VIDEO: Tisková konference Otevřeme Česko s partnery a podporovateli – ANS, ND a Rozumní

Spolupráce se nevytváří u kulatého stolu, ale praktickými činy !!
VIDEO a POZVÁNKA na demonstraci v neděli v Praze.

 
 

POZVÁNKA na demonstraci:

neděle 6. 6. 2021 od 14 hodin
Praha, Václavské nám.

 


  
  

Autor příspěvku: ans

5 2 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Luděk Janouch
Luděk Janouch
5. 6. 2021 12:11

Pěkný den,
pro hnutí Otevřeme Česko a Alianci národních sil = výborně. Jen:

  • hnutí otevřeme Česko a Volný blok mají pravdu obě dvě uskupení a prohlášení svých představitelů, každý z jiné strany, jak to u opozice konstruktivní, je zvykem, neboť Mgr. Lubomír Voilný oprávněně požaduje, aby Babiš a vláda si až do jejich hořkého konce svůj politický i společenský osud vylízali tím, že zůstanou u moci do Voleb a budou čelit občanskému a společenskému lidovému odporu. Počítá s tím, že dnes sundat vládu a nic více, znamená, že Babiš a spol stejně budou vládnout, dle slov prezidenta Zemana až do Voleb a mezi tím si bude ANO a další pravice s ČSSD dělat předvolební akci za znovuzvolení tím, jací jsou vlastně chudáci a za nic, nemohou a korumpovat, vydírat. Volný blok počítá s tím, že sice občanský a společenský odpor budeme klást, ale neočekává, že by mohl být až takový, jak na druhou stranu chce očekávat Otevřeme Česko a celá zbylá opozice, oprávněně a správně, mimochodem, Volný blok by byl také šťastný, ale zatím to tak nevidí, vedoucí ke změně systému, jako takového. Více tedy spoléhá na výsledky Voleb a spojení všech vlastenců a pokrokářů. Do 10.června 2021 nebude jasné, jaká varianta taktiky a strategie, je nejlepší.
  • Představitelé Otevřeme Česko jej nepochopili správně a kritizují za to, že oba poslanci za Volný blok odešli při hlasování o důvěře vládě zločinců u nás. Stejně tak KSČM. KSČM za to nedostala „kufřík“, naopak, ale také si je vědoma toho, že stejně vláda díky slovům našeho prezidenta, neodejde. Tak jí aspoň zkritizovali.

Víte, Otevřeme Česko a další, co si oprávněně přejí zrušit a pozavírat vládu a Debilblok pravice s ČSSD v Parlamentu, uvažují opačně v tom, že si přejí a ví intuitivně, že vláda skončí i díky protestům společnosti a krachu světa, ale nevíte jistě, zda se to podaří nyní. Volný blok ví, že se to nyní nejspíše, nepodaří, ale po Volbách, je to možné, pokud opozici budou volit – většina občanů. Mezi tím vláda oslábne díky protestům. Tedy, jestliže nebudou tak silné, aby,museli odejít.
I tak Volný blok zve své příznivce a celou opozici také na akci Otevřeme Česko s ANS, Rozumnými a ND a pokud vím, oni přislíbili aktivní účast na den 9.6.2021 v 9 hodin, na Malostranském náměstí, kde se snad, sjedou tisíce občanů svýmni auty Za svobodu – společně jsme silnější a další občané z celé naší země a možná i mnozí ze Slovenska, abychom zabránili hlasování o Apartheidovém zákoně. Hrozí jeho prohlasování. Volný blok tak, doiufejme, že nyní i zbytek opozice, tedy i ANS budou souznít s tím, aby tito lidé zůstali v Praze klidně až do neděle a nepustili jsme ty darebáky u moci, vládu a většinu poslanců, domů a nikam. Atd.
Jinými slovy, kromě pozvánky na akce hromadného protestu, zde uvádím, že až 10.června 2021 se pozná, kdo se chce opravdu a nezištně spojovat a překousnout i možné nedostatky toho druhého a zda jsme schopni jako celek, většina občanů různými způsoby, nejlépe, intelektuálními a právními skutečně sundat mocné a bohaté v naší zemi a změnit systém. Až tento a další dny může nastat jistota pro Volný blok, ANS….. i Otevřeme Česko v tom, že můžeme reálně sundat vládu a Demoblok a změnit systém jetě do Voleb. Nezapomeňme, že když se Lid, svou většinovou účastní rozhoidne a aktivizuje, nic do té doby neplatí a začínají platit pravidla a principy, jež Lid, nastoluje.

Zdravím Luděk Janouch