VIDEO: Bombardování Prahy v únoru 1945 bylo jediné, za které se USA omluvily

Děsivé propagandě o tom, jak nás Američané osvobodili od fašismu, se dá čelit pouze argumenty. Řadu z nich přinášíme.

Ke konci druhé světové války, na podzim 1944 a na jaře 1945, když Rudá armáda hnala před sebou Wehrmacht na západ a konec války byl na dohled, letecké úderky USA mnohokrát bombardovaly české území i okolní státy. Cílem bylo zničit průmyslové závody a dopravní infrastrukturu, aby poválečná rekonstrukce nebyla tak snadná. Na lidské oběti nebyl brán ohled. Nejničivější bylo kobercové bombardování Drážďan, kde zahynulo 30 tisíc obyvatel města.

Nejznámější ze všech je výrok gen. Pattona, když kontroloval, jak kvalitně byla srovnána se zemí plzeňská Škodovka: „Dobrá práce, chlapci!”

Naštěstí již nedošlo k plánovanému útoku na SSSR po skončení války, který byl na stole jako jedna z variant dalšího vývoje. USA chtěly využít situace, kdy Rudá armáda oslabená bojem s německým Wehrmachtem nebude schopna čelit dalšímu útoku. Motivem k této podlosti byla koncepce vyhubení všech Slovanů.

K realizaci toho plánu nedošlo, protože USA si nebyly jisty svým vítězstvím. V rozvrácené Evropě už za ně neměl kdo bojovat, Rusko mělo střední Evropu pod kontrolou a letecké síly USA a Velké Británie neměly dostatečně výraznou převahu nad sovětskými.

Koncepce genocidy Slovanů je živá dodnes a my to můžeme sledovat v přímém přenosu. Žel, jsme součástí tohoto procesu a stojíme na špatné straně. Pomatení představitelé našeho státu plní tuto agendu s nebývalou tupostí a ani se nepokoušejí čelit tlaku slábnoucího deep state, který hystericky zběsile kope kolem sebe. Kapitalismus skončil, již se nemá kam rozpínat.

Spíše se dá mluvit o kolonii ČR nebo o protektorátu ČR. Vláda i parlament jsou zmanipulováni a pod kontrolou, nejsou svými pány. Jedině prezident Zeman tuto fašistickou agendu trochu brzdí. Stojí jim v cestě, překáží, proto je terčem útoků.

Přinášíme řadu odkazů na různé články pojednávající o bombardování českých měst na konci druhé světové války. K tomu pak ještě tři videa. Prosíme, seznamte s těmito dokumenty především svoje děti, které jsou ve věku přibližně od 12 let. V tomto stupni vývoje jsou už schopni si postupně vytvářet svůj vlastní obraz světa a nebudou tak snadno manipulovatelní.

Aliance národních sil
společným dílem svých členů

 
 

20. 11. 1944 – II. americký nálet na BrnoInternetová encyklopedie dějin Brna

Nejničivější nálet na Brno: školáky zabila vařící vodaBrněnský deník (denik.cz)

Bombardování Kladna, duben 1945 – Kladno minulé (kladnominule.cz)

Den, kdy se nebe nad Prahou změnilo v peklo.
Kvůli „omylu” byla z kostela márnice
Deník.cz (denik.cz)

Půlhodinové peklo udělalo z Kralup české Drážďany.
Lidé neměli šanci uniknout
Litoměřický deník (denik.cz)

Ničivé americké bombardování Kralup před 75 lety. Omyl, nebo záměr?ExtraStory

Před sedmdesáti lety poznala Plzeň bombardováníPlzeňský deník (denik.cz)

Petr MichalůFacebook

Porodní tábor v Dětřichově u Moravské Třebové –
Místo, kde za války zemřelo přes 200 novorozeňat
| TelevizeSeznam.cz

701 mrtvých a zničené Emauzy. Bombardování Prahy v únoru 1945 bylo jediné,
za které se USA omluvily
| Plus (rozhlas.cz)

 
 










 


 
 

Autor příspěvku: ans

3.7 3 hlasů
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Leoš Zeman
Leoš Zeman
24. 4. 2021 23:36

Blábol na blábol, poněkud nekonzistentní obsah, neteče Vám nějak do bot, takhle před půlnocí? Doufám, že vás za to někdo dobře platí a až si to přečtou, tak přestanou. Nálety Sovětů na civilisty oslavující konec války taky budete připomínat? Asi ne, to byl totiž buď zanedbatelný omyl nebo výmysl revanšistů. A nebo se to prostě nestalo?

Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
24. 4. 2021 22:26

The ones aren´t our Aliance; the ones are our Aliens…