Ukrajinští výrostci

Vážení přátelé, sdílím video, které společně s článkem zveřejnil Aeronet 18. 7. 2022.

Je možné, že někteří z vás toto video již viděli. Nicméně, je dobré toto video rozšiřovat, aby naši lidé viděli a věděli, co nás v budoucnu čeká až ti spratci z videa vyrostou. A pokud je tu takových spratků několik desítek tisíc v tom smyslu, že už počítají s tím, že zde v České republice jsou již doma, a že zde budou na stálo, tak potom se naše děti mají na co těšit až tito výrostci z Ukrajiny vyrostou.

Na první pohled by člověk mohl říci, že se jedná o partu výrostků, kteří jsou v tzv. telecích letech, ve věku kdy s nimi cloumá puberta. A pravdou také je, že i část naší mládeže se chová obdobně. Je třeba dodat, že jistě ne všichni ukrajinští výrostci jsou stejní. Nicméně důležité je, nebýt vůči takovému chování lhostejný! Neboť začíná to vyhazováním našich dětí ze hřiště a čím to asi skončí až tito výrostci vyrostou? Budou nás vyhazovat z naší země, budou nám tvrdit, že naše země už není naše, ale že je jejich tak, jako se to děje ve Francii.

Minulý týden jsem byl opět v Praze a cestou z Václavského náměstí jsem si všiml, že hlídka PČR řeší nějakého řidiče, který stál v zákazu zastavení v jízdním pruhu. Řidič byl ukrajinské národnosti a mladá policistka ho upozorňovala na skutečnost: že se dopouští přestupku, že porušuje zákon, poučovala ho o tom jaká mu hrozí sankce, případně správní řízení atd. Ukrajinský řidič ji odpověděl, že jemu, jsou naše české zákony ukradené, že je mu to úplně jedno, že žádnou pokutu platit nebude a ať si na něj policistka napíše třeba oznámení, že on se stejně k žádnému správnímu řízení nedostaví.

Proto opakuji ještě jednou, je důležité nebýt k chování nového invazivního druhu, který pronikl do našich zemí z Ukrajiny, lhostejný.

Protože pokud budeme nečinně přihlížet k tomu, jak se zde tento nový invazivní druh chová a neukážeme, že doma jsme tady my, Češi, Moravané a Slezané a na Slovensku Slováci, a že pokud tu chtějí žít, tak musí dodržovat naše zákony a naše pravidla, jak myslíte, přátelé, že to s námi dopadne?

T. B. 19. července 2022

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS