Vyjádření ANS k diskusi na fóru Koncepce sociální bezpečnosti

ANS jako jediná politická strana deklaruje  již od svého vzniku roku 2018, že vychází z koncepce sociální bezpečnosti. Vladimíra Vítová a Marek Adam zvou do svého pravidelného vysílání „Aktuální komentáře ANS“ hosty z KSB.  Proto jsme naprosto šokováni ubohou a vulgární úrovní diskuse na fóru KSB ze strany některý kritiků ANS pod posledním pořadem, v němž byla jako host paní Irena Aneri. Mimochodem, respektovali jsme její anonymitu, stejně jako předtím anonymitu pana Boletuse.

„Odvážní“ muži konceptuálové – pod svými přezdívkami, jako například  pxw1,  jajajaja, Quilgen – se jali veřejně urážet a zostuzovat  předsedkyni ANS Vladimíru Vítovou.

Citujeme některé z urážek:  Vítová je patologická lhářka a následuje sprostá urážka…. vyčetl bych jim (tedy ANS)  protinárodní činnost, za kterou by měli viset….. Spojování konceptuálů s Patriasty (tedy ANS) a jinou svoločí je cesta do pekel atd. Takže resume z části diskuse na KSB zní: „Členové ANS jsou podlé „krysy a hadi“ (to tam také zaznělo), ANS je imitačně – provokační projekt, který „zkouší a testuje“ ubohé konceptuály, jestli se dají nějak zviklat…. nevzdělaní  prosťáčci z ANS (řečeno obrazně na základě vyjádření v diskusi) se snaží „ochočit“ konceptuály…. ANS má napojení na Brusel a tam nejspíše na Soroše a jemu podobné, ANS funguje jako kontrolovaná opozice, odebírá hlasy SPD a cíleně ji poškozuje….. říkal to na Svobodném rádiu Kapal, Koller a Kratochvíl, který byl z ANS vyloučen…..“ S tak zlými a podlými ataky, jako na stránkách KSB, jsme se setkali pouze při vysílání Svobodného rádia (od Kapala, Kollera a Kratochvíla).

Jestliže část konceptuálů protěžuje SPD a Svobodné rádio a kopou do ANS a Svobodného vysílače, tak se naskýtá otázka: To jim skutečně není divné, proč o ně z „konceptuálně zdatných“ politiků SPD (ani z jiných stran) nemá nikdo pražádný zájem? Proč se o ně vůbec nezajímá to „skvělé“ Svobodné rádio? Proč s nimi nespolupracuje ani ten chytrý a „charakterní“ Martin Koller, který má V. Pjakina de facto za blbce, čímž se ani veřejně netají?  Opravdu jim naopak vadí, že konceptuály zvou do svých relací na „hnusném“ SVCS  jenom ti „prostoduši“ z ANS – kteří navíc hovoří pod svými  vlastními občanskými jmény – a nechávají velký prostor (vždy téměř celé dvouhodinové vysílání) na to, aby byly představeny myšlenky KSB?

Jsme hluboce rozčarováni morální úrovní některých diskutujících mužů a také tím, že je  neposlal do patřičných mezí ani nikdo z mužů – konceptuálů, jejichž jména nám jsou známa, ačkoliv veřejně ctíme jejich požadavek na anonymitu.

 

Diskuse na KSB je zde:

https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4939/irena-aneri-na-svobodn%C3%A9m-vys%C3%ADla%C4%8Di

 

Praha 21. 2. 2022

Předsednictvo ANS

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

5 3 hlasů
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Jaroslav Matějka
Jaroslav Matějka
23. 2. 2022 20:09

Dobrý den,

obracím se na vás, protože jste na jaře po vrbětické provokaci „našich“ tajných služeb uspořádali demonstraci na podporu Ruska. Rusko nás nyní, kdy je kvůli zcela legitimním krokům terčem útoků všech amerických poskoků včetně těch českých, potřebuje více než jindy, a celý český národ, který Rusko podporuje, nemá žádného mluvčího – odevšad slyšíme jen vlastizrádce a jak se zdá, tentokrát nás zradí i prezident Zeman, který prý má na jednání NATO oprávněné ruské kroky k připojení odštěpených území odsoudit jako agresi. Prosím, mluvte za nás, uspořádejte demonstraci! Přece nenecháme vlastizrádce předstírat, že český národ zradil bratrský národ ruský!

Jaroslav Matějka

Lukáš Bída
Lukáš Bída
23. 2. 2022 13:36

A to je právě ten problém. Do všeho je vnášen veliký zmatek! Lidé, kteří se i rozhodnou studovat KSB se místo knih a materiálů VP SSSR upínají hned na začátku na různé weby a nechávají v sobě zrát světonázor druhých. Pak v tom mají guláš. To je nešvar technokracie! Nic kriticky neověřují a pak to tak dopadá. Ono je potřeba vždy zbystřit, když někdo vystupuje pod anonymem!