Tlak OSN na migraci ohrožuje „celé lidstvo“

V České republice nyní žije 10,5 milionu obyvatel a hustota obyvatel je 134 lidí na 1 kilometr čtverečný a to je dost. Není potřeba zvyšovat počet obyvatel. Jelikož Česká republika zaujímá plochu 78 866 kilometrů čtverečných, tak by klidně stačilo, abychom měli 7,9 milionů obyvatel a hustotu 100 lidí na jeden kilometr čtverečný. Jen mít kvalitní důchodovou reformu, kterou nikdo z politiků od roku 1989 nebyl schopen vymyslet. Důležité také je, abychom měli dostatek lesů, kde pramení naše řeky a lesy nám poskytují, mimo jiné i dřevo, důležitou obnovitelnou surovinu a dále dostatek zemědělské půdy, kde si dokážeme vypěstovat tolik potravin, abychom z vlastních zdrojů mohli uživit naší populaci. Zatím na zemědělské půdě vehementně a intenzivně stavíme montované sklady a betonové či asfaltové plochy u nich, jako parkoviště.

Pro zvýšení porodnosti ČESKÉHO obyvatelstva musí udělat motivační program politici. Nedávat sociální dávky těm, kteří mají třeba i 8 dětí a nedokáží je vychovat, ale zvýšit porodnosti u klasické ČESKÉ rodiny. 

Migrace nic neřeší, protože by se k nám nastěhovali lidé z jiného kontinentu, kteří mají jiné zvyky, mentalitu a náboženství a v řadě případů nejdou do Evropy za prací, aby vydělávali na „starousedlíky“, ale přicházejí sem za sociálními dávkami. 

Růst populace v některých zemích je šílený. Například v Nigérii je nyní 199 milionu obyvatel a jelikož tam je průměr 6 živě narozených dětí na jednu ženu, tak v roce 2100 tam bude neuvěřitelných 730 milionů lidí a pochopitelně tam pro ně nebude dostatek pitné vody a zemědělské půdy. Oni nejsou schopni udělat to, co udělali v Čině, a to je politika jednoho dítě, kde si uvědomili, že nekontrolovaný přírůstek obyvatel by způsobil katastrofu.

OSN se nyní stará o přerozdělování migrantů a přitom by se měla starat o osvětu a vzdělání v zemích, kde populace roste raketovým tempem.

OSN je dnes již stejně nefunkční organizace, jako kdysi, před 2. světovou válkou byla její předchůdkyně, Společnost národů.

MIGRANTI NAŠE PROBLÉMY NEVYŘEŠÍ.

 

Petr Kania, místopředseda ANS pro organizaci

 


 

 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil