VIDEO: Globalistický scénář pandemie

Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 2028

Tak jak byla provedena simulace pro pandemii koronaviru v roce 2019, stejně se provádí scénář pro budoucí pandemii SPARS. Je tohle další snaha ukázat všem, co plánují do budoucna, a že počítají s dalšími pandemiemi? Více ve videu.

 
Jmenuji se Diana Lenska, a tohle (CDC) je zisková organizace. Není součástí naší vlády, ale jde o soukromou entitu, která vydělává miliardy dolarů z léků, z vakcín, které vás a vaše děti nutí brát už desítky let. Tato organizace, WHO (Světová zdravotnická organizace), je řízena člověkem, který ani nemá skutečné lékařské vzdělání. Tato organizace (WHO), s touto organizací (CDC), jsou řízeny šílenými maniaky. Začínáme žít v době dr. Mengeleho a gestapo sestřiček. To se bude dít v této zemi, a už se to začíná dít. Tohle – koronavirus covid-19 – nikdy nezmizí. Tohle je váš nový normál po zbytek vašeho života. Viděl někdo z vás trailer filmu, který vyjde na konci roku 2021? Jmenuje se Songbird.

Koronavirus covid-19
nikdy nezmizí.

Mluví v něm o covidu-21, covidu-22, covidu-23. Nikdy to nezmizí. Covid-19 začal jako scénář v roce 2019… 18. října, univerzita Johnse Hopkinsona, Událost 21. Je také známá jako Událost 2021. Tehdy se tam odehrála. Byl vytvořen scénář, ve kterém se koronavirus rozšířil z Wuchanu z Číny. A pak najednou, sotva o měsíc později, to začíná být realitou po celém světě. Už vám to dochází? Pokud si myslíte, že situace s covidem-19 je špatná, tohle jsem vytiskla… univerzita Johnse Hopkinsona.

Tyto scénáře s vakcínami a léky se provádí pravidelně. Každá druhá vakcína, každý druhý lék, který pro zisk vyrábí tyto farmaceutické korporace… vytvořily scénář. Covid-19 se změní do pandemie SPARSu, 2025–2028. Nikdy to nezmizí. Budou vám dávat léky, budou vám píchat špínu a chemikálie, protože to vakcíny přesně jsou… nic z tohoto nejsou vážně vakcíny. Většina vakcín jsou špína, odpad a chemikálie, které vám a vaším dětem desítky let ničí zdraví. Nepřestane to. Budou v tomto nadále pokračovat. Vyhledejte si tento dokument – SPARS Pandemic Scenario.pdf. Vytiskněte si ho. Pandemie SPARS, 2025–2028. Tohle je vaše budoucnost. Tohle je budoucnost vašich dětí, protože jste se tak ochotně poddali lži, a teď vás mají v hrsti. Hrstka lidí nyní řídí svět. Rothschildové ovládají všechny banky na světě.

SPARS pandemic scenario
dokument [pdf] ke stažení (angl.)

 

SPARS pandemic scenario (Scénář pandemie SPARS)

Mezinárodní měnový fond s farmaceutickými korporacemi vám vše odebírají. Chtějí vše. Nikdy to nepřestane. Ukážu vám pár věcí v tomto scénáři, co plánují… a pamatujte, že covid-19 začal jako scénář. Stejně jako tohle (pandemie SPARS), co se blíží. Teď si projděme detaily. Snad to vše jasně vidíte. Tohle publikovalo Centrum Johnse Hopkinsona pro zdravotní bezpečnost. Můžete si to vyhledat, stáhnout a sami přečíst. Chci vám ukázat něco na straně 9. Má to dohromady 89 stran. Ukazuje vám to, co pro nás plánují.

Chci, abyste věnovali pozornost této sekci. „Svět skládající se z izolovaných a vysoce fragmentovaných komunit se všeobecným přístupem k informační technologii – pojmenovanou jako ‚dozvuková komora‘ – byl vybraný jako budoucnost, ve které bude probíhat možný scénář.” Co se stalo s USA v roce 2025, že máme svět skládající se z izolovaných a vysoce fragmentovaných komunit? Zamyslete se nad tím… Poté… pokračujeme dál… další věc, která podle mě bude pro vás zajímavá, je tato. Tato stejná věc se udělala s covidem. Všimněte si, že tohle jsou noviny The St. Paul Chronicle, datum je uveden 17. října 2025. Tohle je scénář.

Tady si najdeme tohle… „CDC koncem listopadu oznámilo, že první odhadovaná smrtnost SPARSu je 4,7 %. WHO naproti tomu oznámila, že celková smrtnost SARSu je 14-15 % a více jak 50 % pro lidi ve věku nad 64 let.” Tohle vám ukáže statistiky… Míra nakažlivosti. A další zajímavý aspekt je… potřebujeme jít na stranu 17, kde vám ukážou, stejně jako tento rok, nárůsty během svátků – díkuvzdání a Vánoce. Tohle je strana 16, pojďme na stranu 17. „Nicméně během svátků díkuvzdání a černého pátku méně nakažených lidí zůstalo doma, tudíž umožnili šíření SPARSu za hranici Středozápadu (USA). Přenos SPARSu se urychlil kvůli nakažlivým jedincům, kteří ještě nezačali mít příznaky.”

Tyto faktory společně vedly k výrazným nárůstům v počtu ohlášených případů. Takže znovu… Tohle si můžete přečíst… zjistěte, jaké různé scénáře uvádí pro to, co tento plán bude zahrnovat. Covid přejde do tohoto. Tohle ukazuje vaši budoucnost… nejen v USA, ale po celém světě.

Zde je další zajímavý faktor. Odeberou zvířata. Plánují, že se zbaví jídla. Tohle už začali dělat v mnoha státech, ale média o tom vůbec nemluví. Tohle vám chci ukázat… „Vaše kancelář si vyžádala informace týkající se jakékoliv předchozí nemoci jako SPARS ve zvířecích populacích a potenciální imunizace nebo léčby pro pokračující pandemii SPARS.” Tady dole píšou… Shrnutí: „Koronavirus v roce 2021 způsobil propuknutí viru v regionu 7 (jihovýchodní Asie) u kopytnatých zvířat. Naši výzkumníci vyvinuli a vyrobili interní efektivní vakcínu proti nákaze (HMRV-vac14).”

Nic se nikdy nevrátí zpět
do normálu.

„Její následné schválení a použití úspěšně ukončilo šíření viru v regionu. I když byla vakcína převážně efektivní v prevenci nákazy, občas došlo k vážným vedlejším účinkům včetně oteklých nohou, vážné bolesti kloubů a encefalitidy.” Tohle vám ukazuje, co je jejich plán v roce 2021. Pamatujte, že covid nikdy nezmizí. Tohle je vaše budoucnost. Vaše budoucnost je neustálé očkování. Neustálý dohled a kontrola ze strany vlád. Teď vám chci ukázat stranu 31. Jak jsem řekla, můžete si to sami projít… Bude to jedna vakcína za druhou.

„Britská agentura pro regulaci lékařských produktů a léků a Evropská léková agentura na začátku března 2026 schválily nouzové použití nového antivirotika VMax k léčbě SPARSu. VMax byl zvážen ve Spojených státech, ale experiment provedený na začátku epidemie SPARS neprokázal jeho účinnost. A teď tohle… tohle je z 31. ledna 2020. VMax nějakou dobu existuje. Vakcína VMax v pandemii SPARS má být použita na populaci v roce 2026. Takto tyto agendy tvoří… takto tvoří tyto vakcíny a léky, které mají už roky. Tzv. pandemie covidu se stane pandemií SPARS v letech 2025–2028.

Nic se nikdy nevrátí zpět do normálu. Budou do nás cpát léky, udržovat ve strachu, neustále očkovat… a tady je další. Ze všech různých vakcín, které nám budou dávat, bude to vakcína Corovax. Corovax je další vakcína, kterou budou populaci vnucovat. Scénář pandemie SPARS v letech 2025–2028 vytvořila univerzita Johnse Hopkinsona v roce 2017.

Corovax, která je ve scénáři pandemie SPARS zmiňovaná… podívejte se na tento článek od univerzity Thomase Jeffersona. „Nová vakcína proti koronaviru navržena k uspokojení globální poptávky.” Vyšel 7. dubna 2020. Začínáte si uvědomovat, jak si s vámi hrají, lidé z Ameriky, lidé z celého světa? Vidíte, jak tohle plánují? A co lékařská profese dělá nám všem? A jak nás používají? Teď vám něco přečtu z tohoto článku. Zvýrazním to. „COROVAX je vakcína vytvořená z části SARS-CoV-2, viru, který způsobuje onemocnění Covid-19.”

Než aby použili celý virus, dr. Schnell a kolegové používají pouze jeho část, spike protein, složku, u které je největší pravděpodobnost, že vyvolá ochrannou imunitní odpověď. Pamatujte, lidi… tato vakcína Corovax ve scénáři pandemie SPARS byla veřejnosti představena v roce 2027. Další věc, kterou vám chci ukázat, je tohle – COROVAX Ltd. atd. ve videu…

 

Zdroj:torden.sk

 


 
 

Autor příspěvku: ans