Vyvěšení ukrajinské vlajky na Národním muzeu označuje dobyté a ovládnuté území – dopis ministru kultury ČR

Zdravím Vás,

Národní muzeum spadá pod ministerstvo kultury, takže píši Vám…..

Jsem z Olomouce a jeli jsme se podívat po dlouhé době do Prahy….Na Václavském náměstí mě na šokoval první pohled na budovu muzea :

 

……ohledně vyvěšování státních vlajek…/ https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Vitova-ANS-Jak-je-to-s-vyvesovanim-ukrajinskych-vlajek-na-statnich-institucich-699589 /

…a také jsem se podíval na : https://cs.wikipedia.org/wiki/Vlajkov%C3%A1_etiketa

https://www.vlajky.cz/informace/informace_vexilologie_vyvesovani_vlajek.php

Takto vyvěšenou ukrajinskou vlajkou PORUŠUJETE VĚDOMĚ ZÁKON a navíc vzbuzujete  v lidech ještě větší odpor ke všemu ukrajinskému!

 

1 : vyvěšeni státni vlajky na území cizího státu ….

 

Jak je to s vyvěšováním ukrajinských vlajek na státních institucích?

 

Zákon vychází z toho, že se vždy hovoří o tom, že vyvěšujeme státní vlajku buď samostatně, či spolu s jinými vlajkami a to za určitých pravidel.

O vyvěšování samostatné vlajky jiného státu se tam nehovoří, neboť takovou hloupost a podlost zákonodárce vůbec nepředpokládal.Obecně, podle mezinárodní vlajkové etikety, není vhodné vyvěšovat samostatně vlajku cizího státu na vlastním území, aniž by byla společně s tím vyvěšena domácí státní vlajka! Cizí vlajka totiž značí dobyté území. Na dobytém území jsou vždy vyvěšeny jen vlajky dobyvatele! Vyvěšení pouze cizí státní vlajky se de facto považuje za označení exteritoriality (tedy mimo teritorium, mimo území).  

….osobně jsem byl zhnusen a bylo mi opravdu zle….Václavské náměstí – centrum Prahy, kam zavítá snad každý turista, který do Prahy přijede, a první co vidí,je obrovská ukrajinská vlajka na státní budově….. anebo jsem zaspal dobu a už jsme / jak by si přál pan Fiala / opravdu součástí negramotné, zkorumpované a totálně rozkradené Ukrajiny ?????????

Chci znát Váš názor  na tento totalismus a úchylné ukrajinské ZAPRODANSTVÍ??????????

V dnešní době, kdy sílí odpor proti ,fialové mafiánské ukrajinské diletantské vládě komediantů vzbuzujete v lidech ještě větší odpor ke všemu ukrajinskému…. a všemu,co souvisí s tímto zkorumpovaným, rozkradeným, nacionalisticko-fašistickým, negramotným státem ,…..

 

 

                                                                S pozdravem Zbyněk Valouch

                                                                                +48 podpisů

 

Adresát:

Subject: Vyveseni ukrajinske vlajky na budove NM Vaclavske namesti timto zpusobem OZNACUJE DOBYTE A OVLADNUTE UZEMI !!!!!!!!!!!!!
To: <epodatelna@mkcr.cz>

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS