Výzva k jednání

Vážení ústavní činitelé,

 v zájmu obnovení suverénní a národní České republiky vás vyzýváme, abychom společně zasedli k jednání o nastalé situaci a vyřešili naši budoucnost. Bez neparlamentních opozičních stran není možné dojít ke konsensu a hrozí polarizace společnosti, která by mohla přerůst v nekontrolovatelný chaos, zhroucení ekonomiky a vyvolání tzv. barevné revoluce. Ta sice bude mít reálný a důvodný základ (bídu, násilí atd.), ale nebude mít řešení a prohloubila by krizi natolik, že jí využijí globální zahraniční radikální síly a mohlo by dojít k „horké“ válce.

Odmítáme vykonstruovanou tezi o tzv. odstupňované rovnosti politických subjektů, kterou prosazují nejen média, ale i většina parlamentních politiků a státních orgánů. Tato teze vychází z tzv. přiměřenosti politických subjektů jejich významu a postavení ve společenském životě.  Tento přístup vyvolávají především sdělovací prostředky a politici, kteří se staví k naší suverenitě a národní identitě odmítavě.

Požadujeme podíl na řízení naší společnosti. Voleb do PS PČR se totiž v roce 2017 zúčastnilo pouze 61 % obyvatelstva. To znamená, že volilo cca 5 milionů lidí (z celkového počtu 8,5 milionů voličů), o jejichž hlasy se podělily parlamentní strany.  Z uvedeného tedy jasně vyplývá, že nejsilnější stranou byli nevoliči – lidé, kteří jsou reálnou politikou otrávení natolik, že vůbec nešli k volbám, neboť neměli koho volit. Média jim totiž neumožnila seznámit se s programy jiných než mainstreamových politických stran – a to právě z důvodů tzv. „odstupňované rovnosti“ (viz výrok Nejvyššího správního soudu). To ale zcela odporuje Ústavě ČR a také volebnímu zákonu.

Údajně bezvýznamný obraz, který o ALIANCI NÁRODNÍCH SIL a některých dalších neparlamentních stranách vytváří média na pokyn nezodpovědných a naší zemi nepřátelsky laděných politiků, není pravdivý. Naopak, naše významné společenskopolitické postavení se opírá o vůli občanů, kteří jsou poškozeni tímto režimem a touží po spravedlnosti a především po naději na život v jistotě a bezpečí.

V zájmu uklidnění situace vás, tímto dopisem vyzýváme, abyste využili naší nabídky a dohodli se s námi na termínu prvního kola jednání.

 

 

V Praze dne 17. 11. 2020

 

 

 

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS

JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS

Ing. Vladimír Prinke, plk.v.v., místopředseda ANS

Ing. Ivan Kratochvíl, pplk..v.v., místopředseda ANS

 

Zasláno:

Prezident ČR, Předseda Senátu PČR, Předseda PS PČR, Premiér ČR

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
2.3 3 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Jaroslav Ondra
Jaroslav Ondra
20. 11. 2020 8:38

Naprosto s Výzvou souhlasím.