Tohle není vakcína – ani dle zákona!!!!

Ano. Musíme to říct jasně. Používáme výraz vakcína, abychom tuto věc dostali do výjimek v rámci veřejného zdraví.

Tohle není vakcína. Tohle je mRNA zabalená v tukové obálce, která se dostane do buňky. Je to lékařské zařízení navržené ke stimulování lidské buňky, aby začala tvořit patogen. Není to vakcína… vakcíny jsou ve skutečnosti právně definovaný výraz. Jsou právně definovaným výrazem v rámci zákonu o veřejném zdraví a v rámci standardů CDC a FDA.

Konkrétně vakcína musí stimulovat jak imunitu u osoby, co ji přijímá, tak také musí narušit přenos. A to tato vakcína nedělá… jasně nám říkají, že kmen mRNA, který putuje do buňky, nezabrání přenosu viru.

Je to léčba. Ale pokud by se o tom mluvilo jako o léčbě, veřejné zdravotnické orgány by to tak ochotně nepřijaly, protože lidé by se pak ptali: Jaké další léčby existují?

Používání výrazu vakcína je přehnané jak v rámci právní definice vakcíny, tak také protože to potlačuje otevřenou a svobodnou debatu. Tím, že to označíte za vakcínu, zaškatulkujete to jako něco, kdy jste „pro to” nebo „proti tomu”.

Pokud byste ale o tom mluvili jako o léčbě… a pamatujte na to, že firma Moderna začínala s chemoterapiemi na rakovinu, ne jako výrobce vakcín pro SARS. Kdybychom řekli, že dáme lidem preventivní chemoterapii na rakovinu, kterou nemají, vysmáli by se vám… protože je to stupidní představa.

A to je přesně tohle. Tohle je mechanické zařízení ve formě velmi malého balíčku technologie, který se vpichuje do lidského systému, aby aktivoval buňku, aby začala vyrábět patogen.

 

Celý článek je zde:
https://otevrisvoumysl.cz/david-martin-vakcina-proti-covid-19-neni-podle-definice-vakcina/

 


 
 

Autor příspěvku: ans

4.3 6 hlasů
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
17. 2. 2021 0:16

Přeji příjemný večer. Děkuji za hodnotné info. Odpovídá to tomu, co obsahují zprávy z Izraele, kde se aktivně snažili přeočkovat obyvatelstvo kvůli omezení a zastavení kovidního ohrožení. Výsledky ukazují naopak rozšíření počtu nemocných po vakcinaci. Tak se zdá, že tu tzv. očkovací látku vytvořili na genetickém principu proto, aby se tvůrcové tohoto darebáckého produktu pokusily o cílené pomalé vyhubení rasy Židů, rasy Slovanů, atd. jako kdysi za Hitlera. Nadlidé skrytí v nadnárodních korporacích a rádoby farmaceutických firmách a na vládních postech v tzv.EU a v USA opět začali zhoubné dílo vyhlazování lidí. Politicky a mocensky to zajišťují parchanti v mohamedány obsazené OSN-WHO.

Namísto Cyklónu B používaného v hitlerovských koncentračních táborech teď nadlidé dělají koncentrační tábor z jim podřízeného Světa Lidí a nechávají do nich píchat jejich mRNA rádoby vakcíny jakože z důvodu ochrany zdraví. Celé je to odporný darebácký podvod na lidstvu. Až si to židovský stát uvědomí v plné síle, všichni lumpové na všech vládních úrovních ve světě uvidí jejich bídný konec.

Vladimír Kočí
Vladimír Kočí
Odpovědět  Svatoslav Butora
17. 2. 2021 9:00

Naprostý souhlas.