5 1 hlas
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Václav Zuzák
Václav Zuzák
10. 1. 2021 23:17

Naprostý souhlas !

Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
10. 1. 2021 20:56

Srdečně Vás zdravím a přeji Vám a vám všem štěstíčko a dobré zdravíčko. Součástí zločinné chemické války proti lidem ze Světa Lidí je i biologická válka prováděna s pomocí umělého viru Covid19. V této souvislosti by balo potřebné varovat naše zdravotníky (lékaře, sestry), aby odmítly nechat se jako pokusné odvážné králiky nechat se očkovat s vakcinou která nesplňuje parametry potřebné k prohlášení této vakciny za prostředek k zastavení tzv.pandemie. Je to do očí bijící pokus našich málo vzdělaných vládních činitelů, jako vyhovět západním „partnerům“ v provedení Velkého Resetu na našich územích. Současně se vznikem velkého počtu tzv.vedlejších zdravotních důsledků dojde následně k pokusu vyhlásit privatizaci našeho zdravotnictví tak, jak to nedávno nastínil ve svém článku jeden náš česky mluvící slouha Sluhů Velkého Resetu. Tento slouha Sluhů Velkého Resetu jim chce pomoci k získání zbytků po „vakcinaci“ znefukčněného zdravotnického systému.
Prosím varujte naše zdravotníky a zdravotnictví, ať nedovolí při tzv.“nedostatku vakcín“ ten darebácký vakcinační pokus dělat na sobě. My obyčejní lidé naše zdravotníky potřebujeme.

Jako prevence proti upadnutí do kovidní pasti úplně stačí užívat denně 1 tabl.paralenu(500) + 1 tabl.anopyrinu(100). Je to levná, bezpečná prevence min.na 24hodin.Nemá to vedlejší následky a nezpůsobuje to ztrátu imunity. Pomozte prosím zachránit naše zdravotnictví před kolapsem. S úctou Svatoslav Butora.