Žádost na prezidenta o vydání pokynu na prověření testů a roušek

Příloha: Odpověď prezidentské kanceláře

Vážený pane prezidente,

Obracím se na Vás s naléhavou a neodkladnou žádostí:

Stále častěji slýchám a na internetových stránkách denně vídám stále nová videa mikroskopických pozorování, co se to vlastně v PCR a antigenních testech, stejně tak v kupovaných doporučovaných rouškách a respirátorech, hýbe!!!

Tato videa jsou s neuvěřitelnou rychlostí z internetu stahována, stejně jako jakékoli informace a vysílání poukazující na C-19 coby tajný útok proti lidstvu.

Tento článek je zatím možné stále dohledat: ze dne 9. října 2020 Redakce CZ24 News vydala článek na téma „Testování na koronu obsahuje koronu! Zde jsou důkazy. Je to tajný útok proti nám! – TOP INFO“ – zde.

Jsou pro mě nepochopitelná všechna nařízení vlády, vč. Pandemického zákona, povinného periodického testování zdravých lidí…, jestliže tady existují jakékoli pochybnosti či obavy z nákazy ze samotného testování či nošení roušek!!!

Žádám Vás, vážený pane prezidente, o Váš zásah: Nařiďte, prosím, prověření – otestování bezpečnosti používání všech používaných testů s přímým kontaktem nosních i ústních sliznic a stejně tak prodávaných roušek a respirátorů ve specializovaných laboratořích, zda tyto jsou či nejsou infikovány parazity, které by touto cestou mohly být vpraveny / vdechovány do nás.

Tento pohled mi dává odpověď na otázku, proč jsou při léčení C-19 účinná protiparazitika. Jsem ale na pozoru, jestliže jsou proti jejich podávání samotní lékaři a politici !!!

Prosím, zastavte to šílenství, pane prezidente. A pokud prověření ochranných pomůcek a testů prokáže přítomnost parazitů, konejte. Nařiďte, prosím, ze své pozice ukončení testování, nošení roušek, zákazu pohybu, vraťte děti do škol, otevřete ekonomiku… tak, jak je tomu v mnoha jiných zemích. Nestavějte naše muže v uniformách proti nám. Jejich povinností je nám pomáhat a chránit nás. Pro každého z nás je ze všeho nejdůležitější posílit svou imunitu. Jde o naše životy – o naši milovanou zemi. O našich životech nesmí rozhodovat bankéři, ani „ajťáci“. Svou důvěru vkládáme do našich lékařů a také politiků. Našich českých politiků!!! Dnešní doba, více než-li kterákoli jiná, „odděluje zrno od plev“ a prověřuje, kdo si důvěru zaslouží a kdo zaprodává naše životy a majetky, ohrožuje náš národ a naši zemi.

Zasáhněte, prosím, pane prezidente. Nejste sám. Na zázrak v podobě zodpovědného rozhodnutí k nejvyššímu prospěchu nás všech a naší země čeká celý český národ.

Na podporu naší země vznikají také vlastenecké politické strany a některé fungují už léta. Svým programem jsou pro mnohé „nepřijatelné a nežádoucí“, přesto jejich příznivců a vlivu přibývá. Chci touto cestou poukázat na činnost a program politického hnutí Aliance národních sil, kterou jsem více než rok sledovala jako její příznivec. Souhlasím s jejich konáním i programem. Skláním se před odvahou, moudrostí, přehledem, píli a laskavostí jejich čelních představitelů paní Vladimíry Vítové a pana Karla Haise, ale i dalších. Dnes jsem jejím členem a předsedou Krajského klubu Moravskoslezského kraje.

Dovoluji si přiložit adresu na činnost politického hnutí ANS, abyste měl možnost udělat si představu: Vládo, ukonči experiment s hromadnou vakcinací – zde.

Bůh Vás opatruj, pane prezidente, a žehnej Vám i Vašim blízkým.

Zdeňka Tymlová,
předsedkyně Krajského klubu ANS Moravskoslezský kraj

 
 

Odpověď prezidentské kanceláře ‒ zde

 


  
  

Autor příspěvku: ans

5 4 hlasů
Ohodnoťte článek
4 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Marcela
Marcela
5. 6. 2021 2:32

no jo, co jiného od nich čekat, když všichni jedou jen po penězích a nic jiného je nezajímá – ale na každou sv..i se vaří voda

sluníčko.gif
Milena
Milena
3. 6. 2021 23:05

Čekali jste snad jinou, než-li strohou „ořednickou“ dpověď z Hradu?????…..Mimochodem. Jak je to dávno, co náš prezident doslova nám nerouškařům nadával do idiotů a prý „noste roušky, nebo budete platit pokuty!“..???

Dodnes se nemohu s tímto jeho nepřístojným vyhrožováním srovnat.

Jako by to tenkrát nebyl ani on…

Irena
Irena
3. 6. 2021 18:59

To se dalo čekat.

Jiří Leták
Jiří Leták
3. 6. 2021 16:34

Ani jsem nečekal, že by vám odpověděli něco jiného.