Všichni za jeden provaz za známou tváří?!

V neděli 10.ledna 2021 se konala demonstrace na Staroměstském náměstí v Praze, proti uzavírání společnosti v důsledku koronavirových opatření. Po několika měsíční masáži o tak zvaných známých tvářích, které jedině mohou zasáhnout do reformního procesu, se konečně vyjasnilo. Na zmíněné demonstraci vystoupil matador české politické scény Václav Klaus st. Kdo jiný by mohl mít jasno a schopnost dát věci dohromady než on. Je znalý poměrů v naší kotlině i ve vzdálených dálavách. A Hlavně! Umí anglicky.

Netrvalo dlouho a všechny známé tváře se přidaly. Například: Alexandr Vondra za ODS, Martin Kovář – historik, Pavel Fišer – senátor a bývalý diplomat, Martin Pánek, ředitel Liberálního institutu, Ivan Strejček, Trikolora – člen správní rady Institutu Václava Klause.

Po volebním skandálu a celosvětové ostudě ve Spojených státech amerických si s předstihem všechny známé tváře oddechly. Zaplať Pánbůh, vše je při starém. Teď jde jen o to, abychom dělali jakoby nic a táhli jsme všichni za jeden provaz. V jednotě je přece síla.

Převlékání kabátů podle klimatických a módních trendů v politice je u nás skoro národním sportem. Kdo nedodržuje módní trendy, není „in” a nemůže se dostat mezi společenskou smetánku. To dá přece rozum. Pro nás ostatní, vyloučené, nám nepředurčili nic menšího, než utřít slzu a řídit se rčením pro otroky „Všichni sborem za tím prvním…”

Jenže píše se rok 2021 a ne rok 1968 nebo 1989. Heslo, kdo netleská (pardon, neskáče) není Čech, již neplatí. Informovanost široké veřejnosti dospěla do takové kvality, že s ní už nejde tak jednoduše manipulovat. Lidé už hodnotí dnešní situaci jinak než před desítkami let.

Politické pohyby ve světě a v současné době zejména v USA, jasně ukazují, že procesy vedoucí k nastolení přirozeného uspořádání společnosti nejsou ještě u konce. Tedy jásající příznivci známé tváře na Staroměstském náměstí, provolávající návrat k normálu, tedy k liberálnímu, korporátnímu kapitalismu realizovanému hlubinným státem, nemusí ještě natrvalo určovat módní trendy.

Protože Boží mlýny melou, sice pomalu, ale melou. A proto si říkám: Lomikare, Lomikare, (nebo Václave?) do roka a do dne tě dostihne Boží soud.

JUDr. Karel Hais, první místopředseda Aliance národních sil

 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 4 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Eva
Eva
15. 1. 2021 15:29

Lidi se v tom, podle mě, vůbec neorientují. A není divu. 80% národa visí na MSM, jsou k smrti vyděšení ( jak by nebyli ) a zbytek lidí je naštvaný. Lidi cítí, že něco je hodně špatně. Bohužel jim nikdo zatím nevysvětlil, oč doopravdy jde. Takže jdou na jakýkoli protest, aniž by přemýšleli, kdo to organizuje, kdo to platí a qui bono. Hlavně, že je proti.

Doufejme, že Trump vytrvá a zamete s bažinou, ale my mu musíme pomoct. U nás je taky bahna, že nám čouhá jen hlava, zatím.
Jestli to Trump nedá, Bůh nám pomoz, Americe i Evropě.
Zatím musíme přijít na to, jak vás dostat do povědomí lidí. Aby tu příležitost, která se naskýtá, neukradl zase někdo jiný.
Dokud vás lidi neuvidí v telce, tak to je problém.
Až padnou MSM, a to bude brzy, bude šance.
Víte, já věřím, že všechno se dějě dobře a ve správný čas, jen tomu nerozumíme, je to moc složitá hra. V tom zmatku informací a dezinformací není šance se v tom vyznat.
Ale správně vidíme jen srdcem, v této situaci to ani jinak nejde.
Všechny vás zdravím, přeju hodně zdraví, trpělivosti a dobrých nervů.
Doufám, že to dobře diópadne. UČOS. ( Udělejme Česko opět svobodné)
Eva