Vážená vlastenecká fronto, jak to vidíte, jsme schopni se sjednotit?

Reakce na e-mailovou zprávu našeho příznivce.

 
Od: L. K.
Datum: 30. 1. 2021
Předmět: Volby 2021

Dobrý den,

poměrně často a rád poslouchám Vaše relace na Svobodném vysílači. Byl bych velice rád, kdyby se lidé Vašeho druhu chopili skutečného vládnutí v naší zemi. Musím Vám však sdělit jednu moji zcela zásadní obavu v souvislosti s letošními mega důležitými volbami. Je to šance, kterou nesmíme zahodit, ale bohužel tuším, že k tomu máme nakročeno.

Sleduji poměrně podrobně politické a veřejné dění v ČR a v posledních týdnech registruji nejméně 10 různých nových subjektů, které nedávno vstoupily či se chystají vstoupit do politiky s cílem odstranit stávající způsob vládnutí u nás. Tuším, co se stane.

K již existující a pro většinu občanstva nepřehledné změti českých pidistran a hnutí přibydou další, které jen rozmělní sílu volebních hlasů lidí přejících si změnu. Každá z těch ministran a minihnutí dostane „pár” hlasů, které pro žádoucí výsledek voleb nebudou mít absolutně žádnou relevanci. Volby tak vyhraje některá z „osvědčených” stran nebo koalic (uvidíme, co nám zařídí pan Rychetský stran změny volebního zákona) a v ČR bude na další čtyři roky zabetonováno.

Myslím, že je z toho jediná cesta ven. Každý z těch politických subjektů toužících po změně musí něco slevit ze svých představ, ambicí, plánů a programů v prospěch sjednocení všech do jednoho jediného subjektu. Takového, který bude mít radikální sílu oslovit masivně většinu voličů a provést skutečnou změnu.

Je to jistě úkol velice těžký, ale bohužel nezbytný. Další atomizace politických sil je cestou do pekel. Zajímal by mě Váš názor na tuto věc a pokud bych mohl, velice bych se přimlouval za to, aby právě ANS byla iniciátorem a tahounem takového sjednocení. Na stranické programy bude čas v dalších volbách, až pomine nebezpečí zásadního ohrožení naší státnosti.

S přáním úspěchu a pevného zdraví

L. K.  

 

Vážený pane K.,

děkujeme Vám za Vaši přízeň. Vaše obavy jsou zcela oprávněné, vycházejí z reálné situace. Vnímáme to stejně. Roztříštěná opozice NENÍ náhodný jev, mnoho z těch nových subjektů vzniká právě proto, aby spontánní opozici tříštily. Počítáme je do tzv. řízené opozice. JAK SE V TOM MÁ PROSTÝ OBČAN VYZNAT? Těžko. Nutno sledovat, kdo koho financuje. Např. pódium pro nedělní demonstraci na Václ. nám. nepořídíte levněji než za milion Kč, k tomu ozvučení… Kdo to sponzoroval? Takových indikací je více – perfektně navržená loga, profesionální úroveň propagace, zcela jasným signálem je pozvání do mainstreamových sdělovacích prostředků… Kdo není schopen vnímat tyto jasné okolnosti, nemůže si pak udělat ucelenou představu, co se kolem něj děje. Toto však za „občany ČR“ nevyřešíme, to je osobní záležitost každého jednotlivce.

Aliance národních sil není žádný samospasitelný subjekt. Snažíme se připravit strukturu pro fungování nového státu a očekáváme podporu veřejnosti. Dnes NENÍ VÍCE CEST dalšího vývoje, je jen jedna cesta, kterou hlásáme – opustit EU a NATO, spolehnout se na tvůrčí potenciál místních obyvatel, vydržet několik let sankce a embargo, než se postavíme na vlastní nohy. Jsme přesvědčeni, že když požádáme Rusko o materiální a potravinovou pomoc, že nám ji poskytne. Vždy tomu tak bylo, a také nyní se Rusko s touto možností netají. Musíme si však o ni říci, musíme o ni stát.

Ideový základ máme v Koncepci společenské bezpečnosti (KSB), která se již v praxi osvědčila. Ruská federace ji má jako oficiální státní doktrínu. Globalizace na ruský způsob jako jediná nám může zachovat vlastní národnost a existenci. Jak dlouho nám bude trvat, než dostatek lidí pochopí, že nemáme na výběr, že toto je jediná cesta?! Naším cílem není sjednocení nesjednotitelných postojů, protichůdných názorů, nesmiřitelných rozporů. Naším cílem je záchrana existence národa a životů lidí. Lidé si vůbec nechtějí připustit, že jim někdo usiluje o život.

Zbývá málo času a veřejnost se zmítá v uměle vytvářeném zmatku. Kdo bude stát v čele opozice, o tom nemůže rozhodovat nikdo jiný než veřejnost, která to vyjádří průběžnou podporou takového subjektu. Zatím to vypadá tak, že větší vliv mezi opozičními subjekty má ten, kdo umí více křičet a má větší ramena. Tímto směrem se však ANS nechce ubírat. My nehrajeme tu hru „kdo s kým, o čem, pro koho“. Na takové politikaření již není čas. My vycházíme při formování nové státnosti z existujících a platných mezinárodních dokumentů a očekáváme vědomou spoluúčast veřejnosti. Pokud veřejnost není schopna zaujmout takový vědomý postoj, pravděpodobně není ani schopna v současném globalizačním tlaku ubránit svoji existenci jako svébytného národa.

My nabízíme jasnou koncepci, která vede k národnímu obrození, a nemůžete od nás očekávat, že strčíme hlavu do oprátky řízené opozice. Pokud se obracíte vůči ANS s očekáváním, že dokáže sjednotit opozici, není to v našich silách, není to v naší kompetenci. Použijte prosím veškerých argumentů a přesvědčujte ty, kteří kráčí vstříc své vlastní záhubě a táhnou za sebou davy lidí, aby to nedělali.

Již dávno vypršel čas na hledání správné cesty dalšího vývoje, na nekonečné nikam nevedoucí plané liberální diskuze. Jakákoliv slepá cesta vede ke zkáze národa. Není více času na „dočasná prozatímní řešení”. Liberální „demokraté” nás postupně dostali tam, kam chtěli, všechny myslitelné lidské hodnoty zpochybnili, zrelativizovali. Prakticky celá fungující struktura společnosti se hroutí. Nyní už jen čekají na naše poslední a definitivní rozhodnutí, že se oficiálně vzdáváme své vlastní suverenity.

Není možno nikoho o něčem přesvědčovat proti jeho vůli. KAŽDÝ MŮŽE MĚNIT POUZE SÁM SEBE, na základě osobního poznání a pochopení reality. Tento jednoduchý princip nelze nijak obejít. Je možno lidi manipulovat, aby chtěli to a to – vidíme to v přímém přenosu. Konečné slovo mají vždy lidé tím, jak se rozhodnou. Nejen při volbách, ale také co nakupují, u koho nakupují, s kým spolupracují a na jakém projektu, koho podporují a koho ne, v jakém oboru podnikají, zda vytváří pro společnost reálné hodnoty, anebo zda pouze parazitují na ostatních pracujících či dokonce přikrádají z hotového… Právě tyto věci rozhodují o dalším osudu národa, aniž by si lidé připouštěli, jak závažný je každý jejich životní krok, každé jejich rozhodnutí. Je zcela zřejmé, že na jejich rozhodnutí se čeká, že na něm záleží.

Rudolf Dvořák, člen ANS, 2. února 2021

 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 2 hlasů
Ohodnoťte článek
3 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
archer
3. 2. 2021 17:09

Dobry den,
jsem tu novy tak se trosku rozhlizim a seznamuji se s texty a fungovanim techto stranek. Chtel jsem reagovat spise na jiny text ale nemuzu se v nem dostat k sepsani komentare. I kdyz dnesni vyhlaseni US o zmenach volebniho radu by si zaslouzilo take komentar.. a nasledny Babisuv pláč jakbysmet, jelikoz zavani opet komedii nebot cele to bude umoznovat naopak jeste vetsi roztristeni opozice a tim pokracovani moci nejvetsich stran (nebot jak pravil Zeman.. vladu da sestavit prave te nejsilnejsi)
Chtele jsem ale poznamenat k planu rozvoje od 2021 do 2030. Kdo zajisti nebo kde se vezmou penize na zaplaceni vsech tech dluhu, ktere nam ted vnutila EU prostrednictvim soucasne elity a vsemohouciho covidu?? Stat i lide budou zadluzeni, nebudou mit sve dosavadni pohodli, mozna mnozi z nich budou na pokraji chudoby nebo jeste za ni ..a nastane boj o preziti a ne za prava CR na svoji samostanost. EU a nektere dalsi zeme a nadnarodni spolecnosti se rozlobi,ze nehrajeme jejich pisnicku a protoze budou vlastnit nase dluhy budou si diktovat co mame delat..a kdyz budeme zlobit..muzou nam vypnout ropu, plyn, visa karty,..zrusit zde sve podniky cimz by mohlo prijit mnoho lidi o praci… atd.. Mozna prilis katastroficky scenar..ale mysli se i na toto ?? Co se potom stane ??

dekuji za vyslechnuti 🙂

Květuše Dohnalová
Květuše Dohnalová
3. 2. 2021 15:45

velice dobře vysvětleno – moc děkuji

ing. Marcela Malíková
ing. Marcela Malíková
3. 2. 2021 12:32

pravdivé, až mrazí…

Naposledy upraveno 3 let před uživatelem ing. Marcela Malíková