Testování zaměstnanců v kontextu s omezením pohybu je nelogické

Zamýšlím se nad novými totalitářskými nařízeními Babišovy vlády, které vymyslela na občany našeho státu, kterému již soukromě říkám Babišov. Název Hamty Hamty Hamáčkov by taky nebyl špatný.

Vezmeme-li v úvahu, že nám (tedy již brzy všem zaměstancům!!!) tito velkopodnikatelé ve vládě nařídili, že před vstupem na pracoviště musíme býti COVID-NEGATIVNÍ, ptám se tímto všech členů vlády a všech poslanců a senátorů našeho parlamentu bez výjimky, proč to dělají a hlavně, co tím sledují a k čemu je to dobré.

Pokud je to tedy tak, jak se premiér a jeho členové vlády vyjadřují, tedy k tomu účelu, aby se nemoc sars (chcete-li Covid 19) nešířila na pracovištích, pak se ptám já, jako ne zcela tupý občan, na následující:

Je restaurace, hotel, kino, divadlo, výstava, hrad, zámek, skiareál atd. rovněž pracovištěm pro mnoho zaměstnanců??? Je!

Budou tam tedy moci vstoupit nyní pouze zaměstnanci, kteří budou míti negativní test provedený jednou až dvakrát týdně? Ano!

Jaký je tedy v tuto chvíli rozdíl mezi zaměstnancem a pracujícím občanem??? Žádný! Ano, opravdu žádný! Na testy musíme všichni!

Proto laskavě žádám vládu a všechny papaláše, aby okamžitě otevřeli divadla, kina, restaurace, hotely, skiareály, výstavy, hranice, pohyb po republice atd. všem pracujícím zaměstnancům, kteří na svém pracovišti měli negativní test.

Vážená vládo a parlamente, vy jste si tímto svým nařízením tak naběhli, že už vaše restrikce v budoucnu neobstojí u žádného soudu. Hrajete vabank špinavou hru s lidmi tohoto státu, kdy nařizujete nesmysly, vyplácíte šílené peníze z naší národní kasy naprosto bezmyšlenkovitě a nekoncepčně, jako by to nebyly naše peníze. Hamáčku, mlátíte naše občany, zavíráte je, děti necháváte doma už druhý rok, a to vše dál a dál…

Pokud to tedy neuděláte a neotevřete testovaným zaměstnancům vše, je jasné, že testy, respirátory a další pomůcky jsou jen kšeft = váš velký doživotní kšeft, který nasytí vaše krky na celé generace. Nás občany házíte přes palubu a až vše skončí, odjedete si někam do hajzlu utrácet.

Mimochodem, když jste dali výjimky pro spousty testů a respirátory, měly by tyto být funkční, že ??? Jsou tedy funkční?? Ověřujete to nějak??? Já tedy doufám, že když jejich používáním podmiňujete vstup na pracoviště a leckde jinde, tak že funkční jsou a vy jste si tím jistí!!!

▪ ▪ ▪

Obecně se chci zastavit ještě krátce u další nelogičnosti a nekoncepčnosti. Dlouhé příspěvky nikdo nečte – proto krátce. Ptám se opět vlády a parlamentu ČR, jaké procento lidí ve světové populaci zcela jednoznačně a prokazatelně chytlo (prodělalo) nemoc COVID 19 opětovně??

Můžete, vážený ministře Blatný, dát lidem tuto informaci pravdivě a bez vašich častých vytáček pod rouškou přivřeného pravého oka s vytočením hlavy doleva??? Pravdivě !! Myslím, že nemůžete, a proto vám odpovím já.

Jakmile nemoc proděláte, máte imunitu, a to navždy, protože vaše tělo si nemoc již pamatuje a neumřete již nikdy na tuto nemoc, přežil jste již jednou. Mutace nemutace. Mýlím se ?? Hovoř, mluv, sděluj občanům !!!

Proto se opět ptám, proč člověk, který nemoc prodělal, nemůže chodit do divadla, kina, restaurace, hotelu, skiareálu, na výstavu, přes hranice, pohybovat se po republice, atd. ??? Proč ???!!! Může být opět někdy v budoucnu v opravdu mizivém procentu infekční….?? Ano ??

Pokud ano, úvaha pokračuje: a o prodělání infekce snad postačí doklad, že mám protilátky IgG, nebo ne? Ano, zcela jistě stačí.

To znamená, také nám všem vysvětli, milý ministře Blatný, když už máme tolik informací o covidu-19, proč lidé s protilátkami IgG nemohou chodit do divadla, kina, restaurace, hotelu, skiareálu, na výstavu, přes hranice, pohybovat se po republice atd. ??? Proč není možnost řešit tyto věci a zákazy tím, že my, co jsme již nemoc prodělali, budeme čas od času chodit na protilátky ‒ a pokud je tedy máme, proč nemůžeme žít??? Je nás již mnógo!!! Cirka odhadem přes 3 milióny. Ne! Ne! Ne! To umí skutečně jen neústupný blb!

Prosím, ekonomika se musí točit, jinak tento stát skončí! Váš úkol je hledat všechny možné cesty!

Děkuji, a lidi pojďme do nich!

Ing. Tomáš Tisovský, Nový Jičín

 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 5 hlasů
Ohodnoťte článek
6 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Jolana
28. 3. 2021 23:09

Mě už to všechno připadá,že jsme v nějaké pasti.Ze které

Anna
Anna
19. 3. 2021 22:46

Žel, logiku nemá ani samo testování zdravých lidí! Je třeba s tím okamžitě přestat. Taky po vás nikdo nechce test, že nemáte tuberu nebo dýmějový mor…
Na tom je založeno fungování imunitního systému, že je člověk vystaven bakteriím, virům, plísním atd.

Jen pro zajímavost: Celé testování odhalilo 0,77 % pozitivních (a to ještě jak? Možná mají jen chronickou rýmu.)
https://www.spcr.cz/pro-media/tiskove-zpravy/14445-pruzkum-sp-cr-firmy-prumerne-hlasi-mene-nez-1-pozitivnich-testu

lancar
lancar
19. 3. 2021 10:04

Ještě jste opomněl jeho stříškovité obočí, podle tohoto znaku ho od počátku považuji za satana. Váš článek má naprostou logiku.

Jirka L
18. 3. 2021 10:38

Název Hamty Hamty Hamáčkov je opravdu dobrý,moc mne pobavil.
Líbí se mi jak na sebe příspěvky navazují,jde to číst jako by to psal jeden člověk…
moooc fajn
Tady sjednocení lidí funguje.
Jakmile mi došlo že vládní činitelé ucítili svůj konec a to myslím konec celého systému rozděl a za pomocí strachu vládni.Jejich najivita jak si nahrabou a budou si užívat peněz až to skončí je lež.Budou nemilosrdně odstřiženi stejně jako pováleční důstojníci co hlásali „Já jen plnil rozkazy“.
Lidé nechtějí už dostávat do držky při demonstracích…už ne další 17.listopad

Milan
18. 3. 2021 0:08

Myslíte si, že žijeme v demokracii a máme svobodu? Omyl žijeme ve strachu, diktatuře, totalitním režimu, kde vydírání, utisk, útlak je na denním pořádku, kde lidská práva a lidská bytost a její nedotknutelnost je poslapana na úroveň novodobého zotročení. Ten systém máte na výběr test nebo socialni propad vs svobodný leč v chudobě, co to je?
Kde je právo svobodné volby pokud neni tak žijeme v apartheidu a třídění společnosti.
Kde nařízení, vyhlášky, zákazy jsou nad zákonem, ústavou a mezinárodním pravem např chartou a listinou základních svobod, kde zákony o biomedicine či zákony o zdraví jsou jen cár papíru.

Naposledy upraveno 3 let před uživatelem Milan
Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
17. 3. 2021 23:45

Přeji hezký večer. Kovidní běsnění a běsnění Světa Kapitálu je podstatnou podstatou tzv. Západních tj. Euroatlantických hodnot. Obojí je projevem a metodou myšlení ubohých anglosaských a mohamedánských a jiných k nim se lísajících kovidních vládců a Světovlád-ních Mocichtivců, kteří trpí věčným hladem po moci a po bohatství. Konečným výsledkem nekonečných kovidních lockdownů a vakcinačních státem nanucených pogromů je soustředění moci nad Světem Lidí a nad jejich životy a domovy a majetkem a nad jejich státy do rukou úzké skupiny Světovládních Idiotů. Naše vlády k tomu co páchají na lidech „ve jménu zdraví“ od občanú mandát nedostaly. Udělily jsi ty jejich „práva“ i u nás a stejně i v Západním světě nulových hodnot samy sobě, přičemž výsledky jejich znásilňování veřejnosti mají nulovou a zápornou účinnost. Naše vlády se slepou poslušností Západním Nadřízeným Idiotům odcizují našim lidem čím dále víc. Koalice ani opozice nemají žádný rozumný program pro řešení Západem řízeného kovidního ohrožení. Co kdyby jim president i premiér i poslanci oznámili za nás naše NE.?… S kovidem i nanucenými výhodnými kovidními půjčkami/zotročujícími úvěry jsme schopni vypořádat se sami bez Západního Zlomyslného dohledu.