Ukrajinský soud: „Masakr na Majdanu byl false flag“.

V tichosti ignorovaný soudní verdikt potvrzuje, že masakr na Majdanu na Ukrajině byla akce pod falešnou vlajkou. Téměř milion slov dlouhý verdikt z ukrajinského masakru na Majdanu nedávno potvrdil, že mnoho aktivistů na Majdanu nebylo zastřeleno příslušníky ukrajinské speciální policie Berkut nebo jinými příslušníky donucovacích orgánů, ale odstřelovači v krajně pravicově kontrolovaném hotelu Ukraina a další. Místa ovládaná Majdanem před deseti lety. Verdikt vynesený 18. října 2023 konkrétně uvádí, že tento hotel ovládali aktivisté z Majdanu a že v hotelu byla ozbrojená skupina na Majdanu napojená na krajní pravici, která z něj střílela. Potvrzuje také, že na masakru nebyl žádný ruský podíl a že tehdejší prezident Viktor Janukovyč ani jeho ministři nevydali žádné příkazy k masakru. Verdikt uzavírá, že Euromajdan nebyl v době tohoto masakru pokojným protestem, ale „povstáním“, které zahrnovalo zabití Berkuta a dalšího policejního personálu.

Verdikt ukrajinského okresního soudu Sviatoshyn v Kyjevě spolu se závěry vyšetřování ukrajinské generální prokuratury (GPU) představují de facto oficiální přiznání – neméně ze strany ukrajinského soudního systému, které nelze nazvat nezávislým. — že 20. února 2014 bylo nejméně 10 ze 48 zabitých aktivistů na Majdanu a 115 ze 172 zraněných zabito nikoli Berkutem nebo jinými příslušníky donucovacích orgánů střílejícími z oblastí kontrolovaných vládou, ale odstřelovači z Majdanu působícími na Majdanu. Vládní vyšetřování připustilo, že jeden mrtvý demonstrant a 77 zraněných aktivistů na Majdanu nebyli zastřeleni ze sektorů kontrolovaných Berkutem, a proto nikoho za tyto zločiny neobvinili. Samozřejmě je logické, že pokud tyto aktivisty nezastřelil vládní personál, museli je zastřelit odstřelovači z Majdanu.

Rozsudek
https://reyestr.court.gov.ua/Review/114304164?fbclid=IwAR18XlMgVKOXpmPRRLEHij9ZQ7Wub-feWx1U5JDTpJakvng9AQDR7AIz3Cg_aem_AT4M3q–6zHuuT_80n2hz1D3gB1yzErMQGrdaL2YEzayIv81c8hCybh9Rj5XoQF3ALY 

Stále jsem přesvědčen, že platí verze o vyslání gruzínské žoldácké jednotky financované Spojenými státy. Z asi 20 lidi zbývali před necelými dvěma lety, kdy jsem to naposledy revidoval, 3 lidé. Ostatní spáchali za zvláštních okolnosti “sebevraždy”, zahynuli při haváriích či loupežných přepadeních, nebo byli přímo zavražděni. 

 

VT

 

ZDROJE:

https://www.youtube.com/watch?v=wR1NFI6TBH0&ab_channel=InsideOver

https://www.youtube.com/watch?v=icFV02KmEKk&ab_channel=Argumenty%26Fakta

Mezi snajpry, kteří v polovině února v centru Kyjeva stříleli do demonstrantů i policistů, byli údajně čtyři ozbrojenci z Gruzie. Uvedl to gruzínský generál Tristan Citelašvili, kterého citoval ruský server Life News.

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-mezi-odstrelovaci-v-kyjeve-byli-i-gruzinci-tvrdi-general-225127

Ukrajinský podvod. Ostreľovač z Majdanu: Plnili sme americké rozkazy!

https://zemavek.sk/ukrajinsky-podvod-ostrelovac-z-majdanu-plnili-sme-americke-rozkazy/

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS