Zločiny vlády během covidismu. NEZAPOMENEME!

V porovnání s fialovým Péťou se každá jiná alternativa zdá být jako výhra v loterii. Protože horší už to být nemůže, chtělo by se říct. Bez ohledu na to, že ještě zdaleka nemusíme být na dně, není žádným řešením hodit to ve volbách zase „best in covid“ Babišovi. Pro ty, co rychle ztrácejí paměť (a takových je většina), tady máme krátkou připomínku největších covidových svinstev vlády Andreje Babiše. Ne Andy, na tohle nikdy #nezapomeneme.

Přečtěte si více o oZločiny vlády během covidismu. NEZAPOMENEME!

Nebezpečný a neefektivní – skutečná historie fuckcín

Jen máloco na naší planetě má tak masivní reklamu jako očkování, odborně zvaný fuckcinace. A nemyslim tim ty nedávný paskvily od čtyř jezdců apokalypsy, co ve skutečnosti nejsou fuckcíny. Ty měly sice asi největší reklamu všech dob, ale fuckcíny obecně byly vždycky propagovaný s až nesmyslnou zuřivostí a netolerancí ke komukoliv, kdo měl na věc jinej názor – a to navzdory faktům.

Přečtěte si více o oNebezpečný a neefektivní – skutečná historie fuckcín

Co řekl Henry Kissinger o lidstvu v roce 2009.

„Jakmile stádo přijme povinné očkování, hra je na konci. Budou akceptovat cokoliv: nucené dárcovství krve nebo orgánů pro větší dobro. Můžeme geneticky modifikovat a sterilizovat děti – ‚pro všeobecné dobro‘. Ovládejte ducha ovcí a ovládáte stádo. Výrobci vakcín mohou vydělat miliardy A mnozí z vás v této místnosti jsou investoři: je to velká oboustranně výhodná situace.“

Přečtěte si více o oCo řekl Henry Kissinger o lidstvu v roce 2009.

ŽÁDOST O POSKYTNUTÍ INFORMACÍ OHLEDNĚ LIKVIDOVANÝCH ZÁSOB EXPIROVANÝCH ROZTOKŮ

Pane ministře!!! V našich mainstreamových mediích proběhla informace o likvidaci očkovacích látek, které měly zabránit šíření a těžkému průběhu infekce Covid 19, a to ve výši 7 MILIARD KČ!! Další dávka k likvidaci prošlých očkovacích látek, má […]

10 000% nárůst rakoviny po očkování proti COVID-19 – lékaři a vědci po celém světě bijí na poplach

 
 

Homologní rekombinační cesta opravy DNA je jedním z mechanismů, které tělo používá k tomu, aby zastavilo rakovinu buněk v reakci na stres prostředí.

Přečtěte si více o o10 000% nárůst rakoviny po očkování proti COVID-19 – lékaři a vědci po celém světě bijí na poplach

Lidé byli oklamáni. Věda, média, celý systém je zkorumpovaný, uvedla bývalá odbornice WHO

Dr. Astrid Stuckelbergerová, PhD., řekla norskému časopisu Hemali.no: “Nejsem prorok, jen vědecky vysvětluji lži, korupci, propagandu… A škody, které vakcíny způsobují.”

Přečtěte si více o oLidé byli oklamáni. Věda, média, celý systém je zkorumpovaný, uvedla bývalá odbornice WHO