VIDEO – Shrnutí letošních oslav 76. výročí osvobození naší země Rudou armádou

Samozřejmě, že ne všichni věří tomu, co slyší od rána do večera v našich médiích.

Jsme v kvalitativně JINÉ situaci, než byla v roce 2017, kdy byly poslední parlamentní volby. Dnes si totiž lidé uvědomují, že náš stát může přestat úplně existovat – rozpustit se v EU – a chtějí svůj stát zpět. Lidé dnes vidí, že jim byl jejich stát proevropskou pseudoelitou ukraden.

Od roku 1989 je evidentní snaha – řízená především ze strany USA a EU – nedopustit dlouhodobý rozvoj společnosti. Nedopustit přijetí „společenské smlouvy občanů“ o tom, v jakém státě si přejí žít.

Dnes si také normální lidé čím dál více uvědomují, že dochází k fašizaci společnosti. Nejzřetelnějším projevem této fašizace je informační pole, které dlouhodobě tvoří veřejnoprávní a mainstreamová média – především totální mediální propagace politiků a tzv. historiků, kteří ale o naší historii a o pravdivém reálném průběhu 2. světové války primitivně lžou.

Známé rčení praví:

Chceš-li porazit nepřítele, vychovej jeho děti.

Po roce 1989 se většina pseudoelit chová k našemu národu jako  ke svému nepříteli a snaží se ukrást mysl a duše našich dětí. Na základních, středních i na vysokých školách probíhá bezprecedentní vymývání mozků. Vše je centrálně řízeno z ministerstva školství ve spolupráci s neziskovými organizacemi.

Jedná se o naprosto lživý výklad historie na školách se zaměřením na klamavé zprávy a především na vyvolání strachu z Ruské federace. Do hlav našich dětí jsou soustavně vtloukány lži o tom, že Rusko – na rozdíl od NATO – porušuje všechny mezinárodní smlouvy o odzbrojování, včetně smlouvy o omezení jaderných zbraní, že se Rusko chystá k vojenské invazi do Evropy a že v rámci zachování míru a „demokratických“ hodnot, je nutné provést vůči Rusku co nejtvrdší postihy, kde není vyloučena ani vojenská konfrontace – za účelem tzv. preventivního obranného útoku.

Navíc podle našich učitelů občanských věd byl prý útok nacistického Německa na SSSR roku 1941 – na rozdíl od útoku na Západ – plně oprávněný, protože – stejně jako dnes – i tehdy prý SSSR stál plně vyzbrojen na hranicích s Německem a chystal se prý k útoku na Evropu.

Následná prohra německých vojsk u Moskvy a Stalingradu prý zapříčinila sovětskou invazi do Evropy, která měla za následek okupaci Polska, Maďarska a Československa. Tato invaze prý byla jasnou vojenskou agresí, která se rozhodně nedá chápat jako osvobození od Němců. Takovéto neuvěřitelné lži jsou dětem vykládány ve školách!

A většina studentů této „pravdě“ skutečně věří a informace o osvobození Rudou armádou považují pouze za lživou propagandu bývalého komunistického režimu! Téměř polovina studentů také věří, že se nacházíme v podobné situaci jako Německo v roce 1941 a případnou vojenskou operaci proti Rusku dokonce schvalují!!!! Jedná se o studenty, kteří se absolutně nezajímají o historii nebo o politické dění v Evropě, a tudíž plně důvěřují tomu, co se naučí ve škole.

Jaká je ale skutečnost? USA mají dnes vojenské základny na 737 místech planety mimo své území a Rusko jen 10. Kdo je tedy agresor?

Západu nevyhovuje fakt, že 2. světovou válku ukončili Rusové a zachránili Evropu zpod hitlerovského běsnění. Proč se Západ snaží přepsat historická fakta?

V jistém kontextu totiž byla porážka nacismu i porážkou kapitalismu v systémové krizi. Anglosaský svět se s tím dodnes nedokáže vyrovnat, a proto se objevují různé snahy o rehabilitaci nacismu a přepisování dějin.

Samozřejmě, že ne všichni věří tomu, co slyší od rána do večera v našich médiích. Stále je více než polovina lidí, kteří to považují alespoň částečně za lež, ale tito lidé se bojí veřejně vyjádřit. Ovšem i mlčení je pro naši společnost prostě vražedné!

A proto děkuji všem organizátorům a účastníkům letošních májových oslav osvobození, že nemlčí.

Vladimíra Vítová, předsedkyně ANS

 
 


  
  

Autor příspěvku: ans

5 3 hlasů
Ohodnoťte článek
4 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Milan
Milan
10. 5. 2021 20:55

Mluvíte ůplně ze srdce…

Jaroslava Akia
10. 5. 2021 18:29

Dobry a pěkný den p Vítová a vůbec všem lidem dobré vůle naprosto s Vámi souhlam. Děkuji za články a informace. Teď žijeme opravdu mezi šílenci a fašisticky h pomatenych mozků. Děkuji za vše co sdilite a děláte ještě pro patriot, vlastence našeho národa. Velmi si Vas v Alianci vážím. S pozdravem Jaroslava Akia Komoňová

Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
10. 5. 2021 17:52

Přeji hezký den. Váš článek je naprosto pravdivý. Naše místo ve IV.Německé EU-Říší není. Naše protektorátní vláda nás před asimilací v nepřátelském prostředí tzv.EU nezachrání. Jako první krok je potřebné odstranit nadřazenost zákonů tzv.EU nad českými zákony.

ANS
ANS
Odpovědět  Svatoslav Butora
10. 5. 2021 21:01

To ale musíme vystoupit z EU – jinak to nejde! A právě okamžité vystoupení z EU má v programu ANS!