Žádost o propuštění a ukončení vyšetřování

Žádost o propuštění a ukončení vyšetřování jmenovaných, spojená s návrhem na přijetí společenské záruky.

POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY
Národní centrála proti organizovanému zločinu SKPV
Sekce terorismu a extremismu
pošt. schr. 41/NCOZ
156 80 Praha 5 Zbraslav e-mail: epodatelna.policie@pcr.cz
datová schránka: eesyd9x

 

Č.j. NCOZ-6542/TČ-2019-413300-T

 

Na základě § 71a ve spojení s § 73 odst. 1 písm. b) trestního řádu dáváme žádost o propuštění obviněných, návrh na přijetí písemného slibu a společenské záruky, jako náhrady vazebního způsobu vedení trestního stíhání obviněných:

1) pplk. v.z. Ing. Ivana Kratochvíla,
2) Přemysla Ivana Hadravy,
3) Andrey Krulišové

Dáváme společenskou záruku, že výše uvedení obvinění povedou řádný život, zejména že se nedopustí trestné činnosti, na vyzvání se dostaví k soudu, státnímu zástupci nebo policejnímu orgánu, vždy předem oznámí vzdálení se z místa pobytu a že splní povinnosti a dodrží omezení, která se jim uloží.

S úctou

V Praze dne 22.4.2021

za organizaci:

PhDr. Vladimíra Vítová
JUDr. Karel Hais
Ing. Vladimír Prinke
 
ALIANCE NÁRODNÍCH SIL

 
 


 
 

Autor příspěvku: ans

4.3 6 hlasů
Ohodnoťte článek
8 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
JakubM
23. 4. 2021 22:19

Sympatická iniciativa, rád se připojuji alespoň myšlenkově.

Luděk Janouch
Luděk Janouch
23. 4. 2021 10:15

Pěkný den.

  1. v souvislosti se spojováním levice a vlastenců ve Volném bloku, se zítra a v neděli bude konat on-line toto spojování. Prosím o účast Aliance národních sil, i přes možné rozpory, nedostačující Program Volného bloku do budoucnosti atd. Jak jste sami pravili na Svobodném vysílači, není na co čekat a je nutné na vyšší evoluční úrovni a komplexně začít obhajovat zájmy občanů i naší vlasti, téměř, za každou cenu.
  2. zatčení pplk a ing. Ivana Kratochvíla a dalších by mělo být poslední pomyslnou kapkou od mocných a bohatých vůči našemu Lidu a vlasti. V příštích dnech bychom se měli, co by spojení, domluvit na inteligentním a věcně efektivním občanském odporu, nejen demonstrace samozřejmě, a přípravě stínové vlády.
  3. Změna systému, samozřejmě, již Albert Einstein kdysi prohlásil – hlupák je ten, co vidí změnu jako soubor kreativních pravidel dílčích věcí. Podstatou skutečné změny, je změna od podstaty a posun člověka na vyšší úroveň. Nicméně, naše nahlas presentované přání o změně, skoro nic, neřeší. Aby k ní mohlo dojít, nestačí jen naše aktivity, ale – spojit se v Evropě a ve světě se všemi hnutími, stranami, jež změnu systému a fungování světa, také chtějí. Takto urychlíme a zefektivníme přechod od nynějšího krachu světa a probuzení většiny lidstva na planetě Zemi k degradaci deep state nejen USA, mocenských globálních Sionistů, rodin vlastníků Bank, oligarchů a podpindosníků všeho druhu, včetně loutkových vlád. Bez degradace těchto sil, se nám nezdaří to, co si přejeme. Ony sice zdegenerují díky evoluci a probuzenému lidstvu, ale mohou napáchat ještě, mnoho škod a nesmyslů.
  4. Změna systému a fungování světa – ekologicky udržitelný vývoj, lidskost, odbornost a spolupráce.
Anna
Anna
Odpovědět  Luděk Janouch
23. 4. 2021 15:53

Milý pane Janouchu, všiml jste si, jaký znak používá p. Volný? Je to V – myslím, že už jsme ho někdy viděli, hm… při minulém převratu.

Luděk Janouch
Luděk Janouch
Odpovědět  Anna
24. 4. 2021 16:05

Anna – dobrý den, děkuji za reakci. Viděli, ale V používá i řada lidí z vlastenecké fronty a lidi si do písmene V připínají trikolory na oblečení. Toto není argument v tom, že by snad pan Volný a spol, byli vlastizrádci či zakuklení kapitalisti.

Anna
Anna
Odpovědět  Luděk Janouch
24. 4. 2021 22:11

V z trikolory – to je přece nápad pana Volného. Marketing dělá skvěle. Jsem zvědavá na jeho program – jestli se ho kdy dočkáme.

josef gašparik
josef gašparik
Odpovědět  Anna
27. 4. 2021 11:08

no cvco mate proti volnemu mu řeknete osobne vy rozvraceci vseho

Hana
Hana
Odpovědět  Anna
25. 4. 2021 20:59

To je teda zdůvodnění! Jste se zbláznila? Víte vy vůbec, o co všechno teď jde?

JakubM
Odpovědět  Luděk Janouch
23. 4. 2021 22:11

K bodům 1 a 2 se rozhodně připojuji. Již jsem napsal ANS na facebook, aby si to rozmysleli a opravdu se toho kulatého stolu zúčastnili.