VOLÍME KOLABORANTY, národ máme „na háku“!

Voliči se vykašlali na český národ a zvolili kolaboranty.

Podíváme-li se na statistiky voleb do EP v ČR, zjistíme, že proti minulým volbám stoupla účast, i když 28,7 % není nic světoborného, ale v minulých volbách v roce 2014 byla ta účast jen 18,2 %. Tedy před pěti lety značný nezájem. Proč nastala tato změna? Někdo by se mohl domnívat, že dopady EU na občany ČR vzbudily velké kritiky, nelibost (to je pravda) a tím i větší zájem o tyto volby. To hlavní důvod ale asi nebude. Negativní vnímání EU se sice zvýšilo, ale výsledky voleb tomu neodpovídají. Znamená to, že nespokojení s EU zůstali skoro všichni sedět doma – nevolilo přes 71 % voličů.

Poslanecká koryta posbíraly kolaborantské strany, které vesměs zaujímají lokajské postoje k EU a daly dohromady celkem 84,6 % hlasů. 15,4 % se rozprsklo mezi 32 zbývajících stran a hnutí.

Vychází z toho, že eurolokajské strany, které hází za hlavu národní zájmy občanů ČR v součinnosti s průzkumníky veřejného mínění, podle kterých byly strany jako KDU-ČSL, STAN + TOP 09 ohroženy nepřekročením hranice 5 % vyburcovaly své voliče k vyšší účasti, podobně i u Pirátů a ODS. Okamura v podstatě ustál svou pozici a má dva kvalitní europoslance, bohužel asi ojedinělé, možná Zahradil z ODS by mohl být třetím mezi 21 zvolenými poslanci EP z ČR, zejména s takovými „hvězdami“, jako Pospíšil (STAN + TOP 09) a Saša Vondra (ODS).

ANO 2011 má 6 poslanců; ODS 4; Piráti 3; STAN+TOP 09 3; SPD 2; KDU-ČSL 2; KSČM 1.

Protože dokážeme na rozdíl od profesionálních průzkumných agentur, které se opět velmi mýlily, odhadnout výsledky mnohem lépe, řekněme si, jak nám to vyšlo tentokrát a proč.

Čekali jsme o něco lepší výsledek Babišova ANO 2011. I když tento zvláštní a nesourodý slepenec se záměry spíše utajovanými než zveřejňovanými má vysoké preference už dost dlouho. Debilní tanečky kolem Čapího hnízda mu hlasy spíše přidávají, než ubírají. Poškozují ho ale vládní spojenci, kteří s 3,95 % hlasy propadli (ČSSD) a nepřidává mu ani tichý spojenec „B“-tým ČSSD – KSČM, který „urval“ přesně dle našeho předpokladu jediné koryto pro svého „Marka Bendu v sukních“. Je to prostě fajn. Kateřina, která od svých 19 let o normální práci až dosud nezavadila, má vystaráno do důchodu.

Ve sdělení o výsledcích bylo uvedeno, že Babiš získal méně, než se čekalo (to je pravda), ale posílila opozice (to je blbost). Jaká opozice? Všichni zvolení europoslanci jsou tam za politické strany, které kolaborují a budou plnit lokajsky všechny záměry a plány EU. Žádná z nich nechce z EU vystoupit a žádná ji nechce zrušit. Řeči o reformování EU (cosi takového obsahuje i „nový“ návrh programu KSČM) může vyslovit jen úplný blb. Víme přece, že EU je v podstatě formou pokračování „Třetí říše“, plánovanou už od konce války (srpen 1944) k zajištění ekonomické moci velkých německých firem. A v hlavních funkcích nejdříve EHS (později z něj vzniklé EU) zasedali mezi prvními kvalitní nacisté.

EU nelze reformovat, pokud nemáme na mysli reformu k horšímu (rušení národních států, atd.).

Ke zmatení voličů a rozptýlení k EU nepřátelských postojů a prosazování vystoupení ČR z EU bylo do voleb vrženo a v některých případech i vstupně sponzorováno nebývalé množství stran, o kterých nikdo neslyšel a které se nikdy neobjevily ve volbách. Z nich některé byly založeny krátce před volbami a jsou uváděny i dokonce jako strany recesistické. Možná k tomu přispěla dobrá zkušenost se stranou Piráti, jejichž některá vyjádření vyvolávají podezření z demence nebo jiné duševní úchylky. Taková strana nachází podporu a hlasy v řadách mládeže, dlouhodobě také duševně uchylované.

Příkladem je třeba strana „ANO, vytrollíme europarlament“, která vznikla jako recesistická krátce před volbami do EP. Do voleb postavila kandidátku jen s devíti lidmi, což není ani polovina z 21. Přesto tato strana získala 37.046 hlasů, což je 1,56 %, a protože překročila jedno procento, dostane státní příspěvek na činnost ve výši 1,111.380,- Kč. V názvu této strany lze i částečně hledat o něco nižší výsledek Babišova ANO. Dost lidí si spletlo ANO … za ANO… Poznatky o tom se probíraly při rozhovorech občanů a dolehly i k našim uším. Napomohlo k tomu i to, že ANO-recesisti byli na pokraji startovního pole a měli číslo 6. Babiš až číslo 30. Opačně, že by se voliči recesistů spletli a volili ANO Babiše, to asi nefungovalo. Nic takového jsme neslyšeli. Můžeme také připomenout, že Babišovo ANO podávalo stížnost na podobnost názvu strany s názvem hnutí „ANO, vytrollíme europarlament“ Povšimněte si, že ANO je velkým písmem a mezi lidmi se užívá pro Babišovo hnutí jen zkráceného názvu ANO, bez onoho „2011“. Ale velký odborník, který se nedostal v komunálních volbách ve své Mladé Boleslavi ani do zastupitelstva, ale je předsedou své propadající se partaje a ministrem vnitra, to jako závadu neshledal.

Když někdo volil z jiných pohnutek než je souhlas s programovými cíli a nezafungovalo to, bude asi smutný. Člověk, který volil, co pokládá za nejlepší pro sebe, své blízké, rodinu, naši zem smutný být nemusí, i když naše hlasy v této době pro blbost jiných propadly. Měl by být (já jsem) hrdý. Má čisté svědomí a může se komukoli podívat zpříma do očí. Takových lidí si vážím a jsem připraven s nimi spolupracovat, dokud to půjde.

Dovolím si malou odbočku – připomínku k diskuzi, která se konala na setkání KČP v České Lípě před několika dny. V KČP jsou hojně členové KSČM, ale i ANS (4, byli 2)) nebo bezpartijní. Tam se přítomní dozvěděli, že KV KSČM v Liberci ukončil členství v KSČM místopředsedovi NR KČP Zbyňku Cincibusovi, protože přijal kandidaturu za ANS. Zbyněk tam vyslovil, že se i nadále cítí být komunistou, přestože už není členem KSČM. Stejně tak to cítím já nebo přítomný Olda Baťka. Potom řekl základní body programu ANS: Vystoupení z NATO, vystoupení z EU, Stop migraci, Zestátnění klíčových odvětví národního hospodářství a vlastnictví surovin. A dodal: „S tím přece musí každý komunista souhlasit.“ Tomuto nikdo neodporoval, ale …. Potom se rozproudily mezi přítomným členy KSČM řeči o tom, koho budou kroužkovat. Vyplynulo z toho, že budou volit KSČM, která nechce vystoupit z EU, nechce vystoupit z NATO, europoslankyně za KSČM Konečná hlasovala pro Marrakéšskou promigrační úmluvu, nikdo z KSČM neprotestoval proti prodeji ložisek Lithia cizí firmě, atd. V této chvíli pro mě dotyční členové KSČM jaksi přestávali být komunisty. Přiznal bych jim jen polehčující okolnost. Vesměs chtěli kroužkováním podpořit Jaromíra Kohlíčka. To bych jim nevyčítal, Jaromír si to naprosto jasně zaslouží. Ale musel by přeskočit Konečnou, protože podle našeho správného odhadu bude mít (a také má) KSČM pouze jednoho poslance. I tento odhad byl bohužel přesný. Jaromírovi preference nepomohly a neposunuly ho ani na druhé místo. Na místě tehdejších (22. 5. 2019) debatérů bych se dnes necítil dobře. Špatně jsem volil – nevolil jsem lepší program – a ničemu jsem nepomohl.

Chtěl bych zde poděkovat všem kandidátům ANS, kteří do nerovného boje za diskriminačních podmínek šli. Chtěl bych poděkovat těm dvěma tisícovkám voličů, že dali hlas ANS!

Že je to málo? Připomenu krédo senátora Jaroslava Doubravy: POSTAVÍM SE ZA TO, CO JE SPRÁVNÉ, I KDYBYCH TAM MĚL STÁT SÁM!

 

V Mimoni 27. 5. 2019, Miroslav Starý, člen ANS, KČP a SBČS.

 

 

Zdroj ZDE: Převzato ze serveru severoceskapravda.cz

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil