VLASOVCI a TCHAJ-WAN a BIS a JAKEŠ

Každým dnem vidíme další a další pokusy polarizovat naši společnost. Vypadá to jako celkem malé události, které spolu nesouvisí, ale jsou to procesy, které mají vést k naprosté destabilizaci ČR a její postupné likvidaci, kdy ani ti, kteří jsou nástroji tohoto počínání nemají tušení k čemu to má vést.

Západ je odepisován před očima. Bývalí vazalové USA jsou pomalu, ale jistě Trumpem odřezáváni od svého páníčka a to jak ekonomicky pomocí vyšších cel, informačně, kdy se Donald netají svou nenávistí k liberální EU, řízením, kdy již nejsou voděni jako pejsek na obojku US státními elitami alias neokony, protože ti mají starosti o vlastní přežití a impíčment, ale dokonce i vojensky, kdy je jim radikálně zvyšováno „výpalné za ochranu“, tedy za přítomnost US army na jejich území. Není se čemu divit, že Macron tvrdí, že NATO „zažívá mozkovou smrt“, protože to tak skutečně je. Pokud např. jeden člen tohoto spolku zaútočí na území svrchovaného státu (Turecko na Sýrii) a ostatní jsou proti, tak je to v podobném paktu známka konce, protože když máte smlouvy o vojenské podpoře a nemůžete je naplnit, protože nesouhlasíte s tím kdo je nepřítel (Kurdové), tak je to velmi smutné finále této organizace.

Existuje ještě několik zemí v EU, které disponují určitou stabilitou, protože se v nich zatím neuchytil neomarxismus měrou jako na Západě a migrace spojená s islamizací zatím také nehrozí. Jsou to samozřejmě státy V4. Západ padne na dno (protože padnout má) a jde jen o to, jestli se mu podaří sebou strhnout i státy V4 a nebo ne. A aby se to „stržení“ podařilo, tak „musí“ být V4 odstřižena od možných alternativ, které mohou nastat a tyto jsou pouze dvě – Čína a Rusko. Smutné, že? Pokud nechceme vychovávat naše děti bezpohlavně, nechceme se dívat jak jsou do mládeže tlačena zvěrstva typu LGBT a jak je majorita upozaděna na úkor jakýchkoliv minorit (třeba hobitů, nebo elfů či trpaslíků, protože sociální inženýry může napadnout jakékoliv zvěrstvo), tak nám nezbývá než začít spolupracovat s těmito východními zeměmi a právě proto se nyní dějí věci z nadpisu.

VLASOVCI

Cílem jednoho „starosty“, tedy bývalého bulvárního „novináře“ a syna svého času známého „komika“ (který je etnicky z „Bohem vyvoleného národa“, který se nesmí kritizovat) rozhodně není komukoliv vzdávat čest, ale dělat to co se naučil v bulváru. Šokovat! A tak dělá vše proto, aby jakkoliv zaujal, pobouřil, a PROVOKOVAL. A tak našel kontroverzní téma (provokaci) „vlasovci“, které dokonale rozdělí a polarizuje společnost a hlavně rozzuří Rusko. V kontextu toho, že jiný starosta v ČR chtěl nedávno odstranit sochu maršála Koněva, který bojoval proti fašismu a teď druhý chce naopak postavit památník těm, co bojovali po jejich boku a naše státní orgány to nechávají být, je přeci naprosto jasným signálem pro RF, že se u nás děje totéž co kdysi na Ukrajině, kde najednou začali po letech velebit fašistu Banderu a skončilo to majdanem a banderovskou vládou Porošenka (proto se tak na Ukrajině divili, že tam vysoký činitel za ČR, tedy Babiš, přijel až nyní – on tam totiž přijel podpořit až ne-banderovskou vládu, která má za úkol dodržovat Minské dohody). Z hlediska globální politiky je RF jednou z alternativ, kterou se po likvidaci Západu můžeme vydat (zapomeňte na to, že můžeme být „suverénní“ a samostatnou zemí – to jsou jen pohádky pro ovčany, aby zůstaly ovečky hezky zavřené v ohradě a příliš nebečely). Nemá smysl si zde o vlasovcích psát litanie, protože o ně vůbec nejde. Co řekl tento „starosta“ o jiném členovi ODS panu Kuberovi při rozhovoru s Bobošíkovou? Kuberu má prý rád. Základem jeho popularity je, že „říká věci tak, jak jsou“. Kubera nekličkuje, pracuje pro lidi. „Je to můj vzor v komunální politice.“

TCHAJ-WAN

Pan předseda Senátu Kubera se rozhodl, že navzdory všem, pojede na Tchaj-wan, což je území na které si klade nároky Čína a jehož samostatnost uznává jen několik málo banánových republik. Pan Kubera si svou cestu obhajuje tím, že „Chápu čínské problémy, historii a její složitosti, ale je to odtud potud. Cesta vůbec není proti Číně, je to podnikatelská mise. Podnikatelé o ni mají eminentní zájem, ale v tomto nejsem úplně rozhodující činitel.“ A tak se na tuto misi zeptali novináři předsedy Hospodářské komory Dlouhého a ten pravil: „Nejsem si vědom toho, že bychom chystali doprovodnou delegaci pana předsedy na Tchaj-wan. S Číňany z Pekingu mám sice čím dál víc starostí, ale že by naši lidé jezdili na Tchaj-wan… Ani nevím, že jsme o to byli Senátem požádáni.“

Co to znamená? Pan Kubera samozřejmě lže, úplně stejně jako pana „starostu“ z Řeporyjí nezajímají žádní vlasovci, tak ani jeho neinteresuje nějaké obchodování s touto, nikým významným neuznanou, zemí. Jde jen a pouze o provokaci, která má jednoduché cíle. Oba tito hlupáci z ODS chtějí získat body pro sebe (rozhodně se s tím zviditelňují) a pro stranu jejímiž jsou členy chtějí nahnat body ve stylu – podívejte se jaké máme koule a proti komu jsme ochotni se postavit. Ne nadarmo se již éterem šíří vtip, že pan „starosta“ chce Rusku vyhlásit válku. Celé to vypadá jako jakási „vtipná“ švejkovina, což u jednoduše smýšlejících může zabrat, ale z hlediska globální politiky nás to odtrhává od jediných dvou alterantiv, které nám zbývají, tedy kromě toho, že bychom chtěli spáchat sebevraždu spolu s uměle řízeným úpadkem Západu.

A to je skutečným cílem těchto snah a nemůže nikoho překvapit, že obě provokace přichází z ODS, kterou vede loutka Posselta a Landsmančaftu Fiala, který je panem „starostou“ již běžně označován jako „budoucí pan premiér“. Vidí oba provokatéři co je cílem jejich snah? Ani náhodou. Pan Kubera je stále přesvědčen, že se Západ jednou vzpamatuje a přestanou z něj chodit nesmysly o desítkách pohlaví, ekofašismus, multikulturalismus apod. ohavnosti, což všechno zmiňoval (a velmi dobře) před zástupci V4 při oslavách Sametového předání moci.

BIS
Aby se obě tyto akce ještě více zvýraznily, tak byly načasovány na dobu konce roku, kdy páni „čučkaři“ z BIS zveřejňují svou zprávu za loňský rok, kde se se to samozřejmě, jak jinak, hemží čínskými a ruskými agenty, aniž by byl napsán jediný skutečný a doložitelný důkaz jejich tvrzení. Pouze spekulace a termíny typu – nejspíš, možná, asi, je možné apod. Nikdo se ovšem nemůže divit. Představte si, že jste školeni na Západě a musíte pracovat na stejných úkolech jako ten Západ (zapomeňte na to, že má ČR z hlediska tajných služeb jakékoliv vlastní zájmy). A tak i díky této směšné zprávě vypadají oba provokatéři v očích těch, co si aspoň občas přečtou noviny, jako „bojovníci proti Východním diktaturám“. To, že se nás snaží nahnat do téže bažiny v jaké ten Západ je, již nedokáží vidět.

JAKEŠ

Po 30-ti letech se najednou kdosi probral a zjistil, že by se dalo vytěžit něco z obvinění starých dědů a tak se vytáhlo naprosto nesmyslné obvinění Jakeše a spol a patřičně se informačně ozvučilo. Udělali to jako závěr oslav výročí? Ne. Mnoho lidí si všimlo, že v rámci oslav se v TV objevilo hned několik dokumentárních filmů, které popisují události Sametu ve zcela stejném duchu, jako je to v mé analýze (z 11.11. na mé zdi), kde je jasně popsáno, že celá „revoluce“ byla jen roky dopředu domluvená akce na odpis Východního bloku a to úplně stejně, jako je dnes na pořádku dne odpis toho Západního a nové přeformátování světa. A tak bylo nutné přijít s něčím, co toto informační pole zmírní a obvinění starých kádrů je ta nejlepší možnost k tomu, aby to vypadalo, že o nějakém předání moci nemohla být řeč, protože jednou z dohod přece bylo i to, že se „havlovci“ nebudou nijak mstít bývalé moci. Jenže obvinění byli nyní ti, ve starých „pořádcích“ zamrzlí „komunisté“ (Jakeš a spol) a nikoliv ti, které označujeme za „trockisty“ (Čalfa a spol) a kteří svou snahou právě tyto odepsali a na něž se dohoda nevztahovala. A tak bylo nutné udělat gesto, které ovšem po 30-ti letech vypadá jako nepředstavitelně hloupý vtip zcela zoufalých idiotů.

Někdo by řekl, že nějaká socha v Praze, kompletně vylhaný výlet šéfa Senátu a nějaká zpráva BIS, nemá velkou váhu, ale opak je pravdou. K prvnímu i druhému se vyjadřují vysocí činitelé států, kterých se to týká a to, že byl zrušen letecký spoj do Tatarstánu Ruskou federací pro našeho ministra průmyslu rozhodně není náhodnou akcí. Ale co čekat. Pan Kubera si již vyzkoušel islamizaci Teplic kde byl starostou, tak proč nepřipravit půdu pro celou ČR, že? A kdy se nám pan Kubera „zvrhl“? Letos v březnu jednal jako naprosto podřízený lokaj s Madeline Albrightovou alias Krvavou Madlou, která je jednou z výkladních skříní US státních elit, tedy neokonů. A řekl jí, že je náš prezident orientován více na Rusko a Čínu, ale že je nutné se více orientovat na USA, které nás dle něj „nikdy nezradily“. A co na to M. A.? „Je třeba, abyste do USA přijel, abychom propojili Senát Parlamentu ČR s Kongresem a jeho členy. Je hodně oblastí, ve kterých by mělo Česko s USA spolupracovat na parlamentní úrovni. Můžeme společně udělat velké věci.“ Jinými slovy Madla nabídla převzít Senát ČR a lokajíček se okamžitě jako správný mopslík zatetelil blahem.

Už je jasnější, proč ze Senátu ČR jde jeden útok za druhým proti Hradu a proč pan Kubera „musí“ na Tchaj-wan a to tak moc, že o cestě musí lhát jako poslední šmucka? Opravdu si představoval, že takto budou vypadat ty „velké věci“, které mu slibovala ta lidská zrůda?…..

 

Petr Novak

 

ZDROJ ZDE: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3751033404922993&id=100000491120287

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil