Vládo, ukonči experiment s hromadnou vakcinací!

Hodnocení současné situace z pohledu občana České republiky

Vážené dámy a pánové,

vážení poslanci a senátoři,

 

Jako občan České Republiky ctím a respektuji naše zákony a nařízení vlády. Události minulých dvanácti měsíců ve mně ale způsobily stoupající nedůvěru vůči jednání našich lídrů. Čistě z pozorování vím, že nejsem sám, kdo to takle cítí, a obávám se, že se tímto probudí rychle rostoucí potenciál pro prudké politické změny.

Nejdřív bych chtěl poděkovat každému z vás za vaši snahu chránit národ před ohrožením, chránit naši svobodu a chránit naši nezávislost. Ať už je to opatření proti nějakému zárodku způsobujícímu „pandemii“, anebo naopak opoziční pokus ochrany národa proti ohrožení našich životů způsobené právě těmi drastickými opatřeními. Bylo řečeno, že ti, kteří zpochybňují opatření, bagatelizují ty, kteří na tuto nemoc umřeli. Já si ale myslím, že přehnaná opatření zneváží všechny, kteří jsou naživu, a ty, kteří v minulosti obětovali svůj život za ideály svobody, demokracie a nezávislosti. O to více jsem byl v šoku, jak rychle jsme dokázali suspendovat naši demokracii a zrušit část našich ústavou zaručených svobod. Nový pandemický zákon tomu nasadil korunu.

Ale chápu vaše dilema! Kdo by měl odvahu mluvit proti řadě vládních expertů včetně šéfa lékařské komory? Kdo by zpochybnil vážnost situace, když všechna média hlásí to samé? Jak by člověk nemohl věřit tomu, co se děje, když skoro po celém světě probíhají podobná opatření a podobné zprávy?

Tuším, že pro nikoho, kdo nese politickou odpovědnost, tato situace není lehká, a určitě chápu, že se pořád najdou lidi s kritickým postojem vůči každému kroku, který vláda a opozice dělají. Pro některé jste toho udělali příliš, jiní by si zase přáli ještě tvrdší protiopatření. Otázkou tedy je, existuje v této záležitosti nějaká objektivita?

 

Objektivita

Od roku 2017 do roku 2019 byla průměrná roční úmrtnost zhruba ve výši 1.04 procent obyvatelstva. V roce 2020 úmrtnost stoupla na 1.2 procenta. V tomto minulém roce stoupla úmrtnost v absolutních číslech na stejnou úroveň jako v letech 1989/90/91. Jak může nárůst úmrtí o zhruba 1.6 promile, i když je smutný a tragický pro všechny pozůstalé, ohrozit národ? Dnes už víme, že znatelně vyšší čísla tato infekce zdaleka nedokáže způsobit. Úmrtnost na “Covid” je díky Bohu příliš nízká – stačí mrknout do statistik. Podle vyznamenaných a uznávaných světových expertů, jako je epidemiolog a statistik prof. Dr. John Ioannidis ze Stanford University, se pohybuje mortalita na Covid na úrovni lehké až střední chřipky.

Tohle je na prvním místě zátěž pro náš excelentní národní zdravotnický systém, ve který mám důvěru, že to bravurně zvládne. Je to úkol našich lékařů, zdravotnického personálu a našich nemocnic udělat maximum pro to, aby chránily životy těch, kteří měli smůlu a na tuto sezónní infekci onemocněli vážným průběhem.

Vláda má naopak úkol starat se o CELÝ NÁROD – o funkci CELÉ ZEMĚ. Vláda ale v obavě, že by se u Sars-Cov-2 mohlo jednat o „konec světa“, jednala radikálně a v důsledku na zádech 99.8% velké většiny, která virem na životě ohrožena není. Velká část této většiny je dnes omezena a ohrožena právě těmi přehnanými opatřeními.

 

PES je chiméra!

Pan ministr Blatný vytvořil psa, stupnici pro zostřování opatření podle míry ohrožení. Myšlenka mi dává smysl a věřím, že to je spravné. Jenže bazíruje na potenciálně mylném předpokladu, který u nás očividně není předmětem žádné vědecké a právní diskuze!

Pozitivní test, ať už “Drosten-PCR-test” nebo nějaký antigenní-test, nemusí bez přítomnosti klinických symptomů znamenat vůbec nic. Stejně tak je sporné testovat na Covid zdravé, „asymptomatické“ občany (například v podnicích)! Nezávisle na již zmíněné objektivní závažnosti této nemoci to potvrzuje i analýza amerického CDC (Center for Disease Control and Prevention) a vzájemně hodnocená studie v „Nature“ žurnálu, kde bylo zjištěno, že asymptomatický jedinec a presymptomatický “infikovaný” Covidem nejsou infekční. Vládou zvolený absolutní přístup by pro mě dával smysl vůči neznámé nemoci, u které se zdravotnictví domnívá, že by byla vysoce nebezpečná a nakažlivá.

Velký počet lidí, kteří byli infikovaní „asymptomaticky“ nebo prodělali nemoc jen s lehkými symptomy, by se dalo vysvětlit tím, že viry z rodiny Corona jsou pro náš organizmus dobře známy. Lymfocity, druhá řada imunitní obrany, nemá jen paměť, ale také schopnost rozpoznat z dřívějších setkání podobný virus. To se nazývá křížová imunita („cross immunity“), která se v praxi vyjádří jako přirozená rezistence většiny občanů vůči vážnému onemocnění způsobenému virem z rodiny Corona. U relativně neškodného Covid-19 se nabízí otázka, zda tento přístup vlády po více než jednom roce, poté co zdravotnictví nabralo velké množství dat, není přehnaný? Tato klíčová otázka byla i zohledněna ze strany WHO, krátce po inauguraci prezidenta Bidena. Obávám se, že základ, jmenovitě pozitivní Drosten-PCR-testy a trasování, na kterém bazíruje PES, zkresluje realitu ohrožení, které pro mnoho občanů už nevychází z nemoci, ale z opatření právě postavené na PSOVI. Co PES a viděno z dnešního hlediska tyto více než pochybné statistiky hlavně způsobují, je sociální pád a strach mezi občany.

 

Drosten-PCR-test, generátor nových „případů“?

PCR-testy můžou hlásit falešné pozitivy a negativy ve smyslu chybného výsledku. Procento je malé, ale když se testuje obrovské množství asymptomatických osob, tak celkový počet falešných pozitivů v absolutních číslech může dramaticky narůst. Vynálezce PCR-testů a nobelový laureát Kary Mullis sám opakovaně varoval, že se PCR-test nehodí pro diagnostiku akutního onemocnění. Vysoce citlivý test není schopen změřit množství zárodků v těle. Je to kopírovačka, která metaforicky řečeno z jednoho psího chlupu vyrobí celou srst, na základě čeho se potom někteří domívají, že v té srsti rozpoznají celého psa. Covidový PCR-test navržený německým lékařem Charite v Berlíně, panem Dr. Christian Drostenem, bazíruje na 45 a více replikačních cyklech! Přitom existuje vědecká práce zveřejněná v prestižním Oxford Academic žurnálu, ze které vyplývá, že 35 a více replikačních cyklů vytvoří 97 a více procent falešných pozitivů. I samotné WHO vydalo kolem 20. ledna 2021 nové směrnice s ohledem na tento fakt a doporučuje snížení prahu replikačních cyklů pod 35.

O tuto práci zveřejněné v Oxford Academic se opírá rozsudek odvolacího soudu v Lisabonu 11. listopadu 2020, kde úspěšně žaloval portugalský občan nařízení vydané státní hygienou pouze na základě pozitivního Drosten-PCR-testu – postavil se proti zákazu opustit domov.

Výše zmíněný vynálezce vysoce citlivého PCR testu Dr. Mullis sám neúnavně opakoval, že více než 30 replikačních cyklů zkresluje výsledek.

Pan Dr. Christian Drosten je celkově zajímavý člověk. On totiž patří vždy mezi první, kteří vyjdou s nějakým testem, a to už od vypuknutí SARS nebo prasečí chřipky před 15ti lety. To samé s ptačí chřipkou. V případě prasečí chřipky šlo všechno stejným směrem jako teď u Sars-Cov-2 a i tam v tom měl prsty pan Dr. Drosten. Jenom díky rezolutnímu zakročení pana doktora Wodarga, který v té době ještě měl politickou funkci v EU, se to všechno podařilo zastavit. Ukázalo se, že prasečí chřipka i přes všechna „varování“ měla v průměru lehký průběh. Nicméně tisíce lidí bylo tehdy očkováno nevyzkoušenou, narychlo vyvinutou látkou. V důsledku té nevyzkoušené vakcíny trpí dodnes stovky lidí narkolepsií – jsou na stoprocentní invaliditě.

 

Opatření oslabují národ

Náš imunitní systém potřebuje pravidelné “impulzy” z okolí. Mnohokrát člověk ani nepozná, že se dostal do styku s nějakým zárodkem – imunitní systém to diskrétně vyřeší. Virus z rodiny Corona je pro náš imunitní systém známým virem. Zkrátka většina obyvatelstva, více než 90% (!), nepotřebuje žádnou vakcínu proti nemoci, kde statistická pravděpodobnost na ni umřít leží v průměru v desetinách jednoho procenta.

Když ale vláda nařídí na dlouhou dobu izolaci národa, odkud si náš imunitní systém vezme tyhle tak důležité “impulzy”? Celý národ přes měsíce a pomalu už léta oslabí svoji imunitu – taky díky stoupajícím depresím, omezením způsobeným nevyváženou životosprávou a přibývajícím stresem uvězněného člověka, který navíc má strach o svoji budoucnost. Rychle stoupající počet občanů díky opatřením už nemají co ztratit!

 

Začarovaný kruh

To všechno hraje nadnárodním korporacím do rukou. Izolací psychicky a fyzicky oslabený národ, unavený z mediální masáže a životem pod tyranskými a zbytečnými proti-opatřeními, bude vládou (?) nucen do závislosti na mRNA nebo DNA vakcíně. Skutečná ochrana, kterou doposud náš organismus zvládl bez pomoci a úplně zdarma – bez vedlejších účinků – je nahrazena předraženými a patenty chráněnými, experimentálními vakcínami.

Lepší “incentive” (pobídku) pro nový “obchodní model” nadnárodních zdravotnických korporací si vláda nemohla vymyslet!

 

Neznámá, experimentální “vakcína” a relativní efektivita

Absencí jakékoliv racionální kritiky se vláda a média postaraly o jednostranou, a tím klamavou informační kampaň vůči občanům. Oproti tradičnímu očkování to není tak, že by tato proti-Covidová vakcína zaručila plnou imunizaci. To píše i CEO Biontechu na svých stránkách. Hlavní úkol experimentalní vakcíny je zmírnit průběh této nemoci. Od výrobců uvedené a v médiích radostně oznámená vysoká čísla efektivnosti nejsou absolutní hodnoty, ale relativní. To znamená, že se to číslo vztahuje na efektivnost této vakcíny ve srovnání (tady máme tu relaci) s populací, která tu “vakcínu” ještě nedostala. Když teda v průměru na tuto infekci onemocní jedno procento neproočkované populace tak vážně, že musí být hospitalizovano, tak ta 90-ti procentní relativní efektivnost vypovídá, že by toto jedno procento bylo sníženo o 90% na jednu desetinu (to znamená, z jednoho procenta obyvatelstva s těžkým průběhem redukce o 90% na jedno promile obyvatelstva). Můžete nám občanům prosím vysvětlit, jak z tohoto umíte odvodit nutnost proočkovat celý národ nevyzkoušenou, experimentální látkou?

U virových infekcí záleží na množství virů, které se dostanou do organismu. Jednoduše řečeno, když množství virů přebije množství protilátek, tak člověk onemocní – jak vážně onemocní je opět otázka množství a celkového zdravotního stavu jednotlivce. Po intenzivním styku s nákazou může i zdánlivě imunní člověk onemocnět. Nehledě na to, že hladina protilátek po nějaké relativně krátké době začne klesat. Z tohoto důvodu by byly očkovací pasy klamající, a tím zdravotnicky nevýznamné, protože by zaručily stoprocentní imunitu člověka, i když to tak není. Očkovací pasy by byly pouze další “incentive” pro farmaceutickou industrii, protože by fungovaly jako páky na občany, aby si nechali naočkovat za odměnu více svobody. Dámy a pánové! Jak tohle můžete podpořit?

 

Bezpečná vakcína?

Na druhé straně nejsou občané vůbec informováni o rizicích souvisejících s těmtito nevyzkoušenými, experimentálními vakcínami. Většina občanů si mylně myslí, že mRNA nebo DNA vakcína fungují jako klasické vakcíny, například proti tetanu! Proč se nemluví o rychle přibývajících dramatických vedlejších účincích? Proč se občané dovídají o každém, kdo na nebo s Covidem zemřel, i když při autonehodě (parafrázuji ministra Blatného), ale ne o těch, kteří krátce po první nebo druhé vakcinaci opustili náš svět?

 

Politická a zdravotní rizika spojená s vakcínou

Opravdu jste ochotni si připsat tuto odpovědnost na sebe? Asi si neuvědomujete, že za pár měsíců tady budou proočkované milióny lidí. V tomto obrovském experimentu – a experiment to je – vám takhle vzniknou dvě skupiny: Ta proočkovaná skupina a ta “kontrolní”, neoproočkovaná skupina. Co když se ukáže v průběhu příštích měsíců, možná až do konce roku, když už se opět budeme nacházet v chřipkové sezóně, že v kontrolní skupině, to znamená v té neoproočkované skupině, umírá po styku s divokým virem méně lidí? Nikdo neví, jestli v průběhu dalších měsíců nezačne vlna komplikací, jako například životně nebezpečná ADE (antibody-dependent enhancement) nebo se srážlivostí krve. Jak vysvětlíte veřejnosti přibývající počet lidí, kteří do konce života budou trpět na vedlejší účinky, jako jsou ochrnutí, spastické křeče a demence? Kdo z vás si tohle vezme na svědomí? Na internetu kolují už teď, ani ne tři měsíce po zahájení očkovací kampaně, statistiky úmrtí a vedlejších účinků, které jsou alarmující. Jak dlouho si myslíte, že bude trvat, než se to provalí na veřejnost?

Na základě mých rešerší tuším, že strategií právníků očkováním poškozených obětí budou mimo jiné hromadné žaloby na nemocnice, kliniky, provozovatele očkovacích center a praktických lékařů. Nadnárodní farmaceutické koncerny byly, jak víte, vládou vyjmuty z jakékoliv odpovědnosti za vedlejší účinky tohoto experimentu.

 

Kde je exitová strategie?

Vláda má teď na jaře 2021, kdy opět končí chřipková sezóna, jedinečnou příležitost se zbavit “po anglicku” této uměle vytvořené hysterie nazvané “pandemie” a nechat ji vyšumět. Snižte práh replikačních cyklů Drosten-PCR-testů pod 30. Přestaňte testovat asymptomatické občany a přestaňte trasovat! Hlavně ale ukončete tento experiment s hromadnou vakcinací! Nechte nás, prosím, pracovat a hlavně svobodně žít.

 

S úctou

občan České republiky

 


 
 

Autor příspěvku: ans

4.9 14 hlasů
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
jaroslav Martínek
jaroslav Martínek
24. 3. 2021 22:31

Vynikající a pravdu obsahující článek. Doporučuji sdílení. Vydržte ANS+ND !

Blanina
Blanina
22. 3. 2021 22:24

super článek