13 zemí se dohodlo, že zruší zemědělství, aby zachránily planetu

Globální klimatický kult se chystá rozjet svou válku proti potravinám na plné obrátky. 13 zemí – z nichž mnohé jsou hlavními producenty dobytka a potravin v čele se Spojenými státy, Argentinou, Brazílií, Chile a Španělskem – podepsalo závazek, že zemědělci budou podléhat novým omezením, která mají snížit emise metanu. Globální centrum pro metan v tiskové zprávě ze 17. května oznámilo, že ministři zemědělství a životního prostředí a velvyslanci 13 zemí, včetně Spojených států, podepsali závazek, v němž se zavazují snížit emise metanu v zemědělství.

Přečtěte si více o o13 zemí se dohodlo, že zruší zemědělství, aby zachránily planetu

Jak moc je ČR zamořena chemickými jedy – pesticidy?

Z hlavního proudu sdělovacích prostředků lze nabýt dojmu, že Česká republika je zamořena jedovatou chemií. Že je zničená a otrávená půda, vody jsou kontaminované a jak se toto zatížení chemií promítá do potravin. Přečtěte si více o oJak moc je ČR zamořena chemickými jedy – pesticidy?

Voda a dvojí kvalita potravin v EU

Při vstupu do EU jsem si myslel, že se sjednotí normy, postupně se budou sbližovat ceny a též naše ubohé mzdy se přiblíží těm v Německu. Ceny se srovnaly, ba některé máme naopak vyšší, ovšem platy stále pokulhávají. Co mě ovšem nenapadlo ani ve snu, je to, že bude jakási dvojí kvalita potravin. Přečtěte si více o oVoda a dvojí kvalita potravin v EU