Volební akce ANS a ND – Stužkování hranic ČR

Vážení přátelé,

Rozhodli jsme se, že se pokusíme Vás zvednout od televize, od počítačů, zkrátka z křesel, a požádat Vás, abyste udělali něco pro své zdraví. Rozpohybovali se, nadechli se zhluboka z plných plic a nabrali si krásné hřejivé sluníčko do kapes do zásoby na chladnější dny.

Vyhlašujeme putování podél hranic naší země, naší krásné České republiky. Padly návrhy na zorganizování maratonu – předávání štafety. Ale komu by se chtělo v tom horkém počasí běhat, viďte.

Zcela postačí, když vytáhnete na procházku své blízké, děti, rodiče i babičky a třeba i sousedy a přátelé. Pojďme, poznávejme hranice našeho státu od jednoho hraničního kamene po druhý a dále. Jeden od druhého by měl být vzdálen 200 až 300 metrů a mnohde podél našich státních hranic vede cesta. Pojďme to prozkoumat, uvázat na naší státní hranici stužku v barvě naší státní vlajky: červenou, modrou nebo bílou, nebo třeba všechny barvy, postupně podél naší trasy 😊.  Nenechme nikoho na pochybách, že víme, dobře víme, kde jsou hranice naší země.

Vyfoťte se u některého hraničního kamene a pošlete nám souřadnice, odkud kam jste došli. Takhle bychom společnými silami mohli a také chtěli obejít celou naší zemi, celou naší Českou republiku.

A na hranicích se Slovenskem bychom se rádi setkávali s turisty z druhé strany. Máme zato, že hranice mezi Českou a Slovenskou republikou je tady omylem, velkým omylem. Mnozí z nás se narodili jako Čechoslováci a dodnes se jimi cítí být. Proto hranice se Slovenskem označte, prosím, pouze barvou bílou.

Bíla barva není jen jednou ze tří barev naší státní vlajky, ale je výrazem čistoty a pořádku, symbolizuje počátek bytí, světlo. Tato barva je slavnostně radostná a povzbudivá. Budiž taková i budoucnost našich zemí a celého světa.

Celou naši hranici, hranici naší České republiky, najdete podrobně na internetové adrese:  ags.cuzk.cz/archiv/

 

Na setkání s Vámi někde cestou – necestou se těší členové Aliance národních sil.

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS