Ne příliš vážení sloužící a poslanci!

Ačkoli většina z vás po celou dobu své parlamentní existence nečinně přihlíží úpadku naší vlasti, ačkoli se někteří z vás dokonce aktivně zúčastnili na protiústavním rozbití Masarykova díla a dnes míváte jméno tohoto velikána v nevymáchaných ústech při příležitostech, kdy se dává vyniknout zejména pustotě myslí a lesku vašich rób a kravat, ačkoli národ má vás i vašich politických klonů již plné zuby a přichází změna, máme pro vás radu.

Přečtěte si více o oNe příliš vážení sloužící a poslanci!

Zrození šílenců

Psychopatů a sociopatů je u nás podobné množství, jako v okolních evropských zemích. Už z povahy zažité definice, že se jedná o lidi s odlišným stylem života, žebříčkem hodnot a zaměřením na vlastní osobu (jednodušeji – sobce), je zřejmý vyšší výskyt psychopatů v umělecké sféře, politice, ale bohužel částečně i akademické obci. Přečtěte si více o oZrození šílenců

Slavný výprask

Název IV. dílu z knihy Jaroslava Haška „Osudy dobrého vojáka Švejka za Světové války“ je vypůjčen jako titulek tohoto článku. Jakkoli se dají nacházet vizionářské paralely dnešního šíleného světa u nejrůznějších světových autorů (třeba  kniha Gerorge Orwela „1984“), pro potřeby vývoje a stavu ozbrojených složek České republiky se nejlépe hodí nadčasové popisování světového konfliktu (rovněž světovým autorem) Jaroslavem Haškem.

Přečtěte si více o oSlavný výprask

Hoši, to jste ale mohli říct hned…

…Karle, Vláďo a Ivane. Měli jste dát jasně najevo, že smysluplná mravenčí práce při záchraně Republiky a našeho národa je vaší prioritou jen tehdy, když u toho jsou i presstitutní štáby, světla ramp a minimálně v jednom případě i každá kačka dobrá. Přečtěte si více o oHoši, to jste ale mohli říct hned…

Jakpak jim asi chutná jejich vlastní medicína?

Už sama otázka z titulku je dnes velmi nebezpečná. Stačí, když si ji vyloží libovolný presstitut a po něm i vykladač gumové paragrafové džungle tak nějak „správně“ a ejhle – tazateli rázem hrozí mnohaleté vězení.
Přečtěte si více o oJakpak jim asi chutná jejich vlastní medicína?

Nikoli do středověku, do otroctví nás vedou…

Političtí hochštapleři všech barev, koupení slouhové globálního kapitálu, šílení vizionáři i fanatičtí hlasatelé jediné pravdy. Nechutný mix tzv. elit napříč politickým spektrem, ochotničtí politikáři ve hře na demokracii, svobodu, opozici. Hnusný konec evropské civilizace usnadňuje muslimské invazi pandemie idiotismu a paniky zvaná koronavirová.  Přečtěte si více o oNikoli do středověku, do otroctví nás vedou…

Źádost ANS o zbudování pomníku – jako památky na Čtyři pražské artikuly.

Členové pražského klubu ANS podali žádost na primátora Prahy a starosty Čáslavi, aby byl zbudován pomník nebo alespoň robustní plaketa ku příležitosti 600. výročí přijetí Čtyř artikulí pražských.

Přečtěte si více o oŹádost ANS o zbudování pomníku – jako památky na Čtyři pražské artikuly.

Marnost nad marnost a všechno jest marnost

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.

„Marnost nad marnost a všechno jest marnost“

Těžko lze jasněji charakterizovat euromejdan „na sekyru“, co si uspořádali šéfové členských vlád EU tento víkend, kde se „přátelsky“ pohádají o maso z medvěda, který se ještě nenarodil, nebyl uloven a nikdo se jej nikdy nenají. Samozřejmě jej taky nikdy nikdo nezaplatí.

Přečtěte si více o oMarnost nad marnost a všechno jest marnost

„Eště sem žádnyho vokórovanyho neviděl a…“

„…a taky osobně neznám nikeho, kdo by znal nekeho, keré by nejakyho teho korokripla znál.“ Tak i podobnou perlu vedenou v „hantecu“ si může náhodný cestující vyslechnout na některé z mnoha brněnských benzínek. Stačí se začít panicky omlouvat, že jste si zapomněl(a) roušku v autě, ale hned si pro ni dojdete, jen prosím to kafe – kdyby tedy šlo nějak na moment odložit vedle pokladny….

Přečtěte si více o o„Eště sem žádnyho vokórovanyho neviděl a…“