VIDEO: Dr. Tenpenny – Vysvětlení fungování mRNA vakcín „proti covidu“ a možných rizik a nebezpečí

Dr. Sherri Tenpenny podrobně a srozumitelně vysvětluje fungování mRNA vakcín „proti covidu“ a poukazuje na zásadní rizika a nebezpečí s jejich užíváním. Poslechněte si tohle zásadní video, které sdílejte i s těmi, kteří o „vakcíně proti covidu“ toho moc neví. Překlad David Formánek.

[výňatek z překladu]

••• Takže je dají do bubliny… dají je do lipidového povlaku, který na sobě má několik různých typů lipidů, které nikdy předtím nebyly lidem do těla píchnuty. Tohle lipidové rozhraní jsme v předchozích vakcínách nikdy nepoužili. Nevíme, jestli jen jedno z toho je toxické… nevíme, co se stane, pokud všechny tři jsou u sebe společně. Nedošlo k žádnému tzv. testování synergistické toxicity. To messenger RNA s receptem obalí, aby bylo stabilní, a vakcína od Pfizeru se musí uchovávat při teplotě minus 60 stupňů Celsia.

Takže při nižší teplotě než na severním pólu, aby byla stabilní, aby se mohla dostat z laboratoře do roztoku, který se pak píchne do vaší paže. Ten lipidový povlak má na vnější straně jednu z chemikálií, něco jako šelak. Na vnější straně toho lipidového povlaku je něco s názvem polyetylenglykol. O polyetylenglykolu se ví, že způsobuje velké alergické reakce.

A podle mého názoru je odpovědný za to, že spousta lidí má alergické reakce a anafylaktické šoky, už jsou toho stovky případů. Když to messenger RNA s receptem obalené v lipidech, s tou chemikálií na vnější straně, píchnou do vašeho těla, ten lipidový protein se naváže na vaše buňky a otevře se… představte si to jako když rozbijete vejce… a pak to messenger RNA s receptem vloží do vašich buněk. Ten recept pak projde ribozomy, které si představte jako továrnu, k výrobě proteinu. Tomu proteinu se říká spike protein. •••

 

VIDEO + celý přepis českých titulků – zde

 


  
  

Autor příspěvku: ans

5 1 hlas
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Bob
Bob
29. 5. 2021 17:56

Tak už rok se používá domácí vakcína mrtvých covid19. A jak se informováni chrání před nákazou tak to doporučují zájemcům nezávazně k použití. Proces se zakládá na přírodním zákonům o ochraně před nákazou viry. Tedy inaktivovany virus po podání do organismu dostane do akce k imunitnímu systému, tedy bílé krvinky jako policie vytvoří protilatky a zároveň virus zlikviduje. Likviduje též nákazu dojde velmi rychle k vyléčení. Prakticky, po výplachu úst s viry stačí nalít do právě uvařeného čaje. No a máme domácí vakcínu ve smyslu jak je definována. Ale ještě ta zajímavost, že to účinkuje na všechny druhy virů respiračního charakteru, které si můžeme domyslet. Druhá věc, lidi co použijí informací mohou najednou zlikvidovat nákazu v obci kde se nákaza objevila a to najednou pokud všichni použijí tento jednoduchý postup. A když do budoucna takto vymizí chřipka. Rýma. Kašel, Bronchitida, Dokonce virový zánět srdce, což jsem sám prodělal. Zdravím nadšence a odvážné badatelé k pokroku lidstva a likvidace veškerých pandemii.