Vakcína AstraZeneca mění DNA. Co obsahuje?

Toto jsou fakta, toto je balení vakcíny COVID 19 od firmy AstraZeneca. Chcete si měnit svou DNA?

👉ChAdOx1-S – rekombinantní = Molekuly rekombinantní DNA (rDNA) jsou molekuly DNA, vytvořené laboratorními metodami genetické rekombinace, jako je molekulární klonování, které spojují genetický materiál z více zdrojů a vytváří sekvence, které by se jinak v genomu nenacházely. TOTO JE VE VAKCÍNĚ.
 
👉Informace na obalu vakcíny přiznává, že nám bude měnit DNA. To není konspirace, to je fakt.
 
👉Regulační úřad pro léky a zdravotnický materiál (MHRA) urgentně hledá software na bázi umělé inteligence, který by zpracovával vysoké množství nežádoucích účinků vakcíny proti Covid-19. Oni vědí, že tyto vakcíny budou lidi těžce poškozovat nebo zabíjet.
  


 

 

 

Autor příspěvku: ans

3.6 16 hlasů
Ohodnoťte článek
4 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Anna Nováková
Anna Nováková
26. 11. 2020 15:04

I když je mi 77 roků nedám se očkovat žádnou vakcínou! Již 35 let mám nemoc „CHOPN“ plicní doktor mi kdysi zakázal očkování proti chřipce že by mohla být pro mně smrtelná! Jsem názoru že covid-19 je jeden z respiračních nemocí u které vyvolali paniku aby se lidé nechali očkovat vlastně nevyzkoušenou vakcínou!
Normální vývoj vakcíny proti některé nemoci trvá několik let a oni nás chtějí očkovat neznámou látkou kterou vyvinuli během jednoho roku,už to je podezřelé nehledě že Gates se nuž ani netají že chce snížit stav lidstva na planetě a to jakýmkoli způsobem!

Marty Leos Frank
Marty Leos Frank
25. 11. 2020 23:21

Kdo se nechá.. vakcinivat.. od největšího.. masového vraha..v historii lidstva..B.Gatese..je sám totální magor!!! Pojďte je vsici odmítnout.. a poslat je i s vackinama.. do prdele!! Tečka!!

Sefl
Sefl
Odpovědět  Marty Leos Frank
4. 12. 2020 18:19

Je otazka jak odstranit virus covid19. Tak jedina ucinna metoda je vyuzit imuntniho procesu
vlastniho organismu. Tento process je vyuzivan ve vice zemich, ovsem ojedinele. Tak viry v ustech dostaneme do roztoku a zahrejeme cca 80 stupnu celsia. Potom po vypiti dojde k reakci imunitniho system a tvorbe protilatek. Nasledne je nakaza zlikvidovana. Take vznikne trvala imunita proti nakaze virem covid19. Je to pouzivano jiz 6 mesicu. Pro blokovani informace neni mozne vice rozsirit. Embargo hura.

Sefl
Sefl
Odpovědět  Sefl
4. 12. 2020 18:24

A proc se nezajimaji.vlady k tak zavazne informaci. Nebo chteji aby patova situace trvala do nekonecna?