ve volbách žádali, pokud jste nám, ovšem,  už tehdy nelhali!!!

Zastavte s okamžitou platností provoz sítí 5G, dokud nebude prokazatelně dokázáno, že jejich provoz je bezpečný pro lidi i přírodu!!! Že fungování sítí 5G nepodporuje šíření viru, což by časově se zahájením instalací souhlasilo!!!

Zastavte s okamžitou platností nesmyslné testování a nastavte režim uzdravení naši populace dle rad, doporučení a pokynů odborníků. Jde o zdravotní problém, nikoli politický!!!

Zastavte s okamžitou platností přísun migrantů do naší země, dokud se neprokáže jakékoli pozitivum tohoto, dle mého „na hlavu“ postaveného rozhodnutí. Žádám jednoznačné přihlášení zodpovědné osoby k tomuto rozhodnutí dovážet migranty z muslimských zemí k nám. Kdo tento „pokyn“ schválil a jakým právem je financován z našich daní. Jakákoli trestná činnost musí být adekvátně potrestána a viník vykázán z naší země. Zřízení ECRA považuji za nezákonné a protiprávní.

Žádám o okamžité prověření činnosti a financování neziskových organizací, které k nám migranty z muslimských zemí dopravují a v zájmu koho se tato činnost děje. Z mého pohledu jde i zde o činnosti protiprávní. Kde je zákon!!!

Vážení přátelé, nyní už jistě chápete, proč tento svůj dopis nemůžu našim politikům zaslat sama svým jménem. Doplatila bych na to. Není žádoucí mít svůj názor a už vůbec ne dožadovat se svých práv a svobod.

Obracím se proto s důvěrou na Vás o přeposlání svého dopisu těm správným lidem, aby neskončil v koši, ale aby se,  pokud možno, „hnuly ledy“ tím správným směrem.

Souhlasím se zveřejněním svého dopisu na stránkách Aliance národních sil. Souhlasím s Vaším programem a jsem Vaším podporovatelem. A věřím, že s Vaší pomocí před sebou máme lepší budoucnost, než jaká je nám v současné době předkládána.

 

S úctou Jana.

16. 11.2020

 

 

 


 

Autor příspěvku: Přetisknuto ANS

Příspěvek převzatý Aliancí národních sil. Jméno autora a zdroj článku je uveden v textu.
3.3 3 hlasů
Ohodnoťte článek
3 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Miroslav
Miroslav
20. 11. 2020 14:38

Víte, celá tahle plandemie sahá daleko za hranice našeho státečku. Všechno zlo i dobro je řízeno úplně odjinud a místní poblitici se jen řídí pokyny. Už neví jak by si zachránili kejháky a i to jim nebude stačit. Jediné co nám zbývá, je věřit, že lidé, co se snaží Zemi očistit uspějí. Že jejich plán se uskuteční. A on se uskuteční!!! Vše je už v běhu a jde podle plánu…jen to není hned…Musíme jen věřit, být v klidu, vše pozorovat a šířit pozitivní vibrace…díky za Vaše příspěvky a energii.

Miloslav Hudec
Miloslav Hudec
19. 11. 2020 8:48

Paní Jana mi mluví z duše, respektive píše z duše…

Marcela
Marcela
18. 11. 2020 23:56

Naprosto dobře napsáno tak jak to cítím i já, jenomže to se na vás obrátila paní s tím aby se dopis dostal k patřičným lidem nebo poslancům, ráda bych věděla jestli se tím budete zabývat. Děkuji Marcela Pokorná.