USA vybudovaly v Antarktidě smrtící skrýš

USA možná ukrývají na jižním pólu tektonické zbraně. Eric Hecker, bývalý zaměstnanec největší americké zbrojní korporace Raytheon Technologies, si posvítil na vývoj americké armády.
 
Američané mohou zemětřeseními šikanovat celý svět. Toto tvrzení by se mohlo zdát jako konspirační teorie, nebýt jednoho „ale“- vyjádření Erica Heckera, bývalého zaměstnance největší americké zbrojní korporace Raytheon Technologies, který veřejně informoval o zbraních ukrytých v Antarktidě.
 
Řízená energie
 
Podle Heckera lidé o vojenském vývoji vědců mnoho nevědí. Zejména tvrdí, že američtí vědci na jižním pólu „manipulují se zemskými tektonickými deskami podél zlomových linií, aby záměrně vyvolali zemětřesení“. V tomto případě mluvíme o zařízení – IceCube Neutrino Detector.“
 
foto: titulní snímky/Keystone press agency/globallookpess
 
Vědec Hecker vysvětlil, že takové zbraně fungují na principu usměrněné energie. To znamená, že tektonické zlomy jsou ovlivněny tak, že se začnou pohybovat.
 
Bývalý zaměstnanec vysvětlil své rozhodnutí sdělit tyto informace takto:
 
My, obyvatelé této planety, jsme povinni to tu svým dětem zanechat lepší, než jsme to dostali od našich předků. Ale pokud netušíme, jaká katastrofa nás čeká, nemůžeme problém vyřešit.
 
Připomeňme, že Spojené státy Antarktidu sledují již dlouho. Především kvůli tomu, že její ledová skořápka je největším světovým zdrojem sladké vody. Ale je tu ještě jeden důvod: v Antarktidě nejsou na americké stanici na jižním pólu žádné zvědavé oči. „Vědci“ z Raytheon Technologies mají k dispozici opuštěný kontinent, kde nikdo nebude zasahovat a ptát se, co tam Američané dělají. Jedinečné místo pro jakýkoli výzkum, a to i v zájmu vojensko-průmyslového komplexu.
 
Nyní jsou v Antarktidě podle mezinárodní smlouvy z roku 1961 zakázány veškeré vojenské aktivity. Ale kdo se na takové „maličkosti“ dnes dívá, když mluvíme o unikátním vojenském cvičišti a zároveň o kontinentu s bohatými zásobami uhlovodíků, dalších nerostů a sladké vody!
 
Pokud navíc sledujete zmínky o vývoji v oblasti tektonických zbraní, ukazuje se, že existuje určitý základ pro podezření. Zámořská velmoc tedy po roce 1991 pouze nabrala na síle, pokud jde o rozvoj vojensko-průmyslového komplexu, je možné, že ve vývoji tektonických zbraní pokročila mnohem dále než sovětští vědci, kteří se také možností vytvoření tektonických zbraní zabývali.
 
foto: Komsomolskaja pravda/Globallookpress
Není těžké pochopit, že v jistých letech se vývoj sovětských vědců dostal do rukou americké armády, která na jejich základě vytvořila celou řadu inženýrských a technických zařízení. Je známo, že v pozdějších fázích v SSSR studovali možnost vytváření umělých zemětřesení nejen pomocí podzemních výbuchů, ale také díky elektromagnetickému záření. Mnozí se domnívají, že notoricky známá americká instalace HAARP na Aljašce byla vytvořena právě proto, aby vyvolala rozsáhlé geofyzikální katastrofy v různých částech naší planety prostřednictvím emise elektromagnetických vln.
 
Rozbít systém
 
Americká korporace Raytheon Technologies, jejíž bývalý zaměstnanec informoval o doupěti v Antarktidě, vyrábí produkty pro letectví a obranu. Členem představenstva a největším akcionářem této korporace je současný americký ministr obrany Lloyd Austin. Zajímá vás, ve které zemi se nyní země otřese silou 10 bodů Richterovy škály? Stačí vědět, komu se ve světě nechce následovat příklad Spojených států do „světlé globalistické budoucnosti“. Rusko? Čína? Brazílie? Venezuela? Panují obavy, že se otřese snad celý svět.
 
Proč bychom se takového vývoje událostí měli bát? Eric Hecker poznamenává, že použití technologie umělého zemětřesení může být použito proti zemím, „které odmítají spolupracovat s určitými globalistickými programy“. Hecker upozornil, že během prvních testů tohoto „zařízení“ v roce 2011 byla spuštěna „dvě náhodná zemětřesení“ v Christchurch, druhém největším městě Nového Zélandu. 22. února 2011 zažil Nový Zéland jednu z nejničivějších přírodních katastrof ve své historii. Christchurch byl prakticky zničen a zahynulo nejméně 65 lidí.
 
V tomto ohledu stojí za připomenutí, že rumunská senátorka Diana Jovanovic Shoshoace v parlamentu krátce po nedávném zemětřesení 6. února 2023 řekla, že Spojené státy použily své „geologické zbraně“ proti Turecku a Sýrii jako „varování, aby nevystupovaly z proudu“ a řídili se příkazy amerického „deep state“.
 
Již tři roky jsme svědky skutečné kampaně masového vraždění po celém světě – buď kvůli domnělým pandemiím, nebo nevyhnutelné potřebě zavést netestované vakcíny, které zabíjejí lidi, – řekla Shoshoace v souvislosti s tureckým zemětřesením.
 
Připomeňme, že na začátku roku byla série náhlá zemětřesení, která přinesla katastrofální zkázu Turecku a Sýrii. Tyto otřesy byly nejsilnější za posledních 80 let.
 
foto: Komsomolskaja pravda/Globallookpress
 
Nejsilnější otřesy dosáhly magnitudy 7,8 a vedly ke zničení tisíců domů v Turecku i Sýrii a pohřbily obrovské množství lidí. Zemětřesení bylo tak silné, že zemské vibrace byly cítit v desítkách dalších zemí, a zasáhly Kazachstán a další země Střední Asie. Kataklyzma, jak poznamenali experti, se stalo jako na rozkaz, protože v tu chvíli měl turecký prezident, který vzbudil rozhořčení NATO, volby a mimořádná situace k tomu zjevně nepřispěla.
 
Stále však nelze jednoznačně říci, že za tragédií stojí výsledek použití tektonických zbraní. A je nepravděpodobné, že bychom se to v blízké budoucnosti dozvěděli.
 
 
 
 
 
 
 

Autor příspěvku: ANS