Výklad V. V. Pjakina na téma globalizace, Globálního prediktoru a postavení Ruska – 1. díl

Tento článek je 1. díl série Výklad V. V. Pjakina. Dosud vyšlo dílů 3

 

Úvodní komentář… Vyjádření Merkelové vůči zemím V4 zní přibližně takto:

 • Buď začnete brát naplno migranty nebo ven z Evropské unie!
 • Přijímání migrantů nemá jinou alternativu!

 

1)  Globalizace, Globální prediktor a skryté řízení světa

 • Globalizace je proces objektivní, podstata globalizace spočívá v koncentraci řízení výrobních sil na planetě Zemi. Řízení tohoto procesu má však charakter subjektivní.
 • Řízení tohoto procesu se Globální prediktor zmocnil již před třemi tisíci let. Tenkrát si vytýčili tento cíl, který postupně realizovali. Globální prediktor má 2 křídla, teď jsou to Euroasijci a Atlantisté. Mezi nimi probíhá tvůrčí soutěž, kdy jeden a ten samý problém se pokoušejí řešit různými způsoby. A kolik přitom zemře lidí, je vůbec nezajímá, oni mají svůj cíl, mají svůj názor na to, jak má svět fungovat, a tam směřují.

Náklady na to je vůbec nezajímají, pro ně je nejdůležitější dosáhnout svého cíle. Mám na mysli náklady, které nesou lidi včetně těch, které nese Rusko.

 • A nám (Rusku) se nelíbí, aby na náš účet něco prováděli. My máme vlastní názor na to, jak má vypadat svět a jaké postavení v něm má Rusko mít.
 • Celou tu řadu událostí globálního významu, o které mluvíme, přece nevybíráme my. Vybírá ji GP a vychází to z jejich centra koncentrace řízení. To oni realizují ty činy.
 • Ano, Rusko pod vedením gosudara Putina teď stále silněji uplatňuje vlastní konceptuálně samostatnou globální politiku. Návštěěva studentů z Eatonu u Putina to potvrzuje. Stále více a více, což ale neznamená, že jsme se plně osvobodili a stali se plně suverénním státem.

Autor: Ing. Jaroslav Tichý, Publikováno: 4.8.2018.


2)  Kdo je Globální prediktor?

 • je to klanově-korporativní skupina, jejíž předkové zasahují až do hluboké minulosti. Ta se chopila již v minulosti řízení globální politiky. Snaží se vytvořit sama sobě výlučné postavení na planetě a zajistit si svoji bezpečnost;
 • její členové mají prostředky ke zničení Země (mohou např. způsobit lokální jadernou katastrofu, která se přenosem změní na globální apod.). Má možnost vrátit obyvatele Země prakticky do doby kamenné (přerušení elektrické energie a zničení přenosové sítě, dojde-li k vyčerpání ropy a nebudou-li uvolněny alternativní metody výroby PHM, dojde k odstavení autoparku, dojde-li střelivo a bude-li znemožněna výroba dalšího, vrátí se lidé k boji luky se šípy či kamennými sekerami apod.);
 • Globální prediktor (resp. jeho členové) může leccos, nedokáže se ale sám oddělit od Země, resp. Zemi opustit;
 • problémem GP je skutečnost, že jím plánované procesy na Zemi neprobíhají tak, jak by sám chtěl a potřeboval. A to nejen z hlediska časového, nýbrž i z hlediska průběhu některých procesů jako takových;
 • členové GP jsou proti Bohu, nechtějí, aby lidé ovládli svůj genetický potenciál;
 • Globální prediktor používá bezstrukturní řízení (nemá svůj administrativní a mocenský aparát ani logistiku atd.). Využívá proto vždy ke spolupráci nějakou velmoc. Do nedávné doby to byly USA, s kterými se nyní GP rozchází, protože nemůže akceptovat pokračování amerických neoconů v jejich politice Pax americana, která není úsporná ke zbývajícím světovým zdrojům, které se tenčí. (samotné USA mají 5% obyvatelstva celé naší planety, avšak 50 %ní spotřebu surovin a vytvářejí 40 % ze světového objemu odpadů).

 

3)  Proč je nutné nahradit v Evropě původní obyvatelstvo

 • Každé etnikum v Evropě má svoji specifickou kulturu a vesměs i stát. Existují tak i různé státní zájmy;
 • jednotlivé státy v Evropě se od sebe kulturně odlišují. Ty byly i kolébkou novodobé kultury a zdrojem jejího rozšiřování do světa. Z hlediska GP je zapotřebí tyto rozdíly smazat, aby se již neodlišovaly. Snaží se proto zředit i jejich obyvatelstvo a tady o promícháním původních obyvatel evropských zemí s migranty a o vytvoření tavícího kotle;
 • výsledkem má být nová smíšená rasa s novou (kulturní) identitou s nižším IQ, s nižší kvalifikací a odborností, kterou bude možné snáze ovládat a řídit. Nepůjde tedy o nahrazení, nýbrž o promíchání a vznik nové jednotné kultury. Vysoká kvalifikace nebude vesměs zapotřebí, v pracovní činnosti ji nahradí roboty. K tomu směřuje i cíleně vytvářený chaos v oblasti školství a vzdělávání obecně. Týká se to i odbourávání předchozí historie;
 • obyvatele Evropy pak bude možné snadněji ovládat a řídit;
 • Strukturní i bezstrukturní řízení je budována na základě informačního pole. Přijíždějící imigranti se do tohoto pole dostávají, je v něm pro ně připraven speciální segment, který pracuje a předává jim potřebné informace. Chování každého člověka charakterizuje právě informace. Podle ní (a reakce na ni) lze lidi strukturovat do nějakých skupin. Nebo je též nestrukturovat a poslat je na ulici na základě vyvolání nějakých emocí či je naopak nechat sedět doma.

Každý je tak řízen, kvalita řízení prudce roste.

 • vzroste dramaticky rozdíl mezi spotřebou vyvolených a zbytkem obyvatelstva, jehož spotřeba bude značně omezována. Životní úroveň drtivé většiny lidí půjde dolů. Objem spotřeby (kvůli odbytu produkce) bude však třeba zachovat (namísto někoho, kdo si dříve koupil 10 rohlíků, bude v budoucnosti třeba 5 zákazníků, kteří si koupí po 2 rohlících. Životní úroveň půjde prudce dolů, spotřeba – a tím i potřeba další produkce bude ale zachována);
 • jde o cestu k vytvoření „zlaté miliardy“ obyvatel. Zbytek je určen GP k likvidaci, aby se snížila spotřeba na Zemi, jinak ji množící se lidé „sežerou jako kobylky“.

 

Konec prvního dílu…

Další díl bude pojednávat o „Okamžiku pravdy pro Evropu“ a o „Postavení a možnosti Ruska“


Procházení sériíVýklad V. V. Pjakina na téma globalizace, Globálního prediktoru a postavení Ruska – 2. díl >>

Autor příspěvku: Ing. Jaroslav Tichý