Vyhlášení protektorátu Čechy a Morava 15.3.1939 a 15.9.2019

Dnešního dne si připomínáme neblahé výročí vyhlášení protektorátu Böhmen und Mähren a totální okupace německou fašistickou armádou. Na území protektorátu začínají platit zákony německé nacistické 3. říše, jsou zatýkani čeští vlastenci, komunisté a Židé. Je zahájen protifašistický odboj a odbojové skupiny přechází do totální ilegality. Od této události uplynulo 80 let a jedná se tedy o významné výročí a jak je již “dobrým” zvykem mainstram o tomto výročí mlčí.

Pokládám si ale otázku, dívaje se kolem sebe, zda je to důvodem pouze ke vzpomínkám.

V Praze pohrobci fašistů (nyní “levicových” extrémistů) zakrývají sochy osvoboditelů a hanobí jejich hroby narušováním pietních shromáždění. Na podiích je veřejně trhána Ústava České republiky a nevědomí občané jsou pod zástěrkou boje za demokracii tlačeni do fašistického převratu, kdy se chce moci chopit tlupa zaprodaců agentů cizí moci ještě horší než ta v roce 1989 a nastolit zde autoritativní fašistický režim již bez jakýchkoli náznaků svobody a demokracie.

Pokud srovnáme paralelu mezi protektorátem z roku 1939 a dneškem, musíme dospět k závěru, že jsme OPĚT v Protektorátu nyní řízeném fašisty a satanisty z NWO pod taktovkou US deep state, Rotschildů a jejich veřejných agentů jako Soros a jeho politických ziskovek, podporvaných místními kolaboranty soustředěnými kolem různých institutů a thik-tanků.

Proveďme si srovnání:

  • po území státu se volně pohybují okupační vojska,
  • AČR je plánovitě likvidována a není schopna bránit území ČR,
  • zpravodajské služby pracují pod vedením cizích zájmů, již mnoho let existuje zákon o vytvoření 5 členného kontrolního orgánu nad všemi službami a tento orgán dosud není vládou personálně obsazen!
  • shromáždění občanů se musí předem hlásit a mohou být zakázána,
  • vlastenci jsou pronásledováni za politické názory — kriminálně stíháni a mediálně dehonestováni a pokud mají děti, je na ně posílán OSPOD a je jim vyhrožováno odebráním dětí,
  • pokud máte odlišný názor než ten oficiální jste onálepkováni a vyhozeni z práce,
  • do země jsou přes odpor většiny obyvatel importovány tisíce cizích narosto odlišných etnik jako zbraň hybridní války,

 

http://www.prehladsprav.sk/je-cesko-alebo-moslimska-krajina-teplice-uz-pohltili-uplne-moslimovia/4176?fbclid=IwAR3iZm-cIeJGxtWmpBnfObuRqFHxzGBfc_O5VXTLsL1pe-LbNl-l1NQwkOM

https://ceskoaktualne.cz/2019/09/islamsky-stat/prazsky-imam-samer-shehadeh-vybiral-penize-na-obeti-valky-penize-posilal-islamistum-tvrdi-policie/?fbclid=IwAR06_I1O42kQKYjLJeHbD0Uc2DAVeuze2khmwQURedgIlLwTJ0TeYjTZrMg

https://ceskoaktualne.cz/2019/09/zpravy-z-domova/africti-migranti-ovladali-trh-s-drogami-v-praze-policie-zakrocila/?fbclid=IwAR3WyB63HLF3sGimkP0VTES08Z7wu3vCAEvw4Hkeq_CVjoxVRLs36NqSxzc

  • protektorátní vláda stále přijímá nová a nová nařízení sloužící k totálnímu odzbrojení obyvatel,
  • protektorátní vláda připravuje Nadstavbový zákon (spíše by se měl jmenovat Zmocňovací jako v nacistickém Německu), který občanům zakazuje tvořit domobrany a uskupení na vlastní obranu.

 

Zatím, zdůrazňuji zatím nejsou vlastenci popravováni a Židé nemusí nosit hvězdu. Místní protektorát trvalým importem islamistů do republiky zařídí i to, že Židé se zde přestanou cítit bezpečně a budou jim opět vypalovány synagogy, budou biti a vražděni tak, jak se to již denně děje v tzv. vyspělých státech západní Evropy kam již byla naimportována dostatečná populace islámských radikálů.

https://pravyprostor.cz/pohlednice-z-jizni-italie-tamni-situace-s-migranty-ocima-slovaka/

Každá akce vyvolá reakci, to je zákon Vesmíru. To co je konáno a řízeno pro ochranu a obranu národa a obyvatel státu, může v případě výrazného tlaku a represí protektorátu přejít do ilegality a začít se řídit vlastním životem.

Každá totalita se bojí svých organizovaných, vycvičených a ozbrojených občanů.

Již v roce 1942 to je 3 roky po zavedení Protektorátu naši dědové zlikvidovali Říškého protektora.

 

Ivo Gec

Zdroj článku – ZDE

 

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil