Vychovali jsme generaci psychopatů? O rozmazlených mileniálech.

Pod dojmem posledních událostí a dlouhotrvajícímu sledování naší společnosti po dobu 30 let, tedy od roku 1989, kdy v našem státě došlo k převratu, jsem se rozhodl upozornit na článek rodinného psychologa Petra Hrocha (který v nezměněné citaci přikládám pod mým úvodem) upozorňující na zvyšování počtu psychopatů v naší společnosti. A nejen to. Vzrůstá – a státem je podporována – tendence opouštění tradičních rolí mužů a žen, rozpadání přirozených svazků mezi pohlavími, kterým jsme si zvykli říkat „tradiční rodina“.

Na níže uvedené odborné analýze je vidět, kam až se naše společnost propadla a jak z této situace společnost vyvést. Jedná se o dokonalé potvrzení politického programu Aliance národních sil a zároveň i o naprosto mylnou cestu politických garnitur od roku 1989. A to všech vlád a parlamentů, bez výjimek! Všichni podlehly vnějšímu tlaku zahraničních sil, které usilují o sebezničení naší společnosti potažmo našeho suverénního, národního státu.

CITACE z analýzy ZDE:

U drtivé většiny psychopatů, kteří nejsou genetičtí nebo takzvaně „od narození“, se na rozvoji jejich poruchy podílí rodičovský systém…… Dětem totiž chybí hranice. Trpí neschopností pracovat s časem, ignorují autority. ….Žena z chlapce nikdy nemůže vychovat muže, to musí táta. Žena ukazuje, v čem je ten táta „dobrej“ a k čemu chlapi na světě jsou. Ale jinak musí nechat prostor ve výchově muži……Hodně lidí se domnívá, že když někdo vykazuje psychopatické rysy v dospělosti, tak k tomu měl predispozice už od narození. Ale jen málo lidí si je vědomo faktu, že za rozvoj psychopatických poruch by mohlo být zodpovědné dětství do pěti let. A ono často je. Historický kontext se ostatně výrazně podepsal na způsobu, jakým rodiče vychovali dnešní mileniály. Ti si teď myslí, že jsou pány světa, který bude skákat tak, jak oni budou pískat.

ZDROJ ZDE: https://www.flowee.cz/clovek/7422-vychovali-jsme-generaci-psychopatu-o-rozmazlenych-milenialech-a-vzmuzeni-zen

 

JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS

 


 

 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil