VIDEO: BKP – Je třeba se chránit před těmi, kteří skrze očkování přijali mRNA vakcínu?

BYZANTSKÝ KATOLICKÝ PATRIARCHÁT se vyjadřuje k současné situaci.

Otázka:
Jak se dívat na toho, kdo se nechal očkovat experimentální vakcínou proti covidu-19?

Odpověď:
Každý člověk má rozum a svědomí a je povinen hledat pravdu a podle ní jednat. Pokud z nedbalosti pravdu nehledá a sám si pak zaviní škodu na zdraví, anebo ji způsobí druhým, nese za to morální odpovědnost a důsledky. Nezodpovědný řidič může zavinit zranění či smrt sobě i druhým.

Tento princip platí i ve vztahu k těm, kteří nehledali pravdu a nechali se zmanipulovat k přijetí experimentální, fatálně nebezpečné vakcíny. Omluvou není to, že masmédia vakcinaci vehementně prosazovala. Každý člověk už by měl vědět, že masmédia cílevědomě lžou a vypouštějí fake news. Mnoho lidí bylo zmanipulováno také různými politickými či církevními autoritami, ale ani to je neomlouvá.

[ Více ve videu… ]

Byzantský katolický patriarchát

 
 
 

Zdroj:
bcp-video.org
vkpatriarhat.org
okamzik.wistia.com

 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 1 hlas
Ohodnoťte článek
5 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Limberský
Limberský
6. 6. 2021 10:47

Nedávejte zde prostor sektářům. Sekty mají na svědomí tisíce mrtvých. Řešte zde na webu raději volební program a neřešte očkování. Za čas poznáte, že jste se mýlili a ztratíme ve volbách mnoho voličů.

Anthony of Moravia
Anthony of Moravia
27. 5. 2021 20:19

Písmo říká:“ Jeho ranami jsme uzdraveni byli“, tudíž jsme jednou provždy vyléčeni ze všeho vč. covidu. Papá z Říma tohle nečetl??