Úřad vlády nemá žádné informace o bezpečnosti covid-vakcíny!

Doc. JUDr. Ing. Karel Nedbálek, PhD., MBA, se dotázal premiéra na základě jakého podkladu je vakcína bezpečná.

Odpověď přišla 21. prosince 2021. Úřad vlády konstatoval:

“V daném případě je tak důvodem pro odmítnutí žádosti požadavek na poskytnutí fakticky neexistujících informací, resp. informací, kterými Úřad vlády nedisponuje.”

Premiér Babiš tedy vyzýval k vakcinaci obyvatel, přijímal rozhodnutí, podporoval opatření, která nutí občany k opakovanému očkování a když neuposlechli, tak je krátil na svobodě nebo práci a přitom vůbec netušil, zda se nedopouští zrůdnosti na zdraví.

Otázka na ÚV ČR.

 

Neuvěřitelná odpověď ÚV ČR. ZDE

Zde je studie, která má odpověď na danou otázku, ovšem poslední pacient má být vyšetřen až  v květnu 2023 a závěrečná zpráva o vhodnosti či nevhodnosti covid – vakcinace se dá očekávat na konci roku 2023.

Studie popisující bezpečnost, snášenlivost, imunogenicitu a účinnost kandidátů RNA vakcíny proti COVID-19 u zdravých jedinců je dostupná na: https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04368728

Podle posledních informací je ale zřejmé, že se pravdy nikdy nedočkáme, jelikož Pfizer studii odslepil a naočkoval i placebo skupinu !!!

Od 14. prosince 2020, po vydání EUA  byli účastníci ve věku 16 let a starší systematicky odslepeni. Viz zde: https://www.fda.gov/media/152255/download
A zde: https://www.canadiancovidcarealliance.org/wp-content/uploads/2021/12/The-COVID-19-Inoculations-More-Harm-Than-Good-REV-Dec-16-2021.pdf
nebo video zde: https://rumble.com/vqx3kb-the-pfizer-inoculations-do-more-harm-than-good.html

 

Rostislav Čuba

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

5 3 hlasů
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Ave
Ave
7. 1. 2022 15:34

JUDr. Nedbálek odvedl dobrou práci, ale já bych to adresovala přímo k rukám premiéra. On to vše o vakcínách tvrdí. Úřad vlády bude vždy mlžit. A zde platí : „Říkejte ano, ano, ne, ne, vše co je nad to je od zlého.“ Jinak k odpovědi. Nic neřeknou, byť důsledky jsou jim velice dobře známy. Sám Babiš není očkovaný, Tak co více říci.

Dolejší Josef
Dolejší Josef
7. 1. 2022 8:54

Dobrý den, kde najdu pokračování “ Kapky pro život „