„Výroba“ vraždících monster je lidské právo?

Tři děti a tři dospělé povraždila příšera v lidské podobě jménem Audrey Haleová na křesťanské škole v Nashvillu. Individuum vyrostlé v roztříštěné době, v rozdělené společnosti, zato od raného věku „informované“ neoliberálním balastem o kravinách, „právu“ na ně, ovšem bez jakékoli odpovědnosti za své činy, si vystřílelo pozornost „světa“.

Svět si prý zvykl, ale který….?

Mediální mainstream se na události pase, jako se oficiálně „hrozí“ a „distancuje“. Zajímavé je, že pobloudilí pisálkové jak za velkou louží, tak i u nás nejsou schopni jednoduchého shrnutí činu zcvokařené vražedkyně, kterou „korektně“ označují mužem nebo přinejlepším transgender osobou. Celá LGBTQ komunita, do níž jisté procento novinářů patří se tváří na oko tragicky, leč v pobloudilém aktivismu za obranu sexuálních úchylek neustávají. V tom je jeden problém. A druhý právě v tom vidění „světa“.

Jak ve svém titulku uvedl rychlý internetový bulvár Seznam Zprávy stala se „Tragédie, na níž si svět zvykl…“. Tak svět…. Svět je prostě svět, naše rodná kulička fičící vesmírem plná hašteřících se dětí tohoto světa. Takový svět ale autorka článku Katka Motyčková na mysli nemá. Lze dohledat množství jejich článků na nejrůznější témata, ale žádný, komentující transgenderní vraždění třeba Egyptě, Číně nebo Venezuele. Nenajdete ani žádný její komentář o transgender blbnutí na Jamajce či Haiti eventuálně v Rusku.

Proč dnes civilizovaný = blbý?

Myslí totiž ten „náš svět“, ten „civilizovaný“, ten plný „lidských práv“, „rozmanitosti“, „inkluze“, ten svět plný průvodních znaků chcípající civilizační kobyly po vzoru starého Říma. Kde také souložil kdekdo s kdekým i kdečím, kde finálně parlamentu šéfoval kůň jménem Incitatus a který úspěšně rozvrátili barbaři jimž stačilo, že věděli cosi o boji s mečem, jenž přísluší chlapům a zachování rodu prostřednictvím žen.

Jestliže římský „svět“ představoval tehdy snad jednu padesátinu planety, ten náš „svět“ s „našim způsobem života“ (totální dekadence) je asi tak sedmina skutečného světa. A s tím si Země taky poradí, až nás historie odešle do zapomenutí a různé civilizace budou na anglosaskou epizodu loupení i křivení podstaty člověka vzpomínat jako na nechutnou epizodu. I s transgender strašidly.

Trans odpor je když….

Za Velkou Louží pěla média tklivou tryznu za zavražděnou ředitelku, školníka, suplentku a tři děti, obdařila je všechny hromadně kladnými vlastnostmi a dojemnými epizodkami z jejich životů a popsala detailně děsivý čin technicky. Nu, ale jakési americké žurnalistické katušky například z organizace zvané „Síť trans odporu“ (TRN) už psaly, že pomatenkyně zřejmě neviděla jiný účinný způsob, jak se zviditelnit.

Tečka. Cože? Ne to není tečka. „Netvrdíme, že jednotlivce známe nebo že máme přístup k jeho vnitřním myšlenkám a pocitům. Ale víme, že život transgenderových lidí je velice těžký a v předcházejících měsících se ještě více zkomplikoval prakticky lavinou antitrans legislativy a veřejným voláním pravicových osobností a politických představitelů po ničem jiném než genocidním vykořenění trans lidí ze společnosti.“ Chápete to? Nikoli černá je černá a vrah je vrah. Śílená baba se samopalem je vlastně oběť nechápající většiny!  V zemi, kde lesby, gayové, transsexuálové a vůbec jacíkoli stoupenci nepřirozeného sexu jsou už minimálně 12 let nejen chráněni proti „zločinům z nenávisti“, ale kde je Nejvyšším soudem USA nařízena i povinnost pro všechny občany podezření na takové činy nahlašovat! Náš vzor? Největší demokracie? Chceme také do pekla skutečně vražedné nenávisti vymytých mozků? Poněvadž ke zcela choré společenské katastrofě už máme jen krůček.

Když jej zabijí, zmizí. Nebo zmizí svět?

Z psychologického hlediska není zas tak velký rozdíl mezi blouznivou vražedkyní z Ameriky a podobně blouznivými vražedkyněmi (s vysokoškolskými tituly!), které jsou momentálně souzeny u nás za vraždu společníka, jenž si přál zemřít. (echo24.cz 28.3.2023. pozn. aut.) A protože jej nechtěly zabít, tak jim vsugeroval myšlenku, že když mu pomohou zemřít, jeho tělo po smrti zmizí. Ženy (zubařka a pedagožka) obě čekají na soud v pankrácké věznici už od října 2022. V kratičkém záblesku zdravého vědomí se samy po činu udaly na policii, když ani za celou noc po vraždě tělo zabitého nezmizelo. Vlastně není divu, že se i inteligentní bytosti pod vlivem nejšílenějších, ovšem zcela běžných propagand bizarností nakonec regulérně zblázní.

Tak závěrem. „Náš“ svět, který nám předkládají média ve skutečnosti světem není. Svět je větší. A taky zdravější. A my žijeme v té choré malé bublině, která časem praskne a pak teprve se ocitneme ve světě skutečném. Kde černá je černá, bílá, bílá a kde žijí muži a ženy ,  vychovávají děti. Holky a kluky. Příšery ne. Ale ten normální svět nám do klína nespadne jen tak. Musíme chtít! A musíme se chtít nezbláznit!

 

Svatopluk Otava

komentátor ANS

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS