Výzva premiérovi, aby odvolal ministra vnitra

Pane premiére, naléhavě vás žádáme o odvolání ministra vnitra Jana Hamáčka a policejního ředitele Jana Švejdara, kteří nesou přímou odpovědnost za zvyšující se napětí v naší zemi.

V Praze dne 17. 4. 2021 

Pane premiére,

obracíme se na Vás s velmi naléhavou žádostí.

Dne 16. 4. 2021 došlo k primitivní a velmi sprosté provokaci vůči Ruské federaci, kterou organizovala skupina Kaputin. Policie ČR jen přihlížela a nezabránila jednání, která podněcují k nenávisti vůči ostatním národům a státům (viz. Trestní zákoník). Jednalo se o přímý útok na demokratické základy naší společnosti a podporování militantních nálad fašistických pohrobků.

Proto vás naléhavě žádáme o odvolání ministra vnitra Jana Hamáčka a policejního ředitele Jana Švejdara, kteří nesou přímou odpovědnost za zvyšující se napětí v naší zemi.

Pokud tak neučiníte, tak Vás žádáme, abyste z tohoto vyvodil osobní odpovědnost a podal demisi a umožnil vládu odborníků, která by situaci v naší zemi uklidnila a vyřešila základní problémy.

Na dokreslení situace si Vám dovolujeme připomenout komentář Lenky Procházkové na Nové republice: „Na požádání policistů se členové skupiny Kaputin ochotně legitimovali a protože měli řádně nasazené roušky, které nesňali ani pro větší slávu v médiích, nebylo jim bráněno v „osvětové“ akci pokračovat“.

Pokud i Vy chcete podobným způsobem odůvodnit nečinnost policie, tak na sebe berete plnou osobní odpovědnost za situaci, která vzniká po celé naší zemi – protesty a jen protesty. Odpor proti Vaší vládě je zřejmý.

S přesvědčením Vašeho správného státnického rozhodnutí Vám zasíláme tuto naléhavou žádost.

S pozdravem

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D, předsedkyně ANS
JUDr. Karel Hais, první místopředseda ANS

 


  
  

Autor příspěvku: ans

5 1 hlas
Ohodnoťte článek
3 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Eva
Eva
19. 4. 2021 16:28

Plně souhlasím. Dala bych ale přednost odchodu celé vlády a jmenovat vládu odborníků. Ale opravdu odborníků, snad by se potom situace u nás trochu uklidnila.

Martin
Martin
19. 4. 2021 13:55

souhlasím s odvoláním červenýho svetru hamáčka.už jenom existence táto kreatury mě uráží.

Anna
Anna
19. 4. 2021 12:38

Plně souhlasím. Odvolání p. Hamáčka je nutné, škodí naší zemi !!! Stejně jako též další strany, které jsou marionety Deep State !!!!