Temný okultní svět za Ukrajinou

Za vším stojí mocná víra v okultismus, ve staré bohy, objímající zlo a snižující hodnotu lidského stavu, píše Gordon Duff v článku na webu VeteransToday.

Světové události opustily jakýkoli koncept rozumu nebo reality. Jadernou válku nyní mnozí, možná většina, považují za nevyhnutelnou. Šílenství a nespravedlnost vzkvétá a lidstvo buď skončí, nebo se mechanismy, které tvoří náš svět, jak jej známe, musí zastavit.
 
Žádná strana se už ani nestará o to, aby do rovnice vnášela Boha. Okultismus Třetí říše se znovu rodí nejen na Ukrajině, ale i v NATO a EU. Extremistické menšiny v USA a v celé Evropě jsou zmocněny k nastolení monstrózního světového řádu, který se vyznačuje něčím mnohem temnějším než pouhou tyranií. 

Existují milníky. Bývalý vatikánský exorcista Malachi Martin se ve svém bestselleru NY Times Keys of Blood zabývá problémem inherentního zla napadajícího Evropu a křesťanský svět:

Nejděsivější pro papeže Jana Pavla II. bylo to, že narazil na neodstranitelnou přítomnost zlomyslné síly ve svém vlastním Vatikánu a v některých biskupských kancelářích. Bylo to to, co znalí církevníci nazývali ‚supersíla‘.

Pověsti, které bylo vždy obtížné ověřit, spojovaly jeho instalaci s počátkem vlády papeže Pavla VI. v roce 1963. Pavel se skutečně ponuře zmiňoval o „dýmu Satana, který vstoupil do svatyně“. . . šikmý odkaz na ceremonii intronizace satanistů ve Vatikánu. Kromě toho byl výskyt satanské pedofilie – obřadů a praktik – již zdokumentován u některých biskupů a kněží tak široce rozptýlených, jako je Turín v Itálii a Jižní Karolína ve Spojených státech. Kultovní činy satanské pedofilie jsou profesionály považovány za vrchol obřadů padlého archanděla.

Martin, hlavní poradce papeže Jana XXIII., věřil, že za temnotou, o níž věřil, že zahalí lidstvo, stojí „luciferské zednářství“.

Na věrohodnosti tomu přidaly silně cenzurované skandály Presidio, které nastínily, jak luciferské síly, stoupenci Molocha/Baphometa, démonické entity stojící za svobodným zednářstvím, infiltrovaly armádu, zejména vojenské akademie v USA během 80. let.

Když se skandál rozšířil přes celou americkou armádu, rituální zneužívání dětí a satanské „sabaty“ v Pentagonu, příběh náhle „ztmavl“.

Pak narazíme na pokus zlotřilých vojenských jednotek rozpoutat jadernou válku.

Zasvěcené zdroje vyprávějí velmi odlišný příběh o incidentu v Barksdale/Minot v roce 2007, než jaký dostala veřejnost. B-52 plně naložený jadernými zbraněmi byl unesen na „neznámé místo“, ale zachycen a přivezen zpět do USA, kde příběh končí a lži začínají.

Ale pak se stalo 11. září. To jsou Spojené státy americké, kde se tehdy největší budovy na světě „rozpadly“ od nízkoteplotních petrolejových požárů způsobených padajícími letadly. Po celá desetiletí piloti, architekti a inženýři říkali každému, kdo by poslouchal, že celý příběh je šílený, ale co dnes není.

Žádná letadla nemohou takto létat, požáry nelikvidují ocelové budovy a ocel se neproměňuje v prach, pokud na ni nepůsobí síly, které lze vidět pouze uvnitř hvězdy v přirozeném světě.

Pozadí

Dnes svět trpí okolnostmi, které jsme si ani nedokázali představit. Ano, celosvětová inflace a zisky společností prudce stoupají z masivního růstu cen, i když se nejedná o žádné zvýšení nákladů. 

Žádná vláda na kolektivním Západě se tímto zásadním problémem nezabývala, ačkoli existuje historický precedens.

 
Z Wikipedie: 

  • Nixon vydal exekutivní příkaz 11615 (v souladu se zákonem o ekonomické stabilizaci z roku 1970), kterým uvalil 90denní zmrazení mezd a cen, aby čelil inflaci. Bylo to poprvé, kdy vláda USA zavedla mzdové a cenové kontroly od druhé světové války.
  • Dokonce i Bidenův požadavek na zvýšení daní americkým ropným společnostem, krok učiněný několik dní před celostátními volbami, nezaostává.
  • V době, kdy Nixon jednal, vstoupily USA do Jomkipurské války v roce 1973 jménem Izraele. Předpokládanou reakcí na to bylo ropné embargo proti USA, ale co se skutečně stalo?
  • Přes noc se ceny potravin zvýšily až o 40 %. Důvod? Firemní zisky.

To přináší jednu menší otázku, i když konspirativního charakteru. Jsou světové události manipulovány mocnými zákulisními individui, jak tvrdí bývalý americký prezident Donald Trump, s cílem manipulovat trhy, okrádat investory a ožebračit svět?

Byl ekonomický kolaps v USA v letech 2007-8 Bushova éra jedním z nich?

Byl COVID také jedním z nich? Důkazy, které tuto hypotézu podporují, se hromadí.

Potom se ptáme: Jaký člověk by tyto věci dělal?

Zde začínáme nemoc pojmenovávat. Zdravý rozum nám říká, že to nemůže být jen o penězích a moci. Ale co jiného tam je?

 

Ukrajina

Nikdo to neřekne, ale je to stejně tak. Ti, kteří stáli za převratem na Ukrajině v roce 2014, stojí i za současnou válkou. Stejná jména, Noodleman/Nuland, Kagan, Wolfowitz a seznam záhadných amerických miliardářských oligarchů pomohly nastolit 11. září, puč na Majdanu, ale i další barevné revoluce a tento seznam je značný. 

Říkají si neokoni, ale ve skutečnosti jsou něčím jiným a slouží pánům mimo naše chápání a rozhodně mimo jakoukoli lidskou racionalitu.

To, že tato skupina sdílí společné náboženství s vedením Ukrajiny, je velmi nebezpečné téma. Otevřená diskuse o těchto problémech může kohokoli „zrušit“ a ve skutečnosti jsou jména jako Elon Musk a Kanye West jen dvě z desítek, které dnes čelí stejnému osudu.

Jde však o náboženství knihy, jako je křesťanství nebo islám, nebo jsou zde lidé, kteří se skrývají za náboženstvím a dlouhou historií etnické nespravedlnosti?

Byl to bývalý důstojník CIA Robert David Steele, kdo prováděl výzkum amerických okultistických oligarchů, skupiny, kterou nazval MEGA. Když Trump v rozporu s článkem IV Ženevské konvence přesunul americkou ambasádu v tom, co lze legitimně nazývat Palestina, do okupovaného Jeruzaléma, způsobila to platba 100 000 000 dolarů od údajného MEGA oligarchy, šéfa hazardních her Sheldona Adelsona.

Stejná platba znamenala také náhlé a nezákonné ukončení jaderné dohody s Íránem.

Steele věřil, že to byla MEGA, která financovala 11. září a využila svého masivního politického vlivu ve Washingtonu k obviňování neexistujících teroristů, jako je dlouholetý majetek CIA Usáma bin Ládin.

Klíčovou otázkou je agenda MEGA, jejíž zájmy ohrožují přežití lidstva.

Je to MEGA, která ukládá hotovost kartelu a vybudovala soukromou celosvětovou armádu z bývalé americké armády s využitím prostředků z masivní produkce heroinu v Afghánistánu. Není žádným tajemstvím, že jádrem amerického „budování národa“ v Afghánistánu byla produkce opia, zpracování heroinu a celosvětová distribuce s využitím prostředků americké armády, rozvědky a „budování národa“.

Připomeňme si, že to byla ta samá média, která každý den lžou o Ukrajině, dětinské lži, která nám řekla, že to byl Taliban rozvážející opium a heroin po celém světě pomocí svého tajemného a imaginárního letectva.

Kdyby se někdo chtěl podívat, mohl by si všimnout, že militanti z Boko, kteří se vyhýbají veškerému vzdělání a technologiím, nyní jezdí přes Sahel v izraelských technicky upravených Toyotách a používají satelitní telefony registrované v Pentagonu.

Současné politické teorie už dnes nepopisují svět. Snažit se porozumět politice USA a Spojeného království, vyhazovat do povětří plynovody sloužící jejich vlastním spojencům nebo zcela účelově podněcovat jadernou válku, tomu nerozumíte.

Pak se podíváte na válku ze dne na den, na válku na Ukrajině, která probíhá rok co rok a něco je velmi špatně. Ztrácí Ukrajina 1000 mužů denně?

Kdo to dovolil a nebo totální zničení „jejich vlastní“ země, ledaže by Zelenskij neměl o Ukrajinu žádný zájem, kromě toho, že slouží širší agendě zla.

 
Bojoval jsem jako mariňák ve Vietnamu. USA lhaly o svých obětech i tam, kde byly celé jednotky zničeny Severním Vietnamem a nebylo hlášeno ani slovo. 

Později, když 1,6 milionu amerických veteránů zemřelo na nemoci související s otravou Agent Orange, a to je skutečné číslo, bylo kolektivní ticho.

Věděli jsme, že jsme někde nově, když se objevily zprávy. Začalo to masakrem v Bucha. Stále to visí nad námi všemi, když jsme sledovali Zelenského nohsledy rozprostírající těla na silnici, někteří těžce zranění, ale stále naživu, než přijely filmové štáby.

Dokonce i tehdy kolektivní Západ a mainstreamová média nejen odvrátila zrak, ale šla po každém, kdo komentoval, kdo znovu tweetoval, kdo publikoval, a to nejen s počítačovými hacky.

Docházelo k výhrůžkám, tajnému zatýkání a zabíjení, novináři, aktivisté všichni zmizeli, jako bychom byli v Argentině nebo možná v Řecku během občanské války před tolika lety.

Ale začalo to tam? Pamatuje si někdo MH17? Po terorech Melitopolu, nejen v roce 2014, ale po nacistickém masakru současné války, jak by někdo mohl pochybovat o tom, že ti, kteří byli přímo pod MH17 se systémy protivzdušné obrany, nacističtí řezníci z Majdanu, Oděsy a Melitopolu, sestřelili letadlo?

 

Závěr

Rusko bylo vždy cílem. Údajný zakladatel MEGA oligarchů v Americe Jacob Schiff (1876-1958) s pomocí svých bankovních přátel, kteří vládli Anglii, vybudoval japonské námořnictvo a v roce 1904 je vypustil na carské Rusko.

Schiff během svého života prakticky vládl Spojeným státům a prezidenti se klaněli každému jeho přání.

O několik let později to byl Schiff, s pomocí Paula Warburga, zakladatele Federálního rezervního systému a údajného architekta první světové války a Maxe Moritze Warburga, kteří sehráli klíčovou roli v manipulaci se světovými událostmi, které vedly k 1. a 2. světové válce.

Stopa potlačených stipendií spojuje tyto entity, předchůdce dnešního MEGA, s Iberií v 15. století  , založením jezuitské sekty a šířením svobodného zednářství.

Z Ibérie se rozšířili do Benátek, kde založili první evropské bankovní říše, poté do Soluně, jejímž prostřednictvím získali kontrolu nad Osmanskou říší a současně do Německa, poté Nizozemska a Británie.

Tendrily moci se rozšířily jak do Evropy, tak do Severní Ameriky, ale také následují hroutící se Osmanskou říši a etablování se po celém Blízkém východě, projevující se jako ISIS a al-Káida (obě zakázané v Rusku), ale také další teroristické organizace.

V Evropě vedl plán NATO v rámci operace Gladio, otevřeného partnerství se svobodným zednářstvím, k 3 desetiletím teroristických bombových útoků a dokonce k únosu a vraždě italského premiéra Alda Mora.

Bez ohledu na španělsko/portugalský útok na Nový svět to byli naši svobodní zednáři, kdo může být odpovědný za korporacemi řízenou koloniální éru, která i dnes nadále definuje svět nespravedlnosti.

Desetiletí falšované a cenzurované historie nás nechávají bezmocnými při zjišťování skutečných motivů těch, kteří se postavili do rozporu s lidstvem.

Za vším stojí mocná víra v okultismus, ve staré bohy, objímající zlo a snižující hodnotu lidského stavu.

AUTOR: Gordon Duff

Gordon Duff je válečný veterán námořní pěchoty z vietnamské války, který po desetiletí pracoval na otázkách veteránů a válečných zajatců a konzultoval je s vládami ohroženými bezpečnostními otázkami. Je vedoucím redaktorem a předsedou představenstva  Veterans Today , zejména pro online magazín „ New Eastern Outlook “.

 

Automatický překlad.

Zdroj zde:

https://www.veteranstoday.com/…ne/

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS