VYJADŘUJEME ÚCTU A PŘÁTELSTVÍ K RUSKÉ FEDERACI – setkání občanů

POZVÁNKA na neděli 18. 4. 2021 od 14:30 hod., sraz před ambasádou RF

Sraz před vchodem do ruské ambasády, Praha 6, vchod do Stromovky.

Vzhledem k pátečnímu skandálnímu a sprostému happeningu před ruským velvyslanectvím svoláváme všechny, kteří mohou přijít, aby tuto akci ANS podpořili.

Aliance národních sil

 
 

VIDEO záznam z této dramatické akce
 


  
  

Autor příspěvku: ans

4.2 5 hlasů
Ohodnoťte článek
7 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Jan S.
Jan S.
21. 4. 2021 7:19

Rusko není nepřítel. Nepřítel je Amerika , která kope kolem sebe stále a hledá záminku jak pošpinit a hanobit Ruskou Federaci. Omlouvám se Ruským občanům za naší debilní vládu a prohlašuji , že s tou bandou idiotů nemám jako občan České republiky nic společného. Ten kdo leze Američanům do pr….. mi jí může vylízat. S úcto k Ruské federaci Skopec Jan.

Anna
Anna
19. 4. 2021 12:53

Bohužel, náboženství a politika je k ovládání lidstva, vytvořena sionisty a Deep State. Naše vláda mě totálně zklamala, je to banda podpindosníků ovládaných DS. Co „oni“ řeknou, naše loutky to jdou hned splnit bez ohledu bezpečnost českého národa ! Nedopusťme bratrovražedný boj mezi Slovany. DS o to usiluje, „oni“ se nechtějí namočit, o toho mají „ovce“ !!!! Takže vztyčený prostředníček všem těmto poskokům a DS !!!!!!

lední brtník
lední brtník
18. 4. 2021 15:48

před ruskou ambasádou jsou nějací kolaboranti s vaší vlajkou, nenechte si od nich dělat ostudu.
a pokud ta proruská lůza jsou vaši lidé, tak to radši zabalte.

Radka
Radka
Odpovědět  lední brtník
18. 4. 2021 19:15

Vážený pane Brtníku! Pro náš národ bude lepší , když zalezete zpátky do brlohu a v něm už zůstanete.Jsem si jistá, že Vás nikdo postrádat nebude.( A pokud ano, tak si tam to proamerické hovado klidně do brlohu přiberte).

Vlastimil VP
Vlastimil VP
Odpovědět  Radka
18. 4. 2021 21:07

Typický demokrat! Máte-li jiný názor, než on, jste lůza a kolaborant! Když poplivete všechno ruské a vychválíte všechno americké, milostivě vám dovolí říkat nahlas své názory. Děkuji, nechci.

Martin
Martin
Odpovědět  ans
22. 4. 2021 11:03

to nepotřebujete,protože už jste stejně v pr..deli.))))