Příběh dušičkový

Možná, že se k současnému tématu návštěvy premiéra Fialy s třemi generály v USA na ústředí CIA v Langley hodí i ten můj dnešní „Příběh dušičkový“, o kterém jsem tu na webu „Lipov List“ před pár měsíci psal, ale samozřejmě, za tuto dobu došlo v tom mém případu k dalšímu vývoji, a myslím si, že je to téma dnes aktuální vzhledem k tomu, co nám tam upatlali ti tři generálové s P. Fialou na CIA v Langley. K tomu pak uvedu na závěr svůj názor, proč ta návštěva v této sestavě u CIA.

Přečtěte si více o oPříběh dušičkový

Připravuje se zánik České republiky? Porovnání podmínek pro vstup do policie v ČR a Hong Kongu.

Vypadá to, že se připravuje pomalu zánik České republiky. Velké bezpečnostní riziko je infiltrace cizích příslušníků do policejních struktur – v tomto případě Ukrajinců.

Přečtěte si více o oPřipravuje se zánik České republiky? Porovnání podmínek pro vstup do policie v ČR a Hong Kongu.

POLICIE VYŠETŘUJE SAMA SEBE

Dle Zákona o policii ČR (§2) je sice policie službou veřejnosti, ale na základě konkrétních kauz a příběhů vnímám reálný stav bohužel dramaticky jinak. Neodbornost! Politická servilita! Politizace! Zviditelňování se na bagatelní delikvenci! Nezdvořilost! Arogance moci! Nebezpečně narůstající nepřiměřená či zcela zbytečná agresivita a brutalita! Paušální, a tak nezákonné poutání osob! Zneužívání jízd „pod majáky“! Účelová slepota i horlivost! Strannost! Zneužívání pravomocí, a řada dalších deliktů policajtů.

Přečtěte si více o oPOLICIE VYŠETŘUJE SAMA SEBE

Dvojí tvář a dvojí morálka české policie

Nedávno vyšel můj článek pod názvem „Policejní provokace, která vyšla jen napůl“, kde jsem kritizoval českou policii a Ministerstvo vnitra ČR za pokus vyvolat u Národního muzea dne 11.3.2023 policejní provokaci proti demonstrantům a té pak zřejmě zneužít proti opozici. V tom svém článku jsem zmínil, že to není jen jedna moje negativní zkušenost, kdy se policie stala prodejnou děvkou politických šíbrů, a proto bych dnes chtěl pokračovat v tomto mém seriálu a představil bych další kauzu, ve které já hraji hlavní roli žalobce a česká policie zase roli toho podkobercového zametače. V tomto článku naleznete další důkaz, jak si politici ochočili policii, a ta vyšetřuje a obviňuje, anebo naopak, kryje tam, kde je politický zájem.

Přečtěte si více o oDvojí tvář a dvojí morálka české policie

Policejní provokace, která vyšla jen napůl

Chtěl bych se ještě vrátit k událostem brutálního zásahu policie u Národního muzea provedeného těžkooděnci z Krajské policie Praha dne 11.3.2023. Zkusím se na tuto událost podívat retrospektivou uběhlých 4 měsíců a nastínit, kam se v této věci pohnul vývoj případu a co by si mohl ze způsobu řešení této kauzy odnést nezaujatý pozorovatel pro svůj pohled na současnou politickou kulturu a fungování trestněprávního systému v naší zemi. Na tuto kauzu pomalu usedá prach, a tak zajisté neuškodí, když si trošku samu událost oprášíme, abychom si z ní mohli vzít nějaké to ponaučení.

Přečtěte si více o oPolicejní provokace, která vyšla jen napůl

Žádost o prošetření útoku na symboly české státnosti

Policie České republiky                                                                            Obvodní ředitelství policie Praha 1, Vnější služba, MO Bartolomějská                                                                 Bartolomějská 14, 110 00 Praha 1 Praha 24. 1. 2023 Žádáme o řádné prošetření incidentu, který se stal dne 21. 1. 2023 v Praze během […]

EUROGENDFOR (EGF) – soukromá armáda mocenských elit

Eurogendfor je armáda rychlého nasazení, která má potlačit povstání v krizových oblastech. Tato jednotka má všechny pravomoci učinit a zrealizovat,  co bude chtít. Zabíjení lidí je stanoveno zákonem. Eurogendfor je tedy armáda, která se nemusí v žádné evropské zemi podrobovat právním předpisům té které země.    Přečtěte si více o oEUROGENDFOR (EGF) – soukromá armáda mocenských elit