Informační zbraně hromadného ničení

Chcete se ponořit hluboko do králičí nory novodobé „mechaniky cenzury“ a zjistit jaká je pavučina řízení procesů na planetě Zemi, kdo určuje, co nesmíme říkat v Evropské unii, kdo řídí barevné revoluce a mnohé další? V tom případě musíte shlédnout výjimečný a informačně obsažný rozhovor Tuckera Carlsona s Mikem Benzem, zakladatelem Foundation For Freedom Online a bývalým diplomatem ministerstva zahraničí, který se specializoval na mezinárodní komunikaci a informační technologie.

Přečtěte si více o oInformační zbraně hromadného ničení

Jak statistika manipuluje veřejným míněním

Kdo z občanů si při poslechu běžného zpravodajství uvědomí, že vydat na něco 1 procento z HDP znamená vydat na to 6 – 7 procent ze všech námi zaplacených daní? Existují tři druhy lží: lži milosrdné, lži nehorázné a statistika. Pomocí čísel a statistiky, když se správně použijí, lze říci cokoli. Co chcete sdělit, to bude pravda.“

Přečtěte si více o oJak statistika manipuluje veřejným míněním

Na Wikipedii je hanoben každý, kdo kritizuje NATO nebo americký imperialismus.

Wikipedie je dobrá v přírodních vědách. Takže pokud chcete vědět, jaká je rychlost světla, odpověď najdete na Wikipedii. Na poli historie a politiky se ale Wikipedii nedá věřit. Každý, kdo kritizuje americký imperialismus nebo NATO nebo CIA, bude na Wikipedii hanoben. To vím z vlastní zkušenosti. Můj příspěvek na Wikipedii prý «šíří konspirační teorie».

Přečtěte si více o oNa Wikipedii je hanoben každý, kdo kritizuje NATO nebo americký imperialismus.

Kdo jsou Manipulátoři, kteří udávají tón v dezinformacích?

Ve veřejném rejstříku je spolek Manipulátoři z.s. vedený jako v likvidaci. Zapsán byl 21. ledna 2019, k vymazání došlo 11. srpna 2023. Likvidátorem byl jmenován Jan Cemper. Do likvidace vstoupil spolek 14. července tohoto roku. Nový spolek Jana Cempera se jmenuje Faktické info z.s., byl zapsán 1. září 2021 a je novým vydavatelem webu Manipulátoři.cz.

Přečtěte si více o oKdo jsou Manipulátoři, kteří udávají tón v dezinformacích?